خانه / فوتبال / بازیکنان تراکتورسازی اعتصاب را شکستند

بازیکنان تراکتورسازی اعتصاب را شکستند

بازیکنان تراکتورسازی اعتصاب را شکستند ، اعتصاب بازیکنان تراکتور در آستانه دیدار با الغرافه ، دریافتی بازیکنان تراکتورسازی به نصف رسید ، حضور بازیکنان جدید در تمرین امروز تراکتورسازی ، سرمربی تراکتورسازی به ترکیه رفت ، تظاهرات ضد صهیونیستی در نوار غزه/اعتصاب سراسری در اراضی اشغالی .
خبرگزاری تسنیم: بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از اینکه روز گذشته (یکشنبه) به دلیل کم بودن دریافتی‌های خود در این فصل حاضر به تمرین نشده بودند، امروز پس از جلسه‌ای که با مدیران باشگاه برگزار کردند، از ساعت ۱۴ آخرین تمرین خود پیش از دیدار با الغرافه قطر را برگزار …

خبرگزاری تسنیم: بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از اینکه روز گذشته (یکشنبه) به دلیل کم بودن دریافتی‌های خود در این فصل حاضر به تمرین نشده بودند، امروز پس از جلسه‌ای که با مدیران باشگاه برگزار کردند، از ساعت ۱۴ آخرین تمرین خود پیش از دیدار با الغرافه قطر را برگزار کردند.

شاگردان ساغلام در چارچوب هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف الغرافه قطر خواهند رفت.

همه چیز در مورد اعتصاب تراکتورسازی

جزییات مطلب اعتصاب و تراکتورسازی را میخوانید .

داور بازی تراکتورسازی و الغرافه مشخص شد

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و الغرافه قطر از گروهA رقابت های لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ساعت ۱۹ در حالی در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار می‌شود که داوران عراقی قضاوت این بازی را برعهده دارند.
داور وسط: علی صباح
کمک اول: عامر الوینداوی
کمک دوم: حیدر العبیدی
داور چهارم: چاریمرات کربانوف از ترکمنستان
ناظر داوری: سله راجن سوبراماینام از مالزی
نماینده آسیا‌: گوتام کار از هند

دریافتی بازیکنان تراکتورسازی به نصف رسید

ایسنا: باشگاه تراکتورسازی تبریز امروز (یک‌شنبه) ۱۰ درصد دیگر از قرارداد این فصل بازیکنان خود را پرداخت کرد تا مجموع دریافتی آنان در این فصل به ۵۰ درصد برسد.
هم‌چنین این باشگاه تعهد کرد تا ماه آینده ۵۰ درصد باقی‌ مانده از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند تا دیگر دغدغه‌ مالی ذهن آن‌ها را مشغول نکند.

اعتصاب بازیکنان تراکتور در آستانه دیدار با الغرافه

خبرگزاری تسنیم: بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز (یکشنبه) پس از اینکه ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند، در اعتراض به کم بودن این مبلغ دوباره دست به اعتصاب زده و حاضر به تمرین نشدند. دریافتی بازیکنان تراکتورسازی در این فصل با احتساب ۱۰ درصدی که امروز دریافت کردند، به ۵۰ درصد رسیده و بازیکنان خواستار دریافت ۲۰ درصد دیگر از قراردادشان هستند.
این اتفاق در حالی برای تیم تراکتورسازی رقم خورده که این تیم باید روز سه‌شنبه در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف الغرافه قطر برود.
بازیکنان تراکتورسازی چندی پیش نیز اعتصاب کرده بودند.

لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس به‌دنبال حفظ صدرنشینی در امارات/ آخرین امید برای زنده‌ماندن تراکتورسازی
  • فوتبال
  • بازیکنان تراکتورسازی اعتصاب را شکستند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *