خانه / فوتبال / مهدوی کیا: بازی با السد خیلی مهم است

مهدوی کیا: بازی با السد خیلی مهم است

مهدوی کیا: بازی با السد خیلی مهم است ، فروش بلیت بازی پرسپولیس و السد در آزادی ، فروش بلیت بازی پرسپولیس و السد در ورزشگاه آزادی ، برانکو: بازی با السد تشریفاتی است، اما باید ببریم ، صحبت های مهدی مهدوی کیا درباره گل به آمریکا تا بازی های ایران در جام جهانی روسیه ، قیمت بلیت پرسپولیس – السد کاهش یافت .
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدوی‌کیا در خصوص آخرین شرایط پرسپولیس می‌گوید: وقتی حال پرسپولیس خوب است، طبیعی است که حال همه ما بهتر است. اصلا حال کل فوتبال ایران بهتر می‌شود. واقعا جا دارد که دومین قهرمانی پیاپی تیم، آن هم چند هفته مانده به پایان …

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدوی‌کیا در خصوص آخرین شرایط پرسپولیس می‌گوید: وقتی حال پرسپولیس خوب است، طبیعی است که حال همه ما بهتر است. اصلا حال کل فوتبال ایران بهتر می‌شود. واقعا جا دارد که دومین قهرمانی پیاپی تیم، آن هم چند هفته مانده به پایان مسابقات را به یکدیگر تبریک بگوییم. من هم شخصا بابت این مساله از مدیریت باشگاه و برانکو که واقعا عالی عمل کرده‌اند و اعضای تیم تشکر می‌کنم و به آنها و هواداران تبریک می‌گویم.

وی ادامه می‌دهد: پرسپولیس نزدیک به دو دهه بود که اینطور مقتدرانه در بازی‌ها حضور نداشت و قدرتمندانه قهرمان نمی‌شد. قطعا این یک اتفاق معمولی نیست. شاید کمتر کسی انتظار این سطح از پیشرفت را داشت. البته اگر در نظر بگیریم که قهرمانی امسال می‌توانست سومین قهرمانی پیاپی باشد، آنگاه بزرگی و ارزش کار بیشتر معلوم می‌شد و به همین دلیل طبیعی است که بسیاری هم به این مساله فکر کنند که تا برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس حضور داشته باشد، شرایط همین گونه خواهد بود.

همه چیز در مورد السد بازی فارس کیا مهم

مهدوی‌کیا افزود: البته در اینجا نباید فراموش کنیم که این موفقیت به لطف کار سخت و تلاش بسیار به دست آمد و بدون اتحاد و همدلی بین اعضای تیم و بین آنها و باشگاه و در نهایت بدون اعتماد و حمایت هواداران و تماشاگران اصلا امکانپذیر نمی‌شد. اگر هواداران به ویژه سه سال قبل در روزهای سخت، درست عمل نکرده بودند و حمایت سرسختانه نداشتند، شاید بی‌ثباتی هنوز در پرسپولیس ادامه پیدا می‌کرد.

طرح موزاییکی استقلال برای بازی فردا را ببینید

مهدی مهدوی‌کیا تصریح کرد: با هر افتخاری که به دست می‌آید، کار پرسپولیس سخت‌تر می‌شود و اهمیت حضور و حمایت هواداران هم بیشتر خواهد شد. همانطور که بازیکنان برای حفظ این شرایط مجبور به تحمل سختی و تلاش بیشتر هستند، حمایت بیشتری هم لازم است. این فصل در حال تمام شدن است و یکسری مسائل برای پرسپولیس شروع شده است. استارت پرسپولیس برای قهرمانی سال بعد، از همین حالا است. همین امروز یک بازی حساس در لیگ قهرمانان داریم. اگر خودم ایران بودم، به ورزشگاه می‌آمدم، چون بازی امروز می‌تواند دو مسیر متفاوت را رقم بزند. این خیلی خوب است که قبل از روز آخر، صعود پرسپولیس قطعی شده است ولی صعود به عنوان صدرنشین اهمیت دارد. البته شنیده‌ام هوای تهران بارانی است ولی با این وجود، معروف است که هواداران پرسپولیس در سرما و گرما تیمشان را تنها نمی‌گذارند.

جزییات مطلب السد و بازی و فارس و کیا و مهم را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مهدوی کیا: بازی با السد خیلی مهم است

فروش بلیت بازی پرسپولیس و السد در آزادی

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بلیت بازی روز دوشنبه سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا، به روال بازی‌های قبلی، فردا در روز برگزاری مسابقه در ورزشگاه آزادی عرضه خواهد شد.
بلیت‌های این بازی به قیمت ۲۰ هزار تومان برای جایگاه، ۱۵ هزار تومان برای روبروی جایگاه و ۱۰ هزار تومان برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم ورزشگاه خواهدبود. ساعت باز شدن درهای ورزشگاه نیز در جلسه هماهنگی مشخص می‌گردد.
گفتنی است؛ تیم‌های پرسپولیس و السد فردا از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ به مصاف یکدیگر می‌روند. این بازی به جهت تعیین تیم اول گروه دارای اهمیت است.

کرانچار: از شایعه حضور رحمتی بی‌اطلاعم

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس کرانچار: از شایعه حضور رحمتی بی‌اطلاعم و خبرگزاری فارس: زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان اظهار داشت: سطح کیفی بالایی مقابل پرسپولیس و نفت آبادان را به نمایش گذاشتیم. سطح کیفی بازیکنان ما مقابل نفت بالا بود و امیدوارم فوتبال خوبی را مقابل استقلال خوزستان هم به نمایش بگذاریم وبا کیفیت بازی کنیم.وی افزود: رسول نوید کیا را به دلیل درد مقابل نفت مجبور شدیم که زودتر بیرون بکشیم و فعلا ۱۰ روزی دور خواهد بود. عزت پورقاز هم روی نیمکت خواهد بود و امیدوارم فردا یک فوتبال خوب همراه با نتیجه داشته باشیم.وی در مورد مشکلات درون دروازه سپاهان و بی‌ثباتی آن اظهار داشت: ما درون دروازه در ۶ هفته نخست یک مقدار ثبات داشتیم اما پس از برخی اشتباهات انبوهی از انتقادات نسبت به …

قیمت بلیت پرسپولیس – السد کاهش یافت

 خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، به توجه به خواست هواداران مبنی بر کاهش قیمت بلیت‌های بازی با السد به منظور حضور پر شمار در ورزشگاه و حمایت از قهرمان و نماینده اول فوتبال ایران در لیگ قهرمانان و با درخواست باشگاه پرسپولیس، اسپانسر باشگاه با قبول هزینه ها ، شرایطی را فراهم آورد که قیمت بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای این دیدار از ۱۵ هزار تومان به ۵ هزار تومان کاهش یابد‌‌.

  • فوتبال
  • مهدوی کیا: بازی با السد خیلی مهم است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *