خانه / اخبار فرهنگی / ادعای مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره «هفت»

ادعای مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره «هفت»

ادعای مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره «هفت» ، پاک نیت: محتوای شبکه‌های اجتماعی در سال ۹۶ مبتنی بر اخبار کذب بود/ امیر غفار منش: فرهنگ استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در کشور رشد نکرده است ، درباره حفظ حریم خصوصی شبکه‌های اجتماعی داخلی مشکلی وجود ندارد ، رئیس جمهور به شبکه‌های اجتماعی خارجی دل بسته/ عدم توجه به شبکه‌های داخلی بردگی است ، ادعای مدیر برنامه‌های «حامد همایون» ، پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی آمریکا کدامند؟ .
خبرگزاری مهر: برنامه «هفت» آخرین بار همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن شبکه سوم سیما رفت که با اجرای رضا رشیدپور همراه بود که این اجرا حاشیه هایی را هم به دنبال داشت. حالا مدیران سیما دوباره در پی آن هستند که «هفت» را به تولید برسانند.

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در تازه ترین اظهاراتش درباره این برنامه به خبرنگار مهر عنوان کرد که بررسی ها انجام خواهد شد و تلاش ها بر این است که هفت جدید قبل از ماه رمضان به آنتن …

خبرگزاری مهر: برنامه «هفت» آخرین بار همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن شبکه سوم سیما رفت که با اجرای رضا رشیدپور همراه بود که این اجرا حاشیه هایی را هم به دنبال داشت. حالا مدیران سیما دوباره در پی آن هستند که «هفت» را به تولید برسانند.

ادعای مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره «هفت»

همه چیز در مورد اجتماعی ادعای درباره سه شبکه گروه مدیر

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در تازه ترین اظهاراتش درباره این برنامه به خبرنگار مهر عنوان کرد که بررسی ها انجام خواهد شد و تلاش ها بر این است که هفت جدید قبل از ماه رمضان به آنتن شبکه سه برسد.

«هفت» که می توان گفت پرحاشیه ترین و البته مهمترین برنامه سینمایی تلویزیون است طی دوره های مختلف با چالش ها و حاشیه های زیادی روبرو شده است. این برنامه در سه فصل خود با اجرای فریدون جیرانی، محمود گبرلو و بهروز افخمی همراه بوده و بعد از اجرای افخمی دیگر نتوانست به صورت منسجم به پخش بازگردد.

جزییات مطلب اجتماعی و ادعای و درباره و سه و شبکه و گروه و مدیر را میخوانید .

سال گذشته نیز بعد از همه رایزنی ها و تشکیل جلسات مدیران، «هفت» توانست با حضور رضا رشیدپور آن هم فقط در ایام جشنواره فیلم فجر و در ۱۰ روز روی آنتن برود. البته شروع همین برنامه کوتاه مدت ۱۰ روزه هم با تایید و تکذیب های فراوان همراه بود و از محمدرضا شهیدی فرد تا مهران مدیری به عنوان مجریان این برنامه ۱۰ روزه مطرح شده بودند تا بالاخره سکان این اجرا به رشیدپور سپرده شد.

توافق اولیه درباره دستمزد کارگران

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ادعای مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره «هفت»

شاید نحوه اجرای رشیدپور در برنامه که از همان قسمت اول انتقاداتی را در پی داشت و با مناقشاتی برای فیلم هایی چون «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان ادامه یافت دلیل عمده ای بود که مدیران نخواستند این برنامه ۱۰ روزه فراتر رود و اجرای رشیدپور در آن ادامه یابد.

با این حال هنوز صحبت رسمی درباره مراحل تولیدی فصل جدید «هفت» مطرح نشده است و در حال حاضر گروه تولیدی این برنامه نیز از اتفاقات جدید خبر ندارند. معمولا هم مهمترین چالش این برنامه همیشه انتخاب مجری بوده و بعد از مشخص شدن مجری باقی مسایل تولید حل شده است.

باید دید این بار چه کسی بر صندلی «هفت» تکیه خواهد زد و آیا انتخاب مجری به قبل از ماه رمضان خواهد رسید یا خیر.

توضیحات بیشتر در مورداجتماعی ادعای درباره سه شبکه گروه مدیر

شما مطلب ادعای مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره «هفت» را می خوانید .

توضیح مدیر شبکه یزد درباره حواشی یک برنامه

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس توضیح مدیر شبکه یزد درباره حواشی یک برنامه و  
خانمی روی آنتن زنده صداوسیمای یزد از «جادوی عشق» سخن می‌گوید و خبر ندارد که این حرف‌ها و راه‌کارهای او تا دقایقی بعد با سیلی از انتقادات و اعتراضات همراه خواهد شد.
به گزارش ایسنا، از دو روز پیش فیلم کوتاهی از یک برنامه تلویزیونی در شبکه استانی یزد نقل شبکه‌های اجتماعی شده است؛ در این برنامه خانمی که به عنوان کارشناس معارف حضور دارد، خطاب به بانوان از راه‌کارهایی برای جلب رضایت همسران از معتاد گرفته تا مردانی که دست بزن دارند، سخن می‌گوید و اسم این راه‌کار خود را «جادوی عشق» می‌گذارد؛ راهکار او تشت آب و البته بهتر از آن شیر (!!) است و اینکه پای همسران خود را در این تشت گذاشته و ماساژ بدهند.
این سخنان او با حجم زیادی از انتقادات به ویژه‌ از سوی زنان …

مدیر عامل اپل: خواهرزاده‌ام را از شبکه های اجتماعی منع می کن

به نقل از سایت کلیک و به گزارش پارس مدیر عامل اپل: خواهرزاده‌ام را از شبکه های اجتماعی منع می کنم و
رسانه کلیک – تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل در میان جمعی از دانشجویان انگلیسی عنوان کرد که خواهرزاده‌اش را از شبکه های اجتماعی منع می‌کند. وی همچنین یادگیری برنامه نویسی را از یادگیری یک زبان خارجی مهم تر دانست.
فیس بوک و شبکه های اجتماعی مشابه آن به زندگی مردم آسیب می زنند. حتی مدیران سابق این کمپانی اعتراف کرده‌اند که از شبکه های اجتماعی ترس دارند، چرا که این سرویس ها آثار مخربی بر روح و روان کودکان می‌گذراند.
حال یک شخصیت مهم دیگر در دنیای تکنولوژی، رییس کمپانی اپل درباره تبعات منفی استفاده از شبکه های اجتماعی ابراز نگرانی کرده …

ویژه‌برنامه‌ جام‌جهانی به فردوسی‌پور سپرده شد

مدیر شبکه سه سیما اعلام کرد: ویژه‌برنامه مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ به عادل فردوسی‌پور سپرده شده است.
به گزارش ایسنا، علی‌ اصغر پورمحمدی درباره جزئیات پخش مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ و حق پخش بازی‌ها اظهار کرد: در حال حاضر کارها در مراحل انجام است اما هنوز حق پخش را نخریده‌ایم. ویژه‌برنامه بازی‌های جام‌جهانی را هم عادل فردوسی‌پور تهیه‌کنندگی و اجرا خواهد کرد.
مدیر شبکه سه سیما در عین حال از پخش یک برنامه ورزشی جدید با موضوع فوتبال در سال جدید خبر داد.
او درباره جزئیات این برنامه نیز توضیح داد: مهمترین برنامه ورزشی که قرار است از شبکه سه سیما به روی آنتن برود با عنوان «فوتبالیسم» است که سال آینده پخش خواهد شد.
پورمحمدی یادآور شد: این برنامه تحلیل جامعه‌شناختی فوتبال خواهد بود که برنامه جامع و خوبی است.

  • اخبار فرهنگی
  • ادعای مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره «هفت»


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *