خانه / اخبار سیاسی / ریابکوف: پاسخ آمریکا را خواهیم داد

ریابکوف: پاسخ آمریکا را خواهیم داد

ریابکوف: پاسخ آمریکا را خواهیم داد ، ریابکوف: آمریکا دست از حمله به سوریه بردارد ، پاسخ وزارت خارجه به اتهام آمریکا علیه ایران ، پاسخ ایران به تحریم چند تبعه ایرانی از سوی آمریکا ، پاسخ ترامپ به هشدار روسیه درباره حمله به سوریه: برای موشک‌های آمریکا آماده باشید ، آمریکا در صورت حمله به سوریه با پاسخ فوری روسیه مواجه خواهد شد .
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر خارجه روسیه امروز (دوشنبه) به آمریکا هشدار داد، کشورش در وضع قوانینی برای پاسخ دادن به تحریم‌های جدید آمریکا تاخیر نخواهد کرد.
این در حالی است که چند تن از نمایندگان ارشد پارلمان روسیه گفته‌اند در حال بررسی وضع قوانینی هستند که به موجب آنها کرملین برای ممنوع …

خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر خارجه روسیه امروز (دوشنبه) به آمریکا هشدار داد، کشورش در وضع قوانینی برای پاسخ دادن به تحریم‌های جدید آمریکا تاخیر نخواهد کرد.

این در حالی است که چند تن از نمایندگان ارشد پارلمان روسیه گفته‌اند در حال بررسی وضع قوانینی هستند که به موجب آنها کرملین برای ممنوع یا محدود کردن فهرستی از اقلام وارداتی آمریکایی اختیاراتی پیدا می‌کنند.

همه چیز در مورد آمریکا پاسخ معاون

ریابکوف تصریح کرد، مسکو در حال بحث بر سر “سو استفاده واشنگتن از وضعیت دلار به عنوان ارز ذخیره جهانی” است.

این اظهارات ریابکوف در حالی مطرح شد که روابط میان مسکو و واشنگتن اخیرا به پایین‌ترین حد خود رسیده است. در تاریخ ششم آوریل سال جاری میلادی وزارت خرانه داری آمریکا در واکنش به “فعالیت‌های بدخواهانه روسیه” ۳۸ مقام ارشد، کارآفرین و کمپانی روس را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرد.

جزییات مطلب آمریکا و پاسخ و معاون را میخوانید .

در عین حال روز گذشته نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد نیز مدعی شد، واشنگتن در حال آماده‌سازی تحریم‌های جدیدی علیه روسیه به دلیل آنچه که آمریکا “حمایت مسکو از دولت سوریه” خواند، است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ریابکوف: پاسخ آمریکا را خواهیم داد

او در ادامه مدعی شد که این تحریم‌های جدید علیه فعالیت کمپانی‌ها و شرکت‌های روسی وضع خواهند شد که با دولت سوریه درخصوص نقل و انتقال تجهیزات مربوط به تسلیحات شیمیایی همکاری می‌کنند.

به گفته هیلی، این تحریم‌ها قرار است امروز (دوشنبه) از سوی مقامات آمریکایی اعلام شوند.

تقویت انسجام داخلی؛ راهکار مقابله با آمریکا

توضیحات بیشتر در موردآمریکا پاسخ معاون

ادعای معاون رئیس‌ جمهور آمریکا علیه ایران

خبرگزاری ایسنا: معاون رئیس جمهور آمریکا با تکرار ادعاها درباره استفاده دولت سوریه از تسلیحات شیمیایی مدعی شد که روسیه و ایران باید برای این حملات در سوریه سرزنش شوند.
مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یک‌شنبه (امروز) به تکرار ادعاها درباره استفاده بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه از تسلیحات شیمیایی علیه غیرنظامیان پرداخت و ایران و روسیه را برای این حملات مقصر دانست.
پنس در ادامه با تکرار این ادعا که اسد مسئول حمله شیمیایی به شهر دوما در غوطه شرقی سوریه است، گفت: اسد و متحدانش نباید عزم و اراده ما را مورد آزمون قرار دهند. رئیس‌جمهور همچنین پیامی به دو کشور که مسئول مجهز کردن رژیم اسد هستند، فرستاد؛ روسیه و ایران.
وی همچنین با دفاع از حمله سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه سوریه مدعی شد که این حمله آنها موفقیت‌آمیز بوده است.
به گزارش ایسنا، آمریکا، انگلیس و فرانسه روز …

روسیه: پاسخ سختی به تحریم‌های آمریکا می‌دهیم

خبرگزاری فارس: وزارت خارجه روسیه روز جمعه گفت پاسخ سختی به تحریم‌های «خصمانه» آمریکا علیه این کشور خواهد داد.
به نوشته اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد «پاسخ سختی به تحریم‌های جدید آمریکا یا اقدامات خصمانه آتی علیه روسیه پاسخ سختی خواهد داد.»
در بیانیه وزارت خارجه روسیه همچنین آمده است که دولت آمریکا «نمی‌تواند با ما به زبان تحریم سخن بگوید.»
مسکو با بیان اینکه دموکراسی آمریکا رو به اضمحلال است خاطرنشان کرد «موج تحریم‌های آمریکا، به منزله دشمن رقابت منصفانه و اقتصاد بازار است.»
وزارت خارجه روسیه تأکید کرده تحریم‌ها اگر اثری هم داشته باشند، متحد کردن جامه روسیه است.
وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه اعلام کرد ۳۸ فرد و نهاد روسیه را در لیست تحریمهای خود قرار داده است.
پیش از این رسانه های آمریکایی از احتمال تحریم رهبران تجاری و مقامات سیاسی روسیه از سوی واشنگتن خبر داده بودند.
در لیست جدید …

آمریکا در صورت حمله به سوریه با پاسخ فوری روسیه مواجه خواهد

معاون اول کمیته دفاعی پارلمان روسیه هشدار داد، آمریکا در صورت حمله احتمالی به سوریه باید بداند که با پاسخ فوری روسیه مواجه خواهد شد.هشدار روسیه به آمریکا پیرامون احتمال حمله آمریکا به سوریهیکی از سناتورهای ارشد روسیه در کمیته دفاعی شورای فدراسیون این کشور امروز چهارشنبه تأکید کرد، در صورت حمله احتمالی آمریکا در سوریه به ویژه علیه نیروهای روسیه مستقر در این کشور، مسکو فورا با اقدام متقابل پاسخ خواهد داد.بنا بر این گزارش، «یوگنی سربرنکوف» معاون اول کمیته دفاعی شورای فدراسیون روسیه به خبرگزاری «اسپوتنیک» گفت، با توجه به گمانه‌زنی‌هایی که درباره احتمال وقوع حمله هوایی آمریکا به سوریه پس از طرح اتهامات درباره استفاده از تسلیحات شیمیایی در دوما مطرح شده، پایگاه‌های هوایی «الحمیمیم» و دریایی «طرطوس» و همچنین نیروهای نظامی روسیه مستقر در سوریه تحت حفاظت شدید مسکو قرار دارند.«همانطور که وزارت دفاع روسیه نیز قبلا تصریح کرده بود، از هر دو پایگاه طرطوس و …

  • اخبار سیاسی
  • ریابکوف: پاسخ آمریکا را خواهیم داد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *