خانه / اخبار اقتصادی / خیز طلا برای صعود به ۱۴۰۰ دلار

خیز طلا برای صعود به ۱۴۰۰ دلار

خیز طلا برای صعود به ۱۴۰۰ دلار ، شش شرط برای دریافت دلار ، نرخ انواع سکه و ارز کاهش یافت/قیمت دلار به ۴۱۸۵ تومان رسید ، جدیدترین نرخ دلار آمریکا و یورو در بازار ارز؛ پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶/ دلار در بانک مرکزی ۳۷۳۳ تومان قیمت گذاری شد/ جزییات ممنوعیت ثبت‌ سفارش با دلار آمریکا ، قیمت بیت کوین برای اولین بار از مرز ۱۴ هزار دلار عبور کرد! ، کاهش اندک دلار در بازار .
خبرگزاری ایسنا: قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر حملات موشکی اخیر قدرت‌های غربی علیه سوریه که تقاضا برای خرید این فلز به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرد افزایش پیدا کرد.
هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۱۳۴۷.۸۴ دلار رسید.
در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در ژوئن با ۰.۲ درصد رشد، به ۱۳۵۰.۶۰ دلار رسید.
قیمت طلا چهارشنبه گذشته تحت تاثیر شدت گرفتن تنش‌های ژئوپلیتیکی، ۱.۱ درصد صعود کرده و به بالاترین قیمت از اواسط …

خبرگزاری ایسنا: قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر حملات موشکی اخیر قدرت‌های غربی علیه سوریه که تقاضا برای خرید این فلز به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرد افزایش پیدا کرد.

هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۱۳۴۷.۸۴ دلار رسید.

همه چیز در مورد دلار صعود طلا قیمت

در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در ژوئن با ۰.۲ درصد رشد، به ۱۳۵۰.۶۰ دلار رسید.

قیمت طلا چهارشنبه گذشته تحت تاثیر شدت گرفتن تنش‌های ژئوپلیتیکی، ۱.۱ درصد صعود کرده و به بالاترین قیمت از اواسط ژانویه رسیده بود، اما روز پنج شنبه ۱.۳ درصد ریزش کرد با این‌همه برای کل هفته حدود ۰.۸ درصد رشد قیمت ثبت کرد.

جزییات مطلب دلار و صعود و طلا و قیمت را میخوانید .

آمریکا، فرانسه و انگلیس روز شنبه ۱۰۵ موشک پرتاب کرده و نقاطی را که مدعی بودند سه تاسیسات تسلیحات شیمیایی در سوریه است، به تلافی حمله شیمیایی به دوما که هفتم آوریل به وقوع پیوست، هدف قرار دادند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خیز طلا برای صعود به ۱۴۰۰ دلار

به گفته برایان لان، یکی از مدیران شرکت “گلدسیلور سنترال”، قیمت طلا در کوتاه‌مدت به سوی افزایش متمایل شده است، زیرا این فلز زرد در بحبوحه تنش‌ها بر سر سوریه، تحریم‌های آمریکا، روسیه و جنگ تجاری، یک دارایی مطمئن به‌شمار می‌رود.

در حالی که واشنگتن آماده می‌شود فشار بر روسیه را با تحریم‌های اقتصادی جدید افزایش دهد، ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه، روز یکشنبه هشدار داد که حملات غربی بیشتر به سوریه امور جهان را دچار هرج و مرج خواهد کرد.

حاتمی: کار صعود ما به اما و اگر کشیده شد

بر اساس گزارش رویترز، قیمت طلا امسال تحت تاثیر اختلافات تجاری بین‌المللی، تنش‌های ژئوپلیتیکی و نوسان در بازارهای سهام بیش از سه درصد رشد کرده، اما به گفته معامله‌گران، این فلز ارزشمند تحت تاثیر انتظارات بالا برای افزایش نرخ‌های بهره آمریکا همچنان در محدوده قیمت ثابتی مانده است.

توضیحات بیشتر در مورددلار صعود طلا قیمت

تاد کالوین از شرکت “آمبروزینو برادرز” در گفت و گو با شبکه “سی ان بی سی” گفت: تنش‌های ژئوپلتیکی ممکن است قیمت طلا را به ۱۴۰۰ دلار برساند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، ۱۶.۶۸ دلار معامله شد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰.۱ درصد افت کرد و به ۹۲۶.۷۴ دلار رسید. هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۹۸۸.۸۰ دلار رسید. قیمت این فلز روز جمعه تا مرز ۹۹۰.۵۰ دلار صعود کرده بود و هفته گذشته ۹.۶ درصد افزایش یافت که بزرگترین رشد هفتگی از ژانویه سال ۲۰۱۷ بود.

شما مطلب خیز طلا برای صعود به ۱۴۰۰ دلار را می خوانید .

دلار صعود طلا قیمت

پیشروی قیمت طلا در برابر ضعف نرخ دلار

خبرگزاری ایسنا: قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار در بحبوحه اضطراب سرمایه گذاران نسبت به وقوع یک جنگ تجاری جهانی، افزایش یافت.  هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد رشد کرد و به ۱۳۲۲.۵۵ دلار رسید. در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در آوریل با ۰.۳ درصد رشد، به ۱۳۲۳.۳۰ دلار رسید. شاخص دلار آمریکا در برابر سبدی از ارزهای رقیب ۰.۲ درصد افت کرد. دلار اواخر هفته گذشته به دلیل نگرانی‌هایی که در پی تصمیم‌ رییس جمهور آمریکا برای وضع تعرفه واردات سنگین برای فولاد و آلومینیوم در بازار و به راه افتادن جنگ تجاری ایجاد شد، به پایینترین رکورد ۱۶ ماهه سقوط کرده بود. به گفته بارناباس گان، تحلیلگر بانک OCBC سنگاپور، روند اخیر قیمت طلا تا حد زیادی تحت …

قیمت سکه و طلا در بازار ۸ آذر ۹۶

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس قیمت سکه و طلا در بازار ۸ آذر ۹۶ و در بازار امروز – چهارشنبه – دلار آمریکا با روند افزایشی به ۴۱۲۷ تومان رسیده و سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۳۵۸ هزار تومان قیمت دارد.جدیدترین قیمت ها از بازار سکه و ارز ۷ آذر ۹۶ بازار طلا با حرکت صعودی هراه شده و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۹ هزار و ۲۱۵ تومان و مثقال طلا، ۵۵۹ هزار و ۷۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین اونس طلا در بازار جهانی ۱۲۹۵، برای معاملات در بازار جهانی داد و ستد می‌شود.در میان انواع مختلف سکه، نیم سکه با ۶۰۰۰ تومان افزایش یششصدو هشتاد و پنج هزار تومان، ربع سکه ۳۸۳ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۷ هزار تومان قیمت دارد.در بازار ارز نیز دلار آمریکا ۴۱۲۷ تومان، یورو ۴۹۶۸ تومان، پوند انگلستان ۵۵۶۶ تومان، لیر ترکیه ۱۰۷۴ تومان و یوان …

مکث قیمت طلای جهانی در مرز ۱۳۰۰ دلار

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس مکث قیمت طلای جهانی در مرز ۱۳۰۰ دلار و خبرگزاری ایسنا: طلا روز چهارشنبه در بحبوحه ضعف نسبی دلار آمریکا و تقاضا برای خرید این فلز به عنوان دارایی مطمئن اندکی افزایش یافت. هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۱۲۹۵.۸۴ دلار رسید.در بازار نیویورک هر اونس طلا برای تحویل در فوریه تغییر چندانی نداشت و ۱۲۹۵.۴۰ دلار معامله شد. بهای معاملات این بازار روز سه‌شنبه با ۳۰ سنت افزایش، در ۱۲۹۹.۲۰ دلار بسته شده بود.طلا با وجود انتشار شماری از آمار اقتصادی در آمریکا از جمله پیشرفت برنامه اصلاحات مالیاتی و برگزاری جلسه تایید جروم پاول به عنوان رئیس آینده بانک مرکزی آمریکا در بازه محدودی معامله شد.کره شمالی روز چهارشنبه اعلام کرد نوع جدیدی از موشک بالستیک بین قاره‌ای …

  • اخبار اقتصادی
  • خیز طلا برای صعود به ۱۴۰۰ دلار


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *