خانه / فضای مجازی / انتقاد خبرنگار گاردین از حمله نظامی چند ملیتی غرب به سوریه

انتقاد خبرنگار گاردین از حمله نظامی چند ملیتی غرب به سوریه

انتقاد خبرنگار گاردین از حمله نظامی چند ملیتی غرب به سوریه ، نتیجه نظرسنجی تأمل برانگیز شبکه العربیه عربستان سعودی در مورد حمله نظامی غرب به سوریه ، گاردین: دستاورد حمله اخیر به سوریه چه بود؟ ، معمای حمله نظامی آمریکا به سوریه ، تلاش بولتون برای حمله به مراکز نظامی ایران و سوریه ، انتقاد شدید ظریف از حمله خودسرانه به سوریه و توضیح جانسون .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کریم شاهین خبرنگار روزنامه گاردین در حساب توییتر خود به انتقاد از حمله نظامی چندملیتی غرب متشکل از سه کشور آمریکا، فرانسه و انگلستان پرداخت و این گونه حملات را موجب قوی تر شدن سوریه دانست. این خبرنگار در توییت خود نوشت: سوریه می تواند ادعا کند،  استوار ایستاد و مقابله کرد.

اتحاد نظامی سه جانبه آمریکا، فرانسه و انگلیس علیه سوریه به بهانه مقابله با ظرفیت‌های شیمیایی بشار اسد، اهدافی را در ۱۰  نقطه از دمشق و حمص هدف موشک‌باران قرار دادند. این درحالی است که گروه …

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کریم شاهین خبرنگار روزنامه گاردین در حساب توییتر خود به انتقاد از حمله نظامی چندملیتی غرب متشکل از سه کشور آمریکا، فرانسه و انگلستان پرداخت و این گونه حملات را موجب قوی تر شدن سوریه دانست. این خبرنگار در توییت خود نوشت: سوریه می تواند ادعا کند،  استوار ایستاد و مقابله کرد.

همه چیز در مورد انتقاد حمله خبرنگار سوریه غرب نظامی

اتحاد نظامی سه جانبه آمریکا، فرانسه و انگلیس علیه سوریه به بهانه مقابله با ظرفیت‌های شیمیایی بشار اسد، اهدافی را در ۱۰  نقطه از دمشق و حمص هدف موشک‌باران قرار دادند. این درحالی است که گروه موسوم به دیده‌بان حقوق بشر سوریه وابسته به معارضان اعلام کرد:  تمام پایگاه‌ها و تاسیساتی که در جریان حمله بمباران شدند طی چند روز گذشته توسط ارتش سوریه تخلیه شده بودند.

تنها ساعاتی پس از تجاوز نظامی چند ملیتی غرب به سوریه، ده‌ها نفر از ساکنان دمشق به خیابان‌ها آمدند تا حمایت‌شان را از دولت قانونی بشار اسد به نمایش بگذارند.

جزییات مطلب انتقاد و حمله و خبرنگار و سوریه و غرب و نظامی را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره انتقاد خبرنگار گاردین از حمله نظامی چند ملیتی غرب به سوریه

حساب کاربری ریاست جمهوری سوریه نیز فیلمی از ورود بشار اسد به محل کارش در کاخ ریاست جمهوری این کشور ساعاتی پس از حمله منتشر کرد.

بیشتر بخوانید:

حضور بشار اسد در کاخ ریاست جمهوری پس از حمله ديشب آمریکا به سوريه +فیلم

توضیحات بیشتر در موردانتقاد حمله خبرنگار سوریه غرب نظامی

انتهای پیام/
خبرنگار گاردین حمله نظامی غرب را موجب قوی‌تر شدن سوریه دانست.

شما مطلب انتقاد خبرنگار گاردین از حمله نظامی چند ملیتی غرب به سوریه را می خوانید .
آیا واقعا توان نظامی ایران تهدیدی برای دیگران محسوب می‌شود

انتقاد حمله خبرنگار سوریه غرب نظامی

نتیجه نظرسنجی تأمل برانگیز شبکه العربیه عربستان سعودی در مور

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، سرانجام پس از یک هفته تهدید و اتهام‌زنی علیه دولت  بشار اسد درخصوص استفاده از تسلیحات شیمیایی در دوما، بامداد روز جمعه (۲۴ فروردین) فرمان حمله نظامی به سوریه را صادر کرد.
چند ساعت پس از آن  وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در پی حمله هوایی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، هیچ فرد نظامی یا غیر نظامی سوری کشته نشده است. در پی این حمله نظامی که شامل حمله موشکی سه کشور غربی به سوریه بود، تلویزیون سوریه به نقل از ارتش این کشور اعلام کرد: ۱۳ موشک به فرودگاه دمشق شلیک شده که با تمام آن ها در حمص مقابله شده است.
حال پس از گذشته دو روز از این حمله، شبکه العربیه عربستان سعودی در صفحه توئیتر خود نظرسنجی قرار داد که نتیجه تامل برانگیزی داشت. در این نظرسنجی که پرسیده …

حمله موشکی به فرودگاه نظامی «تیفور» در حمص/ پدافند سوریه موش

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، در نخستین ساعات امروز ــ دوشنبه ــ چندین موشک به پایگاه هوایی تیفور در استان حمص سوریه شلیک شد که سامانه پدافند هوایی سوریه آنها را منهدم کردند.یک منبع نظامی در این‌ باره گفت: «سامانه پدافند هوایی ما به یک حمله موشکی به فرودگاه هوایی تیفور واکنش نشان داد و تعدادی از آن‌ها را منهدم کرد».بر اساس این گزارش، در مجموع ۸ موشک به فرودگاه هوایی تیفور شلیک شده ‌است که در پی آن شماری کشته و زخمی شده‌اند.هنوز منبع شلیک این موشک‌ها مشخص نیست اما بر اساس روایت خبرنگار شبکه تلویزیون المیادین، موشک‌های شلیک‌شده به‌سوی فرودگاه نظامی تیفور، از حریم هوایی منطقه «کسروان» و «البقاع» در لبنان عبور کرده به خاک سوریه رسیدند.تلویزیون دولتی سوریه نیز احتمال داده که این موشک‌ها آمریکایی باشند.فعالان در فضای مجازی نیز تصاویر و ویدیوهایی از لحظه عبور موشک‌ها یا «هواپیماهای آمریکایی» از آسمان لبنان، که فرودگاه …

معمای حمله نظامی آمریکا به سوریه

خبرگزاری مهر: در ایران و منطقه اخبار و شایعات مربوط به حمله احتمالی قریب‌الوقوع آمریکا و متحدانش به سوریه داغ است، ولی در آمریکا چنین نیست و دعوای ترامپ و مولر در صدر اخبار قرار دارد.
در این باره دو احتمال وجود دارد:
از سویی به نظر می‌رسد مواضع بسیار تند ضد روسی اخیر ترامپ در توئیت‌هایش، به ویژه تأکید مکرر بر شخص پوتین، به خاطر حاد شدن تحقیقات مولر است. از این منظر، جنجال حمله به سوریه و توئیت‌های ضد روسی برای ترامپ مصرف داخلی دارد.
رابرت مولر، که ‌در دولت‌های جرج واکر بوش و اوباما به مدت ۱۲ سال (۲۰۰۱- ۲۰۱۳) ریاست اف‌بی‌آی را به دست داشت، اکنون مسئول پرونده تحقیقات درباره دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ است. به دستور او بود که در روز دوشنبه ۹ آوریل اف‌بی‌آی دفتر کار مایکل کوهن، وکیل شخصی ترامپ، را در «مرکز راکفلر» مورد …

  • فضای مجازی
  • انتقاد خبرنگار گاردین از حمله نظامی چند ملیتی غرب به سوریه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *