خانه / فوتبال / تلاش توس برای پیوستن بوفون به بوکاجونیورز

تلاش توس برای پیوستن بوفون به بوکاجونیورز

تلاش توس برای پیوستن بوفون به بوکاجونیورز ، بوفون: مسی یک بازیکن کامل است ، بوفون: آرژانتین و آلمان بخت قهرمانی هستند ، دل پیرو: اختلافی با بوفون و یوونتوس ندارم ، آغوش رفاقت بوفون و رونالدو پس از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان +فیلم ، دعوت عارف از مردم برای پیوستن به چالش بی‌زباله .
ایسنا: ‌به نقل از آس، جان لوییجی بوفون می‌تواند در پایان فصل با بوکاجونیورز قرارداد امضا کند. پس از این که باشگاه آرژانتینی اعلام کرد به جذب دروازه‌بان یوونتوس علاقمند است این خبر در سراسر کشور انعکاس داشت.
کارلوس توس نقش مهمی در این انتقال خواهد داشت و می‌خواهد دروازه‌بان ایتالیایی را راضی کند تا در بوکاجونیورز بازی کند.
با این حال هنوز بوفون درباره آینده‌اش تصمیم نگرفته است. او نمی‌داند در پایان فصل بازنشسته خواهد شد یا نه. هم‌چنین امکان حضورش در فصل بعد در یوونتوس وجود دارد و برای دروازه‌بان ایتالیایی …

ایسنا: ‌به نقل از آس، جان لوییجی بوفون می‌تواند در پایان فصل با بوکاجونیورز قرارداد امضا کند. پس از این که باشگاه آرژانتینی اعلام کرد به جذب دروازه‌بان یوونتوس علاقمند است این خبر در سراسر کشور انعکاس داشت.

کارلوس توس نقش مهمی در این انتقال خواهد داشت و می‌خواهد دروازه‌بان ایتالیایی را راضی کند تا در بوکاجونیورز بازی کند.

همه چیز در مورد بوفون تلاش

با این حال هنوز بوفون درباره آینده‌اش تصمیم نگرفته است. او نمی‌داند در پایان فصل بازنشسته خواهد شد یا نه. هم‌چنین امکان حضورش در فصل بعد در یوونتوس وجود دارد و برای دروازه‌بان ایتالیایی نخستین گزینه باشگاه خود است. شاید حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال مادرید باعث شود او از فوتبال خداحافظی کند.

دروازه‌بان کنونی بوکاجونیورز، روسی است. با وجود این که گیرمو به او اعتماد دارد، تیم آرژانتینی برای جام لیبرتادورس به یک دروازه‌بان نیاز دارد که ممکن است او بوفون باشد. تنها پاسخ مثبت دروازه‌بان ایتالیایی باقی‌ مانده است.

جزییات مطلب بوفون و تلاش را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تلاش توس برای پیوستن بوفون به بوکاجونیورز

دل پیرو: اختلافی با بوفون و یوونتوس ندارم

ورزش سه: دل پیرو پس از دیدار رئال و یوونتوس، به انتقاد از صحبت های بوفون درباره داور مسابقه پرداخت و مدعی شد که کاپیتان یووه به زودی از صحبت‌های خود پشیمان خواهد شد. بوفون پس از اعلام پنالتی در وقت های اضافه به نفع رئال، مدعی شد که داور به جای قلب، سطل آشغال در سینه اش دارد و دل پیه رو منتقد این صحبت های بوفون بود. حال کاپیتان سابق یووه مدعی شد که اختلافی با بوفون ندارد.
او گفت:” من به تمام نظراتی که در چند روز اخیر مطرح شده احترام می‌گذارم ولی آنهایی که صرفا به خاطر خواندن صحبت های من فکر می‌کنند من با بوفون اختلاف دارم و از اینکه یوونتوس حذف شده خوشحالم، واقعا نظراتشان من را ناراحت می‌کند. این افراد حتی شایسته توجه نیستند. چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟
بوفون روز گذشته سکوتش را …

سهیل: تلاش می‌کنیم تا صدرنشین گروه‌مان بمانیم

خبرگزاری تسنیم: احمد سهیل در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و السد قطر اظهار داشت: دیدار مقابل پرسپولیس بازی دشواری خواهد بود، چون تماشاگران زیادی در ورزشگاه حضور خواهند داشت، اما ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا صدرنشین گروه شویم.
وی ادامه داد: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که جایگاه نخست جدول گروه C را برای خودمان نگه داریم و امیدوارم که در بازی فردا همه از بازی دو تیم لذت ببرند.
مدافع تیم فوتبال السد قطر درباره اینکه آیا حضور تماشاگران پرتعداد پرسپولیس می‌تواند روی روند آنها تأثیر بگذارد یا خیر، تصریح کرد: همان‌طور که گفتم ما بازی سختی خواهیم داشت، هم به خاطر اینکه مقابل تیم خوب پرسپولیس بازی می‌کنیم و هم اینکه مقابل تماشاگران آنها باید به میدان برویم، اما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را در این مسابقه بگیریم.
احمد سهیل در واکنش به این …

تلاش برای بازگرداندن جایگاه اصلی مجلس
  • فوتبال
  • تلاش توس برای پیوستن بوفون به بوکاجونیورز


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *