خانه / اخبار سیاسی / پیامد برخورد دوگانه با پرونده «قالیباف» و «نجفی»

پیامد برخورد دوگانه با پرونده «قالیباف» و «نجفی»

پیامد برخورد دوگانه با پرونده «قالیباف» و «نجفی» ، انتقاد نجفی از قالیباف ، برخورد دوگانه با تخلفات خودرویی/ ابهامات قاچاق خودرو با ۱۹هزار ثبت سفارش شائبه‌دار ، تکرار/ برخورد دوگانه با تخلفات خودرویی/ ابهامات قاچاق خودرو با ۱۹هزار ثبت سفارش شائبه‌دار ، برخورد دوگانه با تخلفات خودرویی/ ابهامات قاچاق خودرو با ۱۹ هزار ثبت سفارش شائبه دار ، حمایت از نجفی برای افشای فساد‌های قالیباف .
رویداد ۲۴ نوشت: محمدرضا نجفی، نماینده تهران معتقد است که دستگاه قضایی باید توجه جدی به برداشت‌های مردم داشته باشد و به گونه‌ای رفتار کند که برداشت‌های مردم به درستی مدیریت شود.
در کشور هرگاه فردی در راس مجموعه‌ای قرار می‌گیرد حرف‌هایی را به دنبال خود می‌آورد و این صحبت‌ها و اظهارنظرها …

رویداد ۲۴ نوشت: محمدرضا نجفی، نماینده تهران معتقد است که دستگاه قضایی باید توجه جدی به برداشت‌های مردم داشته باشد و به گونه‌ای رفتار کند که برداشت‌های مردم به درستی مدیریت شود.

در کشور هرگاه فردی در راس مجموعه‌ای قرار می‌گیرد حرف‌هایی را به دنبال خود می‌آورد و این صحبت‌ها و اظهارنظرها پس از رفتن همان شخص و به گونه‌ای دیگر ادامه پیدا می‌کند.

همه چیز در مورد برخورد پرونده دوگانه رویداد

محمدعلی نجفی که حال از وی به عنوان شهردار سابق تهران نام می‌برند یکی از همان افرادی است که چه روزی که به عنوان شهردار انتخاب شد و چه روزی که استعفایش توسط اعضای شورای شهر پذیرفته شد حرف و حدیث‌هایی را با خود همراه کرد. در این بین عده‌ای معتقدند قوه قضاییه در تعامل و برخورد با نجفی واکنشی دوگانه داشته و حال این رفتارها باعث برداشت‌هایی توسط بخش زیادی از جامعه شده است.

محمدرضا نجفی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با رویداد۲۴ درباره عملکرد چندماهه محمدعلی نجفی در مسند شهرداری تهران گفت: من عملکرد ایشان را یک عملکرد به قاعده، راهبردی و استراتژیک می‌دانم. هم از جهت نظام فکری و هم از حیث برنامه‌ریزی و عملی تصور می‌کنم کاری درست انجام شد.

جزییات مطلب برخورد و پرونده و دوگانه و رویداد را میخوانید .

وی در ادامه افزود: کسانی که با اداره مجموعه‌های بزرگ آشنا باشند و مجموعه‌هایی که اساس و شاکله آن‌ها خدماتی است و وظیفه دارند بسیاری از امورات خدماتی چند ده میلیون شهروند را تامین کنند می‌دانند که اداره چنین سازمان‌هایی تا چه اندازه سخت است. آن‌ها باید با زندگی آحاد مردم در ارتباط باشند و از طرفی خودشان مسئول تامین مالی دستگاه مشغول به کار در آن هم هستند که این گواهی بر سختی کار دارد مخصوصاً که در یک تنگنای سخت مالی هم باشند و در یک زمان کوتاه مسئولیتی را بپذیرند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پیامد برخورد دوگانه با پرونده «قالیباف» و «نجفی»

این نماینده تهران تاکید کرد: نیاز است برای قضاوت بیشتر کار آقای دکتر نجفی به گذشت زمان اکتفا کنیم. من معتقدم اگر بنا به داوری باشد این کارنامه و عملکرد موفق و مثبت بوده است.

همه آنچه که درباره برخورد نزدیک با یوفو ها باید بدانید!

این عضو فراکسیون امید در مورد اینکه برخی علت استعفای نجفی را مریضی ایشان دانستند و برخی فشارهای سیاسی به شهردار را دلیل رفتن آقای نجفی می‌دانند، گفت: بهترین فرد برای پاسخ به این سوال شخص آقای دکتر نجفی است. من در زمانی که ایشان تازه این سمت را پذیرفتند یک جلسه کاری خدمتشان رفتم و در آن ایام این عوارضی که از آن یاد می‌کنند بروز پیدا نکرده بود ولی باید گفت که میزان همدلی و همراهی‌ها در اینکه افراد حتی به لحاظ جسمی از آمادگی کامل برای کار برخوردار باشند بسیار مثمرثمر است و برعکس این موضوع هم صدق می‌کند.

وی افزود: حتماً محیط در ظرفیت‌های یک نفر برای انجام کاری تاثیرگذار است و نمی‌شود انتظار داشت در محیطی که خیلی همراهی وجود ندارد کارایی و خروجی لازم گرفته شود. گاهی فشارهای پیرامونی به قدری زیاد می‌شود که فرد کشش ادامه کار را ندارد و گاهی با عوارض و بیماری‌هایی هم مواجه می‌شود.

توضیحات بیشتر در موردبرخورد پرونده دوگانه رویداد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به اینکه از قرار معلوم آقای نجفی در زمانی که به عنوان شهردار تهران مشغول به کار بوده برخی پرونده‌هایی که شبهه فساد در دوره مدیریتی قالیباف را داشته به دادستانی ارجاع داده است ولی نتیجه این پرونده‌ها برای افکار عمومی روشن نشده اما ایشان به خاطر رقص چند دختر خردسال چند ساعتی را بازداشت می‌شود و اینکه این برخوردها می‌تواند باعث بی‌اعتمادی مردم شود، گفت: از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران عدالت بوده و هست و بدون تردید مردم خواهان عدالت هستند و همیشه آن را مطالبه می‌کنند. اگر تا امروز بسیاری از جوانان ما به شهادت رسیدند یا تا مرز شهادت پیش رفتند به خاطر همین عدالت‌خواهی بوده است. همیشه این ضرورت وجود دارد که این آرمان بزرگ توسط مسئولین و دستگاه‌ها و مخصوصاً از ناحیه دستگاه قضایی عملی شود تا مردم آن را حس کنند.

حکم متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی توسط دیوان عالی کشورتایید شد

نجفی تصریح کرد: امروز به اذعان همه مسئولین نظام یکی از مشکلات جدی در کشور موضوع فساد است. فساد به مانند موریانه پایه‌های سرمایه ملی را هدف گرفته و در حال تخریب است. نیاز است که با فساد در هر سطحی با روش‌های منطقی و قانونی خودش مبارزه شود. در موضوعی که شما اشاره کردید باید بگویم به هر حال این برداشت بخش زیادی از جامعه است و لازم است که دستگاه قضایی توجه جدی به این برداشت‌های مردم داشته باشد و به گونه‌ای رفتار کند که برداشت‌های مردم به درستی مدیریت شود.

شما مطلب پیامد برخورد دوگانه با پرونده «قالیباف» و «نجفی» را می خوانید .

برخورد پرونده دوگانه رویداد

حیدری: اراده‌ای برای برخورد با مرتضوی وجود ندارد

رویداد ۲۴ نوشت: غلامرضا حیدری عضو فراکسیون امید مجلس، بر این عقیده است که سخنان اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در خصوص گیر نیانداختن مرتضوی جای سوال بسیاری دارد و همانطور که به نظر می‌رسد و بر اساس رفتارهای دوگانه این نهاد، عزم و اراده جدی برای برخورد با سعید مرتضوی وجود ندارد.
محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه، در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان در مشهد، در انتهای سخنانش و در هنگام خروج از سالن در پاسخ کوتاهی در خصوص آخرین وضعیت سعید مرتضوی، گفت: «حکم جلبش صادر شده ولی هنوز متأسفانه گیرش نیاورده اند، حالا نمی دانم چطور هست!»
این سخنان اما به سرعت به تیتر یک روزنامه‌ها و رسانه‌ها تبدیل شد و باعث شد تا علی‌رغم انتقادات بسیار، تعجب همگان را نیز در این مورد برانگیزد. اینکه چگونه ممکن است فردی مانند سعید مرتضوی، که به اتهام معاونت در قتل بازداشت …

تکرار/ برخورد دوگانه با تخلفات خودرویی/ ابهامات قاچاق خودرو

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از بازگشایی سایت ثبت سفارش در دی ماه سال جاری، موضوع خودروهای در گمرک مانده به یکی از چالشهای اصلی گمرک و وزارت صنعت تبدیل شده است. بر اساس برخی اطلاعات تعداد خودروهای متوقف گمرک  بالغ بر ۵۰۰۰ دستگاه می‌باشد که غالباً بدون ثبت سفارش وارد گمرکات اجرایی شده‌اند، به این ترتیب هیئت دولت برای تعیین تکلیف خودروهای در گمرک مانده در هفته جاری دستور العملی را تصویب کرده که در نگاه اول دارای ابهامات جدی است و ظاهراً در صورت عدم اصلاح آن فضای رانت و انحصار در کوتاه‌مدت در بازار برخی مدلهای خودرو ایجاد خواهد شد.از طرفی بلافاصله بعد از این مصوبه هیئت دولت، جزییات جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس منتشر شد و بنا بر اعلام یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی (از محتویات مطروحه در جلسه) در زمان مسدود بودن سایت ثبت سفارش ۱۹ هزار خودرو با ثبتهای جعلی از گمرکات خارج شده‌اند.بر …

برخورد دوگانه با تخلفات خودرویی/ ابهامات قاچاق خودرو با ۱۹ ه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از بازگشایی سایت ثبت سفارش در دی ماه سال جاری، موضوع خودروهای در گمرک مانده به یکی از چالشهای اصلی گمرک و وزارت صنعت تبدیل شده است. بر اساس برخی اطلاعات تعداد خودروهای متوقف گمرک  بالغ بر ۵۰۰۰ دستگاه می‌باشد که که غالبا بدون ثبت سفارش وارد گمرکات اجرایی شده‌اند. به این ترتیب هیئت دولت  برای تعیین تکلیف خودروهای در گمرک مانده در هفته  جاری دستور العملی را تصویب کرده که در نگاه اول دارای ابهامات جدی است و ظاهرا در صورت عدم اصلاح آن فضای رانت و انحصار در کوتاه مدت در بازار برخی مدلهای خودرو ایجاد خواهد شد.از طرفی بلافاصله بعد از این مصوبه هیئت دولت، جزییات جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس منتشر شد و بنا بر اعلام یکی از نمایندگان مجلس (از محتویات مطروحه در جلسه)در زمان مسدود بودن سایت ثبت سفارش ۱۹ هزار خودرو با ثبتهای جعلی از گمرکات خارج شده‌اند.بر این …

  • اخبار سیاسی
  • پیامد برخورد دوگانه با پرونده «قالیباف» و «نجفی»


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *