خانه / شادابی و سلامتی / بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده

بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده

بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده ، هشت نکته مهم برای پیدا کردن بهترین شامپو ، چند روش خیلی مهم برای انتخاب کردن بهترین شامپو ، برای محافظت از موهای رنگ شده از چه شامپویی استفاده کنیم ؟ ، مدل مو مردانه ۲۰۱۸ |بهترین مدل موهای مردانه بر اساس فرم صورت ، شامپو رنگ مو و هر آنچه در موردش می خواهید بدانید .

بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده دقیقا همان کاری را می کند که نامش می گوید، یعنی از موهای رنگ شده شما در برابر رنگ پریدگی و کدر شدن محافظت می کند.
در هر حال کسی دوست ندارد هزینه هنگفتی بابت رنگ مو پرداخت کند و با دوبار شستشو رنگ دلخواهش از بین برود. بنابراین در چنین مواقعی بهترین کار، انتخاب شامپو مخصوص موهای رنگ شده است تا با کمک آن مدت زمان بیشتری رنگ موی مورد علاقه تان روی موها باقی بماند. خوشبختانه این روزها تقریبا بیشتر برندهای مطرح محصولات بهداشتی و آرایشی شامپوی مخصوص موهای رنگ شده دارند و …

بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده دقیقا همان کاری را می کند که نامش می گوید، یعنی از موهای رنگ شده شما در برابر رنگ پریدگی و کدر شدن محافظت می کند.

در هر حال کسی دوست ندارد هزینه هنگفتی بابت رنگ مو پرداخت کند و با دوبار شستشو رنگ دلخواهش از بین برود. بنابراین در چنین مواقعی بهترین کار، انتخاب شامپو مخصوص موهای رنگ شده است تا با کمک آن مدت زمان بیشتری رنگ موی مورد علاقه تان روی موها باقی بماند. خوشبختانه این روزها تقریبا بیشتر برندهای مطرح محصولات بهداشتی و آرایشی شامپوی مخصوص موهای رنگ شده دارند و شامپوهای مخصوص موهای قرمز، بلوند و قهوه ای نیز از هم جدا هستند. در کنار شامپو مخصوص موهای رنگ شده باید از نرم کننده مخصوص موهای رنگ شده نیز استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. بانوی شهر در این مطلب به پنج مورد از این شامپوها اشاره می کند تا انتخاب شما راحتتر باشد.

همه چیز در مورد بهترین رنگ شامپو کاری مخصوص

۱ ) شامپو داو (Dove Color Protect Shampoo)

موهای رنگ شده - شادابی و سلامتی

داو (Dove) یک برند آرایشی بهداشتی انگلیسی است که محصولات آن در بیش از ۸۰ کشور به فروش می رسد. داو محصولات متنوعی عرضه می کند که در بین آنها شامپوها و محصولات مراقبت از موی آن از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. شامپو رنگ یا شامپو محافظت کننده موهای رنگ شده داو کمک می کند موهای رنگ شده پس از ۸ هفته و بارها شستشو همچنان براق و شاداب باقی بماند. این شامپو باعث می شود موهای شما حتی بعد از ۴۰ بار شستشو همچنان مثل روز اول باشد و رنگ کدر و تیره نشود. در کنار شامپو مخصوص رنگ موی داو بهتر است از نرم کننده مو محافظت کننده رنگ موی داو نیز استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

جزییات مطلب بهترین و رنگ و شامپو و کاری و مخصوص را میخوانید .

بهترین سریال‌های خارجی برای تماشا در نوروز: شبکه NBC

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده

بیشتر بخوانید:  محبوب ترین رنگ موهای سال ۲۰۱۷

۲) شامپو سان سیلک (Sunsilk Color Protecting Shampoo)

موهای رنگ شده - شادابی و سلامتی

سان سیلک (Sun silk) هم یک برند انگلیسی است که فقط محصولات مراقبت از مو تولید می کند. سان سیلک با نام های مختلفی در جهان به فروش می رسد ، در ترکیه محصولات این شرکت با  نام الیدور (Elidor)، در برزیل با نام سدا (Seda) و در آمریکای لاتین با نام سدال (Sedal) شناخته شده هستند. شامپو مخصوص موهای رنگ شده سانسیلک حاوی ویتامین E و کراتین بوده، به خوبی می تواند محافظت از مو در برابر آسیب های احتمالی پس از رنگ شدن و نرم و براق نگه داشتن موهای رنگ شده را انجام دهد و در عین حال به دلیل دارا بودن کراتین حالت وز موی رنگ شده را نیز می گیرد.

۳ ) شامپو لورئال (L’Oreal Color Protecting Shampoo)

موهای رنگ شده - شادابی و سلامتی

توضیحات بیشتر در موردبهترین رنگ شامپو کاری مخصوص

برای محافظت از موهای رنگ شده از چه شامپویی استفاده کنیم ؟

شامپو محافظت کننده موهای رنگ شده لورئال که با نام Ever Pure  عرضه می شود، علاوه بر اینکه از کدر شدن رنگ مو محافظت می کند، خاصیت مرطوب کنندگی نیز دارد و مخصوص موهای خشک طراحی شده است. این شامپو ۱۰۰% بدون سولفات بوده و به همین دلیل آسیبی به مو نمی رساند. این شامپو کمک میکند، تا ۴ هفته موهای رنگ شده مانند روز اول براق و شاداب باقی بماند و رنگ تغییری نکند.

شما مطلب بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده را می خوانید .

۴ )شامپو سواو (Suave Color Protecting Shampoo)

موهای رنگ شده - شادابی و سلامتی

سواو یک برند محصولات بهداشتی آمریکایی است که از شیکاگو متولد شده است. این برند بیش از ۱۰۰ محصول در دسته بندی های شامپو، لوسیون، صابون و عطر ارائه می کند. در این میان شامپو مخصوص موهای رنگ شده سواو یکی از محصولات پرفروش این برند است که در کنار نرم کننده آن کمک می کند موهای رنگ شده تا ۴۰ بار شستشو همچنان جذاب و زنده باقی بماند.

بهترین رنگ شامپو کاری مخصوص

بیشتر بخوانید:  ایده هایی برای داشتن رنگ موی شرابی
مطلب را به اشتراک بگذارید


این مطلب در مورد بهترین رنگ شامپو کاری مخصوص می باشد .


بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده

برای محافظت از موهای رنگ شده از چه شامپویی استفاده کنیم ؟

بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده دقیقا همان کاری را می کند که نامش می گوید، یعنی از موهای رنگ شده شما در برابر رنگ پریدگی و کدر شدن محافظت می کند. در هر حال کسی دوست ندارد هزینه هنگفتی بابت رنگ مو پرداخت کند و با دوبار شستشو رنگ دلخواهش از بین برود. بنابراین در چنین مواقعی بهترین کار، انتخاب شامپو مخصوص موهای رنگ شده است تا با کمک آن مدت زمان بیشتری رنگ موی مورد علاقه تان روی موها باقی بماند. خوشبختانه این روزها تقریبا بیشتر برندهای مطرح محصولات بهداشتی و آرایشی شامپوی مخصوص موهای رنگ شده دارند و شامپوهای مخصوص موهای قرمز، بلوند و قهوه ای نیز از هم جدا هستند. در کنار شامپو مخصوص موهای رنگ شده باید از نرم کننده مخصوص موهای رنگ شده نیز استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. بانوی شهر در این مطلب به پنج مورد از این شامپوها اشاره می کند …

انتخاب شامپوی مناسب

راهنمای انتخاب بهترین شامپو مخصوص جنس موی شما؛

کلمه شامپو از ریشه هندی «چامپو» آمده و به معنی «ماساژ سر» است. یک مرد بنگالی در سال ۱۸۱۴ همراه همسر ایرلندی خود، یک حمام شامپو را در انگلستان راه انداخت. حمام او شبیه حمام‌های ترکی بود که در آنجا افراد چامپو (ماساژ درمانی) می‌کردند. کار این فرد موردتوجه قرار گرفت در حدی که پادشاه به او مقام «جراح شامپو» را داد. در آن زمان برای تمیز کردن موها، از صابون استفاده می‌شد اما مشکل صابون این بود که خوب کف نمی‌کرد و به علاوه لایه‌ای از آن روی مو باقی می‌ماند و باعث تحریک پوست سر و کدر شدن مو می‌شد.
به گزارش آلامتو به نقل از هفته نامه سلامت ؛ صابون‌ها و شامپوها، هر دو حاوی ماده پاک‌کننده (سورفاکتانت) هستند اما این ماده در صابون‌ها، با شدت بیشتری به چربی‌‌ها متصل …

چند روش خیلی مهم برای انتخاب کردن بهترین شامپو

چند روش خیلی مهم برای انتخاب کردن بهترین شامپو
شامپو، این تمیز کننده معطر مدت‌هاست که انواع و اقسام مختلفی پیدا کرده و برای هر نوع مو و حتی سلیقه‌اي گزینه‌اي جذاب پیش رو می گذارد. مسئله اینجاست که خیلی از ما نمی دانیم کدام شامپو برای موی ما مناسب است؛ بهمین دلیل هم ممکن است شامپویی که مو هاي یک نفر را برق انداخته و خوش حالت کرده، برای ما نتیجه عکس بدهد. با یاد گرفتن اصولی که در ادامه می خوانید، می توانید خیلی آسان از مزایای شامپوی مناسب برای مو هاي خودتان بهره‌مند شوید و زیباتر از همیشه بنظر برسید. راهنمای انتخاب شامپو در خدمت شماست!
 
شامپوی مناسب برای مو هاي خشک
اگر موهایتان بعد از چند روز حمام نرفتن اصلا چرب بنظر نمی رسد، به احتمال قوی جنسشان خشک است. کسانی که مو هاي وز دارند هم طبق معمول دچار خشکی مو هستند. با این حساب شامپوی مناسب برای …

  • شادابی و سلامتی
  • بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *