خانه / اطلاعات عمومی / کاشت و بهره برداری سبزی در قطب جنوب برای پرورش سبزیجات در فضا

کاشت و بهره برداری سبزی در قطب جنوب برای پرورش سبزیجات در فضا

کاشت و بهره برداری سبزی در قطب جنوب برای پرورش سبزیجات در فضا ، بهره برداری های سیاسی ریاض از هزینه های حج برای جنگ یمن! ، نفسی راحت به کمک نانو فیلتر‌های دانش‌بنیان/ جزئیات استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۷/ معجزه «آب سبزیجات» در داشتن اندامی متناسب و زیبا/ همایش‌های الکی برای حیف و میل بیت‌المال ، پایان سال ۹۷ زمان بهره برداری از فاز نخست قطار شهری اهواز ، بهره برداری از خوابگاه ۱۵۰ نفری دانشجویی در مجتمع آموزش عالی بم ، پروژه بهسازی لاین شمالی بلوار شهید بهشتی بافق تا پایان سال به بهره برداری می رسد .

۱۰ نکته ای که درباره قطب جنوب هیچ وقت نمی دانستید

به نقل از سایت تبیان و به گزارش پارس ۱۰ نکته ای که درباره قطب جنوب هیچ وقت نمی دانستید و

اکثر مردم جهان تصوری که از قطب شمال دارند این است که، این قسمت از کره ی زمین محل زندگی بابانوئل به همراه درشکه و گوزن های شاخدارش است که ، هر ساله کریسمس آن جا را ترک می کند و برای مردم هدیه می برد. اما اگر بخواهیم کمی جدی باشیم، هنوز هستند کسانی که ندانند این منطقه که با وجود یخی بودنش، …

افتتاح مدرسه اتباع فاقد هویت پاکستانی

به نقل از سایت جام جم و به گزارش پارس افتتاح مدرسه اتباع فاقد هویت پاکستانی و

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از وزارت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه شرایط ادامه تحصیل فرزندان اتباع در شهرستان های استان تهران بهتر از گذشته فراهم گردیده است ، اظهار داشت: در این آموزشگاه که آماده و مورد بهره برداری قرار گرفت، بهترین شرایط تحصیل برای بیش از ۸۰ بازمانده از تحصیل دختر و پسر که همگی از اتباع فاقد هویت ایالت بلوچستان پاکستان می باشند فراهم گردیده است.

وی افزود : مدرسه مذکور که در شهرک علائین شهر ری واقع گردیده است از ابتدای آبان بصورت رایگان پذیرای فرزندان اتباع دارای مدارک هویتی و فاقد مدارک هویتی است .

گفتنی است ،در حال حاضر قریب به …

کاهش قابل توجه وسعت صفحه یخی قطب جنوب

 ایرنا: نتایج یک مطالعه نشان داده است که در فاصله زمانی سال های ۲۰۱۰تا ۲۰۱۶ میلادی، منطقه ای به اندازه لندن از حاشیه صفحه یخی قطب جنوب کاسته شده است.
به نقل از روزنامه تلگراف، این مطالعه که به ریاست محققان دانشگاه لیدز در انگلیس صورت گرفت، نشان داد که هزار و ۴۶۳ کیلومتر مربع از سطح یخ زیر آب در قسمت انتهایی صفحه یخی قطب جنوب به دلیل نفوذ جریان های آب گرم اقیانوسی ذوب شده است.
 

 
محققان در این مطالعه نشان دادند که این صفحه بزرگ یخی به دلیل فرسوده شدن لبه های آن که از یخچال های بسیاری تغذیه می کنند، در حال عقب نشینی است.
این یافته حاصل ردیابی ماهواره ای ‘grounding line’ (خط زمینی) این صفحه یخی است؛ خط زمینی به مرزی اطلاق می شود که در آن قسمت انتهایی صفحه یخی، کف دریا را رها کرده و شناور …

انتقاد ضرغامی از تصمیم آموزش و پرورش در خصوص مدارس استعدادهای درخشان
  • اطلاعات عمومی
  • کاشت و بهره برداری سبزی در قطب جنوب برای پرورش سبزیجات در فضا


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *