خانه / فضای مجازی / بیانیه قرارگاه پدافند شیمیایی کشور در خصوص بمباران دومای سوریه

بیانیه قرارگاه پدافند شیمیایی کشور در خصوص بمباران دومای سوریه

بیانیه قرارگاه پدافند شیمیایی کشور در خصوص بمباران دومای سوریه ، بازی آمریکا با سناریو حمله شیمیایی به سوریه/ چه کسی تسلیحات شیمیایی را از لیبی به تروریست‌ها در سوریه رساند؟ ، از سوریه می خواهیم پایگاه های عربستان و اسرائیل را بمباران کند ، سرنگونی جنگنده اسرائیلی توسط پدافند سوریه /تصاویر ، کمیسیون تحقیق سازمان ملل سوریه را به استفاده از سلاح شیمیایی متهم کرد ، درخواست مجازات عاملان حمله شیمیایی در سوریه .
به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سازمان پدافند غیر عامل و قرارگاه پدافند شیمیایی کشورطی بیانیه ای بمباران شیمیایی و کشتار مردم دومای سوریه توسط تروریست های مسلح را محکوم کرد.
در قسمتی از بیانیه آمده است: ملت سوریه که در جنگی نابرابر و ناعادلانه و تحمیلی از سوی آمریکا و هم پیمانانش و با …

پدافندبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سازمان پدافند غیر عامل و قرارگاه پدافند شیمیایی کشورطی بیانیه ای بمباران شیمیایی و کشتار مردم دومای سوریه توسط تروریست های مسلح را محکوم کرد.

در قسمتی از بیانیه آمده است: ملت سوریه که در جنگی نابرابر و ناعادلانه و تحمیلی از سوی آمریکا و هم پیمانانش و با حمایت مستقیم مالی و اقتصادی و نظامی و لجستیکی آل سعود و برخی کشورهای منطقه و قدرت‌های فرامنطقه‌ای دلیرانه مقاومت کرده و انواع نقض‌های فاحش حقوق بشردوستانه و زیرپا گذاردن اصول و حقوق مسلم جنگ از جمله کاربرد سلاح‌های کشتار جمعی علیه مردم مظلوم و نیروهای نظامی، حمله موشکی و تخریب تعمدی و کینه توزانه شهرها توسط تروریست های شکست خورده را تجربه کرده و با سکوت و همراهی مدعیان حقوق بشر مواجه شده بود؛ این بار در اقدامی که مصداق بارز جنایت علیه بشریت و جنایت جنگی ازسوی تروریست ها بود یعنی حمله شیمیایی به مردم غیرنظامی و بی دفاع دوما، تنی چند از زنان و مردان و کودکانش ناجوانمردانه به شهادت رسید و باز هم دریغ از یک ابراز تاسف، محکومیت یا اقدام قاطع از سوی قدرت‌های بزرگ جهانی!

همه چیز در مورد بمباران بیانیه خصوص سوریه شیمیایی قرارگاه کشور

در ادامه با اشاره به کشتار مردم بی دفاع کشورمان در سال های دفاع مقدس چنین آمده است:آنانی که امروز در سناریویی مرموز و خطرناک مدعی کاربرد سلاح شیمیایی در سوریه هستند، همانانی هستند که در طول جنگ تحمیلی علیه ملت مظلوم ولی سرفرازایران اسلامی، نه تنها کاربرد سلاح‌های کشتار جمعی و تسلیحات ممنوعه شیمیایی علیه رزمندگان و مردم غیرنظامی ایران را نادیده می‌گرفتند بلکه خود در تسلیح و حمایت همه جانبه از رژیم جنایتکار صدام مشارکت داشته و شریک جرم و جنایات صدام بودند.

اقدام احتمالی غرب در شیوع بیماری همه‌گیر برای کشتار ملت سوریه

در خاتمه بیانیه با اشاره به ایستادگی و مقاومت ملت سوریه آمده است:سازمان پدافند غیر عامل کشور و قرارگاه پدافند شیمیایی کشور هرگونه کاربرد یا تهدید به کاربرد سلاح‌های کشتار جمعی از جمله سلاح‌های شیمیایی یا تمسک به این حربه برای بهانه جویی و بسترسازی اقدامات غیرقانونی علیه ملت‌ها و دولت‌های مستقل را به شدت محکوم کرده و با کاربرد این گونه سلاح‌ها در هر کجا، در هر زمان و توسط هر کسی مخالف است. بدون تردید در این راستا همواره ملت سرافراز سوریه نه تنها ذره ای از اراده وایمانشان کم نشده بلکه پیشتر از بیش آماده حضور در همه صحنه های مقاومت، ایستادگی ، ایثار وفداکاری در راستای مقابله با دشمنان ودفاع از مرزهای کشورشان می باشند.

جزییات مطلب بمباران و بیانیه و خصوص و سوریه و شیمیایی و قرارگاه و کشور را میخوانید .

انتهای پیام/

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بیانیه قرارگاه پدافند شیمیایی کشور در خصوص بمباران دومای سوریه

توضیحات بیشتر در موردبمباران بیانیه خصوص سوریه شیمیایی قرارگاه کشور

پیش نویس بیانیه پایانی کنفرانس سوچی درباره سوریه

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس پیش نویس بیانیه پایانی کنفرانس سوچی درباره سوریه و به گزارش …

باج‌خواهی ۴ میلیارد دلاری آمریکا از عربستان در خصوص سوریه

در تماس تلفنی ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ میان ترامپ و ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی، رئیس‌جمهور آمریکا ایده‌ای به ذهنش رسید که می‌توانست منجر به تسریع خروج نیروهای آمریکایی از سوریه شود: درخواست ۴ میلیارد دلار از عربستان برای مخارج آمریکا در سوریه. در پایان این تماس تلفنی ظاهراً توافقی نیز شد.
 

بهانه ترامپ برای درخواست این رقم از عربستان آن بود که اقدام به بازسازی مناطقی از سوریه کند که توسط نیروهای ائتلاف آمریکا از دست داعش آزاد شده است. نقشه اما آن بود که با تقویت این مناطق از دسترسی دولت سوریه به آن‌ها یا اوج‌گیری مجدد داعش در این مناطق جلوگیری شود.
عربستان سعودی، یکی از مهم‌ترین عناصر ائتلاف آمریکا در سوریه بوده است، ولی در سال‌های اخیر، پای خود را از جنگ در سوریه کنار کشیده است؛ اما برای شخصی مانند ترامپ پرداخت صورت‌حساب‌ها از طرف همه اعضا، یک موضوع مهم و اساسی است؛ به نظر ترامپ، …

تشدید احتمال حمله وسیع آمریکا به سوریه با مشارکت چند کشور ار

با توجه به نتایج محدود حمله موشکی سال گذشته آمریکا به سوریه، مقامات دولت ترامپ، حمله‌ای به مراتب وسیع‌تر به سوریه را در دستور کار دارند.
 

به نقل از فارین پالیسی، اگر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا تصمیم داشته باشد به حمله شیمیایی ادعایی در منطقه دوما پاسخ دهد، تقریبا با قاطعیت می‌توان گفت که حمله جدید، وسیع‌تر از حمله سال گذشته خواهد بود.
نیکولاس هراس از مرکز «امنیت آمریکای جدید» به فارین پالیسی گفته که اگر دولت ترامپ قصد این را داشته باشد که حمله‌اش چنان دردناک باشد که پیام لازم توسط دولت سوریه دریافت شود، باید اهداف حمله به مراتب از حمله سال گذشته مفصل‌تر باشد و توانایی‌های نظامی دولت سوریه به شکل جدی آسیب ببیند.
از سوی دیگر، با توجه به کم تأثیر بودن حمله موشکی سال گذشته، تصور می‌رود که این بار حملات مکرر و دامنه‌دار هوایی در دستور کار قرار بگیرد و تهدید حمله به مراکز دولتی نیز …

  • فضای مجازی
  • بیانیه قرارگاه پدافند شیمیایی کشور در خصوص بمباران دومای سوریه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *