خانه / مراقبتهای بارداری / در سه ماهه اول بارداری، رنگ مو خطر داره؟

در سه ماهه اول بارداری، رنگ مو خطر داره؟

در سه ماهه اول بارداری، رنگ مو خطر داره؟ ، سه ماهه سوم بارداری، اتفاقتی که ممکنه بیفته ، سه ماهه دوم بارداری، آگاهی از مشکلات احتمالی ، سونوی سه بعدی در بارداری، چه جایگزینی داره؟ ، رابطه در دوران بارداری، ضرر داره؟ ، مصرف آموکسی سیلین در بارداری، هفته ششم ضرر داره؟ .
 سوال مخاطب نی‌نی‌بان: آیا رنگ کردن موها در سه ماهه اول بارداری یا کلا در طول بارداری خطرناکه؟  پاسخ دکتر داود بکتاش، متخصص پوست و مو:معمولا توصیه می شود که مادران باردار به ویژه در سه ماهه اول بارداری شان سراغ رنگ موهای شیمیایی و غیرطبیعی نروند چون در این دوران جنین در حال رشد و تکامل است و …

 سوال مخاطب نی‌نی‌بان: آیا رنگ کردن موها در سه ماهه اول بارداری یا کلا در طول بارداری خطرناکه؟
 
پاسخ دکتر داود بکتاش، متخصص پوست و مو:
معمولا توصیه می شود که مادران باردار به ویژه در سه ماهه اول بارداری شان سراغ رنگ موهای شیمیایی و غیرطبیعی نروند چون در این دوران جنین در حال رشد و تکامل است و ممکن است به دلیل جذب مواد شیمیایی رنگ مو و ورودشان به بدن مادر، جنین دچار آسیب شده و ناهنجاری هایی برایش به وجود بیاید. به مادرانی که می خواهند طی سه ماه اول بارداری موهای خود را رنگ کنند پیشنهاد می کنیم که از رنگ موهای طبیعی استفاده کنند که ضرری برای جنینشان ندارد. منع استفاده از رنگ مو در سه ماه اول بارداری به خصوص در شرایطی که مادر سابقه آلرژی و حساسیت داشته بیشتر است و باید به دقت رعایت شود. البته این منع به صورت جدی در خصوص سه ماهه دوم و سوم مطرح نیست و اگر مادر بارداری لازم است موهایش را رنگ کند بعد از ماه چهارم از رنگ هایی شیمیایی استفاده کند به شرط اینکه مدت زمان تماس رنگ با مو خیلی زیاد نباشد. با این حال اگر ضروری نیست توصیه می کنیم که استفاده از رنگ موی شیمیایی را تا بعد از پایان بارداری کنار بگذارند.

همه چیز در مورد خطر رنگ رنگ مو سه ماهه مو

جزییات مطلب خطر و رنگ و رنگ مو و سه و ماهه و مو را میخوانید .

شامپو رنگ مو و هر آنچه در موردش می خواهید بدانید

با دکتر سید مسعود داوودی، متخصص پوست و دانشیار دانشگاه علو‌م‌ پزشکی تهران در رابطه با شامپو رنگ موهای مردانه و مزایای آن در مقایسه با دیگر انواع رنگ موهای مردانه و مضراتش گفت‌و‌گو کرده‌ایم.گاهی رویش موهای سفید از نوجوانی آغاز می‌شود و جوگندمی بودن موها آن هم در سنین بین ۱۵ تا ۲۵ سالگی روی اعتماد به نفس به شدت اثر منفی می‌گذارد. از سوی دیگر حتی مردانی که پا به میانسالی می‌گذارند هم از رویش موی سفید ناراحت‌اند و به دنبال راهی برای پوشاندن این موها یا انکار سفید شدن موهایشان هستند. آمارها نشان می‌دهد ۱۵ درصد آقایان برای پوشاندن سفیدی مو و حدود ۳ درصد برای تغییر رنگ مو از رنگ استفاده می‌کنند.توصیه بر استفاده از رنگ موهای دائمی یا نیمه‌موقت چندان جالب نیست چون رنگ کردن مو با رنگ‌های زنانه باعث می‌شود به محض آغاز رویش مو ریشه سفید موها به چشم بیاید و مجبور باشید …

شامپوهای رنگ مو و عوارض آنها

+-
 
شامپوهای رنگ مو نوع جدیدی از رنگ مو هستند که می توانید با استفاده از این شامپو ها در وقت وانرژی صرفه جویی کنید اما اگر می خواهید از این شامپوها برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید کمی دست نگه دارید زیرا این شامپوها عوارض وحشت ناکی را برای شما به ارمغان می آورد . در این مطلب با این عوارض آشنا شوید.
مضرات شامپوهای رنگ مو
شامپوهای رنگ مو، نوع جدیدی از رنگ موها هستند که کار رنگ کردن را تسهیل کرده اند . در واقع شما به جای وقت صرف کردن برای رفتن به آرایشگاه و منتظر ماندن برای رنگ گرفتن موهایتان، کافی است یک شامپوی رنگ مو بخرید و به حمام بروید . موهای شما بعد از ۵- ۱۰ دقیقه رنگ دلخواه تان را به خود می گیرید .
شاید در نگاه اول شگفت انگیز به نظر برسد امّا در واقع شما به خاطر صرفه جویی در وقت و …

فرمول رنگ مو ( ۳۸ رنگ زیبا و جذاب )

فرمول رنگ مو ( ۳۸ رنگ زیبا و جذاب ) , فرمول رنگ موهای   ۲۰۱۸ فرمول رنگ موهای مختلف برای برای شما اینجا قرار داده ایم امیدواریم که برایتان مفید باشدفیلم فارسی آموزش مش فویل و پاسخ به سوالات متداولرنگ مو روشن فرمول رنگ مو💜پایه ۱۰صدفی مرواریدیکمی ۳صفربنفش ۲سانترنگ مو ترکیبی💜پایه ۹مرواریدی ۷شکلاتی ۸رزگلدبنفش ۳سانتلایت پایه ده.
وانیلی.
دودی شماره نه پنج سانت.
بنفش یک سانت.**** ترکیب رنگ مو ****رنگ موپایه ۹رنگ کاراملی ۸و نسکافه ای ۹**** فرمول رنگ مو ****ترکیب رنگ:
پایه ۷
تنباکوئی ۷
نسکافه ای ۷
طبیعی ۶**** ترکیب رنگ مو ****زمینه پایه ۸ و لایتا پایه ۱۰
نسکافه ای و شیرشکلات و خاکستری و کم بنفش**** فرمول رنگ مو ****ترکیب رنگ:
پایه ۹
دودی ۹
طلایی ۷
بژ۸**** ترکیب رنگ مو ****پایه۸
بلوند مسی
بلوندبلوطی روشن
واریاسیون قرمز۵سانت**** ترکیب رنگ مو ****ترکیب رنگ:
پایه ۶
عسلی۷
مسی۷
طبیعی۷
هایلایت پایه۹
بژ ۹
طبیعی۹**** ترکیب رنگ مو ****پایه ۷
بژ روشن
زیتونی روشن
عسلی متوسط ~۵سانت**** ترکیب رنگ مو ****پایه ۹
وانیلی
ارغوانی۳سانت**** ترکیب رنگ مو ****ساقه ها پایه ۱۰ دودی ۹ بژ ۹ …

شیری: هنوز شانس آسیایی هستیم
  • مراقبتهای بارداری
  • در سه ماهه اول بارداری، رنگ مو خطر داره؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *