خانه / اخبار سیاسی / وزارت خارجه: اصلاح برجام، گمانه زنی است

وزارت خارجه: اصلاح برجام، گمانه زنی است

وزارت خارجه: اصلاح برجام، گمانه زنی است ، توضیح سخنگوی وزارت خارجه درباره سفر وزیر خارجه عمان به تهران ، واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به خبر بروز مشکل در سوخت رسانی به هواپیمای حامل وزیر خارجه در مونیخ ، بیانیه وزارت خارجه در سالگرد تجاوز سعودی به یمن ، کاخ سفید: اگر برجام اصلاح نشود، کنار می‌رویم ، واکنش وزارت خارجه به حوادث تروریستی فرانسه، افغانستان و مصر .
خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برجام موضوعی میان ایران و گروه۱+۵ است و مطالب عنوان شده در رسانه ها درباره اصلاح برجام از سوی آمریکایی ها و اروپایی ها گمانه زنی است.
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان درباره موضوع مطرح شده در خصوص اصلاح برجام توسط آمریکایی ها و اروپایی ها اظهار داشت: من از تعداد نشست های برخی کشورهای اروپایی با آمریکا اطلاعی ندارم و موضوعات مورد بحث آنها را نمی دانم ولی برجام موضوعی است میان ایران و گروه ۱+۵ و مطالب عنوان شده در رسانه …

خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برجام موضوعی میان ایران و گروه۱+۵ است و مطالب عنوان شده در رسانه ها درباره اصلاح برجام از سوی آمریکایی ها و اروپایی ها گمانه زنی است.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان درباره موضوع مطرح شده در خصوص اصلاح برجام توسط آمریکایی ها و اروپایی ها اظهار داشت: من از تعداد نشست های برخی کشورهای اروپایی با آمریکا اطلاعی ندارم و موضوعات مورد بحث آنها را نمی دانم ولی برجام موضوعی است میان ایران و گروه ۱+۵ و مطالب عنوان شده در رسانه ها سندیت ندارد و گمانه زنی است.

همه چیز در مورد اصلاح زن مهر وزارت وزارت خارجه

وی درباره حملات اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه گفت: فکر می کنم در خصوص تجاوز رژیم تجاوزگر قدس به سوریه، ایران مواضع لازم را به موقع بیان کرد و این حق مردم سوریه است که در قبال این اقدامات اتخاذ موضع داشته باشند.

قاسمی همچنین درباره سفر اخیر ظریف به دو قاره آفریقا و آمریکای لاتین و دستاوردهای اقتصادی آنها ادامه داد: در جایگاهی نیستم که در حال حاضر در خصوص دستاوردهای این سفر سخنی بگویم ولی قطعا این قبیل سفرها سودمند است و سفر مفیدی بود و تعدادی سند میان دو طرف منعقد شد.

جزییات مطلب اصلاح و زن و مهر و وزارت و وزارت خارجه را میخوانید .

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: ما ظرفیت های بسیاری را با آن کشورها به خصوص با برزیل داریم، در نظر داشته باشید زمان می برد امضای قراردادها تا عملیاتی شدن توافقات و این از خواص و ذات همکاری های فنی و اقتصادی است.

کریمی: خوشحالی کردن ما به کسی ربطی ندارد

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره وزارت خارجه: اصلاح برجام، گمانه زنی است

وی گفت: امیدواریم در آینده سطح تعاملات اقتصادی بالاتری را با کشورهای آفریقایی و آمریکایی جنوبی داشته باشیم.

توضیحات بیشتر در مورداصلاح زن مهر وزارت وزارت خارجه

اتهام زنی رئیس پارلمان عربی علیه ایران

خبرگزاری مهر: «مشعل السلمی» رئیس پارلمان عربی در گفتگویی با روزنامه سعودی الحیات ادعاهای تکراری خود علیه ایران را تکرار کرد.
وی در این گفتگو مدعی شد که رویکرد ایران در منطقه یکی از چالش های عمده کشورهای عربی در منطقه است و افزود: رویکرد ایران در منطقه را زیر نظر داریم و با آن مقابله خواهیم کرد.
السلمی همچنین نسبت به آنچه نفوذ گروهک های تروریستی به کشورهای عربی توصیف کرده هشدار داده است و گفت: گروهک های تروریستی در چند کشور عربی نفوذ پیدا کرده اند و کشورهایی مانند مصر، عراق، بحرین و سومالی را هدف قرار داده اند.
این مسئول عربی ادعای عربستان در خصوص حمایت تسلیحاتی ایران از انصار الله یمن را تکرار کرد و مدعی شد که شلیک موشک های ساخت ایران از سوی یمن به خاک عربستان تهدید امنیت قومی اعراب و امنیت منطقه ای به شمار می …

اصلاح طلبان از رئیس جمهور انتظار رفتار اصلاح طلبانه نداشته ب

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس اصلاح طلبان از رئیس جمهور انتظار رفتار اصلاح طلبانه نداشته باشند و …

سفیر کره جنوبی به وزارت امور خارجه احضار شد

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس سفیر کره جنوبی به وزارت امور خارجه احضار شد و به …

  • اخبار سیاسی
  • وزارت خارجه: اصلاح برجام، گمانه زنی است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *