خانه / مراقبتهای بارداری / جواب اولین سونوگرافی بارداری، مشکلی داره؟

جواب اولین سونوگرافی بارداری، مشکلی داره؟

جواب اولین سونوگرافی بارداری، مشکلی داره؟ ، سونوگرافی های دوران بارداری، آرامشتان را تضمین کنید ، ادرار کردن کودکان، ایستاده مشکلی داره؟ ، قرص فلوکونازول در بارداری، مشکلی برای جنین دارد؟ ، خاطره خنده دار سعید راد از اولین عشقش : جواب سلامم را با کوفت داد ، سونوی سه بعدی در بارداری، چه جایگزینی داره؟ .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: ۱۹ سالمه و اولین بارداریمه اولین روز آخرین پریودیم ۱۷ دی بود امروز یعنی ۱۲ اسفند رفتم دکتر سونو دادم این جوابشه و همینطور گفتن ده روز دیگه دوباره سونو بدم مشکلی چیزی توی نوشته دکتر هست؟     پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:دوست عزیز فعلا ساک بارداری خالی است باید تکرار …

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: ۱۹ سالمه و اولین بارداریمه اولین روز آخرین پریودیم ۱۷ دی بود امروز یعنی ۱۲ اسفند رفتم دکتر سونو دادم این جوابشه و همینطور گفتن ده روز دیگه دوباره سونو بدم مشکلی چیزی توی نوشته دکتر هست؟ 
 
جواب اولین سونوگرافی بارداری، مشکلی داره؟ 
 
پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز فعلا ساک بارداری خالی است باید تکرار شود تا معلوم شود جنین و قلب وجود دارد یا بارداری پوچ است.

همه چیز در مورد اولین سوال سونوگرافی

زیباکلام: اتفاقا سوال این است که چرا نجفی نرفت؟

اولین و مهم‌ترین فشاری که روی وی وجود داشت، آن بود که با میراث قالیباف چه ‌کند؟تحلیل زیباکلام از جریان استعفای شهردار تهرانصادق زیباکلام درباره استعفای شهردار تهران نوشت: من فکر می‌کنم اگر محمدعلی نجفی مانده بود بیشتر باید تعجب می‌کردیم تا رفتنش! اگر مجموعه عواملی‌ که باعث شدند او برود را کنار هم قرار دهیم به این نتیجه خواهیم رسید که اتفاقا سوال این نیست که چرا نجفی رفت بلکه سوال این است که چرا نجفی نرفت؟ درهمان آغاز کار شهردار در معرض فشارهای زیادی بود.اولین و مهم‌ترین فشاری که روی وی وجود داشت، آن بود که با میراث قالیباف چه ‌کند؟ میراث محمدباقر قالیباف همچون روح سرگردان از زوایای مختلف نجفی را تحت‌تعقیب قرارداده بود. از سوی دیگر ده‌ها هزار نفر نیروی انسانی که در زمان قالیباف استخدام شده بودند و علت اصلی استخدامشان آن بود که درآمدی و حقوقی داشته باشند، افرادی که شغلشان عنوانی بود برای …

اولین سوال از روحانی در سال ۹۷ کلید خورد

خبرگزاری میزان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری بیش از ۱۰۰ امضا برای سوال از رئیس جمهور در مجلس خبر داد.
جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت افزود: آشفتگی بازار ارز آسیب جدی به اقتصاد کشور وارد کرده است و بر اساس این موضوع بیش از ۱۰۰ نماینده نامه سوال از رئیس جمهور را امضا کرده و نهایتاً این نامه تحویل هیئت رئیسه مجلس خواهد شد.
کوچکی‌نژاد با اشاره به محتوای سوالات تدوین شده از رئیس جمهور گفت: آشفتگی بازار ارز، مشکلات موسسات مالی و اعتباری، بیکاری جوانان و رکود اقتصادی از جمله عناوین طرح سوال از رئیس جمهور در سال ۹۷ است.

لکه قهوه ای بعد از سرکلاژ، خطرناکه؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۲۰ بارداری هستم یک هفته پیش سرکلاژ انجام دادم الان  استراحت مطلقم بعد از هر بار رفتن به دستشوی لک های قهوه ای میبینم به نظرتون خطرناکه؟  پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:خیر دوست عزیز این لکه بینی ها طبیعی است و خطری شما و بارداری را تهدید نمی کند. بهتر است به صورت مطلق استراحت نکنید و استراحت نسبی داشته باشید. استراحت مطلق باعث لخته شدن خون در اندام تحتانی می شود.

کمالوند- تراکتور؛ خاطراتی که از یاد نمی‎رود
  • مراقبتهای بارداری
  • جواب اولین سونوگرافی بارداری، مشکلی داره؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *