خانه / دسته‌بندی نشده / اهرم استخراج اطلاعات ایرانی‌ها از تلگرام

اهرم استخراج اطلاعات ایرانی‌ها از تلگرام

اهرم استخراج اطلاعات ایرانی‌ها از تلگرام ، تروجان اندرویدی اهرم استخراج اطلاعات ایرانی‌ها ، تلگرام مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به نهادهای امنیتی روسیه شد ، سازمان اطلاعات روسیه تلگرام را مسدود می‌کند ، ممانعت تلگرام از دسترسی به اطلاعات کاربران ، چگونه از اطلاعات شخصی در تلگرام پشتیبان گیری کنیم؟ .

تلگرام مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به نهادهای امنیتی روسیه

خبرگزاری مهر: به نقل از بلومبرگ، با رأی دادگاه عالی روسیه علیه تلگرام، این سرویس پیام‌ رسان نمی تواند مانع از دسترسی نهادهای امنیتی این کشور به اطلاعات کاربران شود.
«آلا نازاروا» (Alla Nazarova) قاضی دیوان عالی روسیه در جلسه امروز سه‌شنبه درخواست تجدیدنظر تلگرام در شکایت علیه «سرویس امنیتی فدرال» را رد کرد.
این در حالیست که سرویس امنیتی فدرال روسیه پیش‌تر نیز خواستار دسترسی به کلیدهای رمزگذاری این پیام‌ رسان شده بود.
به گزارش بلومبرگ، تلگرام سال گذشته به دلیل عدم تبعیت از این حکم ۱۴ هزار دلار جریمه شده بود.

تلگرام اطلاعات کاربران ایرانی را به اسرائیل و آمریکا می‌فروش

به نقل از سایت ستاره و به گزارش پارس تلگرام اطلاعات کاربران ایرانی را به اسرائیل و آمریکا می‌فروشد! و رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: تلگرام نظام جدید برنامه ریزی کرده که قرار است تعویض و مدل جدیدی از ارتباطات را رونمایی کند که این مدل به احتمال زیاد خارج از کنترل ما خواهد بود تا جایی که امکان فیلتر هم احتمالا وجود نخواهد داشت.
 

سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در سخنرانی خود در جمع مدیران کل پدافند غیرعامل استان های  سراسر کشور در سالن شهید آبشناسان سازمان پدافند غیرعامل  با اشاره به اعتراضات و آشوب های اخیر در کشور گفت: این یک حادثه امنیتی و مدرن است و باید ابعاد آن شناسایی شده و توطئه ها خنثی شود.عوامل این حادثه یک مثلث سه ضلعی بود . ضلع اول فضای مجازی، ضلع دوم بستر و زمینه مشکلات اقتصادی و ضلع آخر تهدیدهای دشمن است که باید هر …

جلسه اطلاعات سپاه با نمایندگان درباره تلگرام

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر اینکه نبود امنیت در پیام رسان‌های داخلی کذب محض است و واقعیت ندارد، انتقال از پیام رسانهای خارجی به پیام رسان‌های داخلی را یک مطالبه عمومی دانست و گفت: پنج پیام رسان داخلی تا آخر فروردین به سطحی خواهد رسید که در صورت حذف پیام رسانهای خارجی هیچ مشکلی در فضای کسب و کار در فضای مجازی ایجاد نخواهد شد.
سیدحسین نقوی حسینی در توضیح جلسه صبح امروز فراکسیون نمایندگان ولایی با مسئولان اطلاعات سپاه در حوزه فضای مجازی گفت: مسئولان اطلاعات سپاه در حوزه فضای مجازی گزارش مفصلی از وضعیت، شرایط، اهداف و برنامه‌های فضای مجازی ارائه کردند. از جمله اینکه پیام رسانهای خارجی فقط نقش ارتباطی را ایفا نمی کنند بلکه با استفاده از کانالها نقش رسانه‌ای دارند. به عبارت دیگر تلگرام و فضای مجازی در هیچ کشوری به اندازه کشور …

کوچ از تلگرام به راحتی اتفاق نمی‌افتد
  • دسته‌بندی نشده
  • اهرم استخراج اطلاعات ایرانی‌ها از تلگرام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *