خانه / خبر / واکنش کاخ سفید به سخنان ماکرون پیرامون ماندن نظامیان آمریکا در سوریه

واکنش کاخ سفید به سخنان ماکرون پیرامون ماندن نظامیان آمریکا در سوریه

واکنش کاخ سفید به سخنان ماکرون پیرامون ماندن نظامیان آمریکا در سوریه ، واکنش کاخ سفید به اظهارات ماکرون ، واکنش سفیر سوریه در تهران به حمله آمریکا ، واکنش محسن رضایی به حملات شب گذشته آمریکا به سوریه+عکس ، کاخ سفید به شایعه برکناری قریب‌الوقوع یک مقام دیگر واکنش نشان داد ، کاخ سفید: باید ایران را در سوریه مهار کنیم .
کاخ سفید به اظهارات ماکرون پیرامون مجاب کردن آمریکا برای حضور نیروهای آمریکایی در سوریه واکنش نشان داد.ترامپ همچنان خواستار بازگشت هر چه سریع‌تر نیروهای آمریکایی از سوریه استسخنگوی کاخ سفید در بیانیه‌ای به اظهارات «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهور فرانسه که گفته بود او رئیس‌جمهور آمریکا را برای نگاه داشتن نیروهای این کشور در سوریه مجاب کرده واکنش نشان داد. «سارا سندرز» در بیانیه‌ای که روی وب‌سایت کاخ سفید قرار گرفته تأکید کرد: «مأموریت آمریکا تغییر نکرده است… رئیس‌جمهور به صراحت گفته که خواستار بازگشت هر چه سریتر نظامیان آمریکایی به وطن است.»«ما مصمم به نابودی کامل داعش و ایجاد شرایطی …

کاخ سفید به اظهارات ماکرون پیرامون مجاب کردن آمریکا برای حضور نیروهای آمریکایی در سوریه واکنش نشان داد.

ترامپ همچنان خواستار بازگشت هر چه سریع‌تر نیروهای آمریکایی از سوریه است

سخنگوی کاخ سفید در بیانیه‌ای به اظهارات «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهور فرانسه که گفته بود او رئیس‌جمهور آمریکا را برای نگاه داشتن نیروهای این کشور در سوریه مجاب کرده واکنش نشان داد.

همه چیز در مورد آمریکا سخنان سفید سوریه کاخ کاخ سفید واکنش

«سارا سندرز» در بیانیه‌ای که روی وب‌سایت کاخ سفید قرار گرفته تأکید کرد: «مأموریت آمریکا تغییر نکرده است… رئیس‌جمهور به صراحت گفته که خواستار بازگشت هر چه سریتر نظامیان آمریکایی به وطن است.»

«ما مصمم به نابودی کامل داعش و ایجاد شرایطی برای جلوگیری از بازگشت آن هستیم. به علاوه، انتظار ما از متحدان و شریکانمان در منطقه این است که مسئولیت‌های بیشتری از حیث نظامی و مالی برای تأمین امنیت منطقه به عهده بگیرند.»

جزییات مطلب آمریکا و سخنان و سفید و سوریه و کاخ و کاخ سفید و واکنش را میخوانید .

«امانوئل ماکرون»، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های فرانسه که ساعاتی قبل‌تر بخش‌هایی از آن منتشر شد گفته بود او «دونالد ترامپ» را برای ماندن در سوریه مجاب کرده است. او گفت: «ما او را قانع کردیم که باید به حضور در آنجا ادامه بدهد.»

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واکنش کاخ سفید به سخنان ماکرون پیرامون ماندن نظامیان آمریکا در سوریه

«دونالد ترامپ» روز ۱۴ فروردین‌ماه به گفته بود در صورتی که عربستان سعودی خواستار ادامه حضور آمریکا در سوریه است باید هزینه‌های نیروهای آمریکایی را بپردازد.

وی که در کاخ سفید در یک نشست خبری با حضور سران کشورهای حوزه بالتیک صحبت می‌کرد، در پاسخ به سوالی درباره اظهارات اخیرش در مورد احتمال خروج قریب‌الوقوع آمریکا از سوریه، گفت واشنگتن به سرعت در این مورد تصمیم‌گیری می‌کند.

ولایتی: بازسازی سوریه هر چه سریعتر انجام شود

او گفت: «در مسئله سوریه، مأموریت اصلی ما خلاص شدن از شر داعش بوده است. ما تقریبا این هدف را محقق کرده‌ایم. به سرعت در مورد اینکه باید چه کنیم، تصمیم‌گیری خواهیم کرد، البته در هماهنگی با دیگرانی که در آن منطقه هستند.»

توضیحات بیشتر در موردآمریکا سخنان سفید سوریه کاخ کاخ سفید واکنش

وی افزود: «عربستان سعودی به تصمیم ما علاقه زیادی نشان داده است. من به آن‌ها گفته‌ام که “خوب، اگر بخواهید ما [در سوریه] بمانیم، شاید لازم باشد که [پولش را] بپردازید. ما کارهای زیادی در این کشور (سوریه) انجام می‌دهیم و دلایل زیادی هم برای این کار داریم، اما این کار هزینه مالی بسیار زیادی برای کشور ما دارد و منافع آن برای دیگر کشورها خیلی خیلی بیشتر از منافعی است که برای خودمان دارد.»

یک روز بعد، ترامپ اعلام کرد با ادامه حضور نیروهای آمریکایی در سوریه موافقت کرده اما مخالفت تعهد بلندمدت برای حضور نظامی در سوریه است.

شما مطلب واکنش کاخ سفید به سخنان ماکرون پیرامون ماندن نظامیان آمریکا در سوریه را می خوانید .


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

آمریکا سخنان سفید سوریه کاخ کاخ سفید واکنش


نظر آمریکا درباره خروج از سوریه تغییر کرد

کاخ سفید اعلام کرد نیروهای آمریکایی به پایان ماموریت خود در سوریه رسیده‌اند ولی فعلا و تا زمان شکست کامل گروه تروریستی داعش، در سوریه باقی خواهند ماند.نیروهای آمریکایی فعلا در سوریه می مانندکاخ سفید اعلام کرد نیروهای آمریکایی به پایان ماموریت خود در سوریه رسیده‌اند ولی فعلا و تا زمان شکست کامل گروه تروریستی داعش، در سوریه باقی خواهند ماند.«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا پیشتر گفته بود تمامی دو هزار نیروی نظامی آمریکا در سوریه، از این کشور خارج شده و به آمریکا بازخواهند گشت.پس از دیداری که دونالد ترامپ روز سه‌شنبه با مسئولان امنیت ملی آمریکا داشت، سخنگوی کاخ سفید نیز عصر چهارشنبه اعلام کرد که مأموریت نیروهای آمریکایی برای نابودی داعش در سوریه سریعا به پایان نزدیک می شود.این سخنگو در عین حال افزود آمریکا و متحدانش «متعهد به از بین بردن بقایای اندک داعش در سوریه هستند».کاخ سفید در بیانیه‌ای کوتاه گفت: «با توجه به پاکسازی منطقه …

واکنش سخنگوی ترامپ به استعفای مقامات کاخ سفید

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی کاخ سفید می گوید استعفای مقامات دولت یا مشاوران رئیس جمهوری آمریکا غیر عادی نیست و باید بر اجرای برنامه های ترامپ تمرکز شود. سارا هاکابی سندرز روز چهارشنبه این مطلب را در نشست خبری خود و در پاسخ به سوالی درباره چرایی افزایش استعفا در کاخ سفید مطرح کرد. وی درباره پیمان نفتا و تجارت با چین هم گفت: گفت وگوها ادامه دارند، رئیس جمهوری بسیار واضح گفته است که او می خواهد با عدم تعادل تجاری که ایالات متحده با تعدادی از کشورها احساس می کند، پایان یابد و او به تماشای این وضعیت ادامه نخواهد داد. سندرز ادامه داد: روشن است که او می خواهد به عدم تعادل تجارت و اقدامات ناعادلانه توجه کند. قطعا ما هر چیزی را مورد توجه قرار می دهیم اما از همان ابتدا به طور کامل به …

کاخ سفید: همه گزینه‌ها درباره سوریه روی میز است

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی کاخ سفید گفت همه گزینه ها درباره سوریه روی میز است اما نمی تواند پیش از اعلام رئیس جمهوری آمریکا، درباره آن صحبت کند.
سارا هاکابی سندرز روز سه شنبه در نشست خبری خود افزود: رئیس جمهوری آمریکا با شرکا، متحدان و تیم امنیت ملی ما در مورد تمام گزینه ها کار می کند.
وی ادامه داد: ما می گفتیم که تمام گزینه ها روی میز هستند، اما من نمی خواهم جلوتر از هر پاسخ ممکن رئیس جمهوری در واکنش به آنچه که در سوریه اتفاق می افتد، صحبت کنم.
سخنگوی کاخ سفید همچنین به دیدار امیر قطر با دونالد ترامپ هم اشاره کرد و گفت: امیر قطر تعهد خود را در مبارزه با تامین کنندگان مالی تروریسم و خشونت های افراطی مورد تاکید دوباره قرار داد.
هاکابی سندرز یادآور شد: قطر در هفته های گذشته حدود ۲۰ تامین کننده مالی تروریست …

  • خبر
  • واکنش کاخ سفید به سخنان ماکرون پیرامون ماندن نظامیان آمریکا در سوریه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *