خانه / اخبار علم و فناوری / فیلترینگ تلگرام در روسیه آغاز شد

فیلترینگ تلگرام در روسیه آغاز شد

فیلترینگ تلگرام در روسیه آغاز شد ، آیا تصویب فیلترینگ تلگرام صحت دارد؟! ، تکذیب مصوبه فیلترینگ تلگرام ، زمزمه‌های مبنی بر فیلترینگ تلگرام ، فیلترینگ تلگرام به تصویب شورای‌عالی رسیده است ، به‌جای فیلترینگ تلگرام پیام‌رسان‌های بومی را تقویت کنیم .
خبرگزاری فارس: سازمان نظارت بر ارتباطات و رسانه‌های جمعی روسیه امروز (دوشنبه) اعلام کرد که روند فیلترینگ پیام‌رسان «تلگرام» در این کشور آغاز شده و چند ساعت دیگر دسترسی به این پیام‌رسان به کلی قطع خواهد شد.
«الکساندر ژاروف» رئیس این سازمان در مصاحبه با خبرگزاری «اینترفکس» ضمن اعلام آغاز فیلترینگ تلگرام، …

خبرگزاری فارس: سازمان نظارت بر ارتباطات و رسانه‌های جمعی روسیه امروز (دوشنبه) اعلام کرد که روند فیلترینگ پیام‌رسان «تلگرام» در این کشور آغاز شده و چند ساعت دیگر دسترسی به این پیام‌رسان به کلی قطع خواهد شد.

«الکساندر ژاروف» رئیس این سازمان در مصاحبه با خبرگزاری «اینترفکس» ضمن اعلام آغاز فیلترینگ تلگرام، تاکید کرد که اقداماتی را نیز برای مقابله با راه‌های دورزدن فیلترینگ تلگرام اندیشیده‌اند و اجرایی خواهد شد.

همه چیز در مورد آغاز تلگرام روسیه فیلترینگ

ژاروف همچنین اعلام کرد که رسما از سرویس‌های ارائه اپلیکیشن‌های موبایل از جمله «اپ‌استور» و «گوگل‌پلی» خواسته‌اند تا این پیام‌رسان را از دسترسی کاربران روس خارج کنند.

روند فیلترینگ تلگرام در روسیه بعد از دستور دادگاه عالی مسکو (تاگانسکی) آغاز شده است.

جزییات مطلب آغاز و تلگرام و روسیه و فیلترینگ را میخوانید .

یکی از وکلای این پیام‌رسان اعلام کرد که با آغاز روند فیلترینگ، وبگاه TELEGRAM.ORG دیگر در روسیه قابل دسترسی نیست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فیلترینگ تلگرام در روسیه آغاز شد

دادگاه مسکو بعد از بررسی درخواست سازمان نظارت بر ارتباطات و رسانه‌های جمعی روسیه، به فیلتر شدن و ممنوعیت دسترسی به تلگرام رای مثبت داد. بعد از اعلام این حکم بود که وکلای این پیام‌رسان به رسانه‌ها گفتند که برای رفع ممنوعیت تلگرام، به این دادگاه درخواست تجدید نظر خواهند داد اما سازمان نظارتی روسیه منتظر این دادخواست نشد و فیلترینگ را آغاز کرد.

چند هفته قبل دولت روسیه به شرکت تلگرام برای تحویل دادن سیستم رمزنگاری پیام‌های این نرم‌افزار اولتیماتوم داده بود اما «پاول دوروف» سازنده این پیام‌رسان ضمن امتناع از این کار، روسیه را به نقض حریم خصوصی کاربران خود متهم کرد.

استیکر روز مادر تلگرام

تلگرام توانسته است از سال ۲۰۱۳ تا کنون ۲۰۰ میلیون کاربر جذب کند. سازندگان این پیام‌رسان اخیرا نیز اعلام کردند که به زودی از ارز مجازی به نام «گرام» رونمایی خواهند کرد.

توضیحات بیشتر در موردآغاز تلگرام روسیه فیلترینگ

شما مطلب فیلترینگ تلگرام در روسیه آغاز شد را می خوانید .

دنباله‌روی روسیه از ایران در اعمال فیلترینگ بر تلگرام

خبرگزاری فارس: به نقل از تلگراف، سازمان نظارت بر ارتباطات الکترونیکی روسیه امروز از دادگاهی در مسکو خواست تا حکم به فیلتر شدن تلگرام در روسیه بدهد. این در خواست پس از آن صورت گرفت که مهلت ارائه شده از سوی این سازمان به تلگرام برای ارائه کدهای امنیتی تمام شد و تلگرام باز هم این کدها را تسلیم سازمان‌های امنیتی روسیه نکرد.
این سازمان طی بیانیه‌ای اعلام کرده است: به صورت رسمی از تلگرام شکایت کرده و در دادخواست خود از دادگاه خواسته است تا دسترسی به تلگرام در روسیه را محدود کند.
پاولدوروف که مدت‌ها است که خود را از روسیه تبعید کرده و در دوبی به سر می‌برد بارها اعلام کرده است که هرگونه درخواست از سوی سازمان‌های امنیتی روسیه برای دستیابی به کدهای امنیتی این برنامه پیام‌رسان را رد خواهد کرد.
تلگرام توانسته است از سال ۲۰۱۳ تا کنون ۲۰۰ …

روسیه در یک قدمی فیلترینگ تلگرام

خبرگزاری ایسنا: گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که سازمان رگولاتوری و نظارت بر اینترنت در روسیه با تحویل لایحه‌ای به دادگاه عالی مسکو ، قصد دارد پیام رسان تلگرام را در صورت عدم همکاری با این کشور، در اسرع وقت فیلتر و مسدود اعلام کند.
به گزارش وب سایت زد دی نت، مدت هاست که بحث بر سر فیلترینگ اپلیکیشن پیام رسان محبوب و پرطرفدار تلگرام در برخی کشورها از جمله روسیه مطرح شده و بالا گرفته است. اما از آنجایی که این اقدام منتقدان و مخالفان بسیاری در جوامع امروزی دارد، تاکنون فیلترینگ این پیام رسان آبی رنگ به تعویق افتاده است.
دولت روسیه بارها به بهانه استفاده نادرست کاربران و همچنین رد و بدل شدن پیام های تروریست های داعش در پلتفرم پیام رسان تلگرام، قصد داشته این اپلیکیشن را در کشورش مسدود و فیلتر کند. بدین ترتیب، روسیه …

دادگاه روسیه مجوز فیلترینگ تلگرام را صادر کرد

  • اخبار علم و فناوری
  • فیلترینگ تلگرام در روسیه آغاز شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *