خانه / وب‌گردی / در صورت قطع شدن همه درختان زمین چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در صورت قطع شدن همه درختان زمین چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در صورت قطع شدن همه درختان زمین چه اتفاقی خواهد افتاد؟ ، معاوضه زمین کارخانه رشت الکتریک با ۶۰ واحد آپارتمان لوکس صورت گرفته است ، وقتی کره زمین با ماده تاریک بمباران شود چه خواهد شد؟ ، تلسکوپ فضایی «کپلر» بزودی از کار خواهد افتاد ، آیا ایستگاه فضایی تیانگونگ-۱ چین به‌صورت کنترل‌شده روی زمین سقوط می‌‌کند؟ ، هاشمی:‌ درختان ناموس شهرند .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،در جهان سه تریلیون درخت وجود دارد. شرکت های تولید چوب در حال حاضر ۱۵ میلیارد درخت را سالانه قطع می کنند. اگر این نرخ از قطع درختان همچنان ادامه یابد تا ۲۰۰ سال دیگر هیچ درختی روی زمین باقی نخواهد ماند و سؤال این است در صورت قطع همه ی درختان جهان …

اگر همه ی درختان زمین قطع شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،در جهان سه تریلیون درخت وجود دارد. شرکت های تولید چوب در حال حاضر ۱۵ میلیارد درخت را سالانه قطع می کنند. اگر این نرخ از قطع درختان همچنان ادامه یابد تا ۲۰۰ سال دیگر هیچ درختی روی زمین باقی نخواهد ماند و سؤال این است در صورت قطع همه ی درختان جهان چه سرنوشتی در انتظار زمین است؟

اگر به ساکنان زمین از ۱۵ تا ۶۵ سال یک ارّه ی برقی بدهند تا درختان را قطع کنند هر فردی می تواند ۶۲۵ درخت را قطع کند و در طول یک سال همه ی درختان جهان از بین بروند. به طوریکه ۹۹ درصد از درختان بر سطح جنگل ها باقی خواهند ماند و متعفن و گندیده خواهند شد و در حدود ۳۵ میلیارد تن گاز منواکسید کربن تولید خواهند کرد.

همه چیز در مورد چه درخت زمین صورت قطع

۸۰ درصد از حیوانات و گیاهان خشکی در جنگل ها زندگی می کنند و بدون درخت ها همه ی آنها خواهند مرد. درختان در حفظ رطوبت زمین و خنکی آن نقش عمده ای ایفا می کنند و به پیشروی چرخه ی گردش آب کمک می کنند, به طوریکه هر درخت بزرگ ۱۵۰ تن آب را در جو زمین قرار می دهد؛ آب هایی که دوباره به شکل باران به زمین باز می گردند.

اگر درخت ها نباشند درجه حرارت زمین افزایش یافته و زمین خشک می شود. زمین گرم می شود و چوب های ناشی از قطع درختان خواهند سوخت و آتش سوزی مهیبی اتفاق خواهد افتاد و دود همه جا را خواهد گرفت تا جایی که خورشید هم دیده نخواهد شد. محصولات کشاورزی از بین خواهند رفت و زندگی بشر بر روی زمین در میان قحطی و شعله های سرکش و دود سیاه به پایان خواهد رسید.

جزییات مطلب چه و درخت و زمین و صورت و قطع را میخوانید .

منبع:تابناک

چه دلایلی برای استعفا دادن مناسب نیستند

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره در صورت قطع شدن همه درختان زمین چه اتفاقی خواهد افتاد؟

انتهای پیام/

اگر همه ی درختان زمین قطع شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

توضیحات بیشتر در موردچه درخت زمین صورت قطع

زمین در آستانه جا‌به‌جایی قطب‌های مغناطیسی | چه اتفاقی

به نقل از سایت آفتابیر و به گزارش پارس زمین در آستانه جا‌به‌جایی قطب‌های مغناطیسی | چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ و

براساس گزارش ساينس الرت، زمين طي ۲۰ ميليون سال گذشته هر ۲۰۰ هزار تا ۳۰۰ هزار سال يكبار دچار وارونگي ميدان مغناطيسي شده‌است و در ميان اين جا‌به‌جايي‌ها گاه قطب‌ها پس از جا‌به‌جايي دوباره به جاي اول خود بازگشته‌اند.

درحدود ۴۰ هزار سال پيش قطب‌هاي مغناطيسي زمين چنين تلاش ناموفقي را انجام دادند،و آخرين جا‌به‌جايي كامل پيش از آن به ۷۸۰ هزار سال پيش بازمي‌گردد. ميدان مغناطيسي زمين هم‌اكنون درحال وارونه شدن است،‌و اين يعني قطب‌ها خود را براي جا‌به‌جا شدن آماده مي‌كنند و اگرچه امكان پيش‌بيني زمان دقيق اين جا‌به‌جايي وجود ندارد،‌اما احتمال وقوع آن در آينده‌اي نزديك بسيار بالا است.

اگرچه وارونگي ميدان مغناطيسي زمين به هيچ‌وجه پديده غيرمعمولي نيست، اما اين بار مي‌تواند عواقب جدي براي بشريت به دنبال داشته‌باشد. از اين رو دانشمندان براي تعيين قريب‌الوقوع …

آسیب به جنین در صورت زمین خوردن در بارداری

به نقل از سایت فرزند و به گزارش پارس آسیب به جنین در صورت زمین خوردن در بارداری و سوال مخاطب: کاربر ناشناس: من باردار هستم، امروز پام پیچ خورد و زمین خوردم. چیزیم نشد اما ترسیدم. آیا فرزندم آسیب دیده؟ با سونوگرافی مشخص میشه اگه چیزی باشه؟ پاسخ کارشناس: مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی): سلام، اگر درد و یا لکه بینی ندارید چندان جای نگرانی نیست، اما در هر حال چون معاینه تان از نزدیک برای ما ممکن نیست، می بایست جهت بررسی و چک کردن شرایط خود به بیمارستان مراجعه نمایید تا خیال تان از هر جهت آسوده شود. بله، با سونوگرافی و تست …

پرمویی صورت زنان، نشان از چه دارد؟

پرمویی یا هیرسوتیسم در خانم ها یک مشکل آزار دهنده است که علل مختلفی دارد و در این مقاله به بررسی مهم ترین علل آن می پردازیم.هیرسوتیسم Hirsutism نام علمی پرمویی در زنان است. این رشد بی رویه موهای زائد در مناطق مختلف بدن مانند صورت، پاها، سینه، کمر و شکم دیده می شود. پرمویی ناشی از اختلال در برخی هورمون های مردانه است. موی صورت که برای خانم ها نوعی دردسر به شمار می آید، یک مسئله کاملا طبیعی در بدن است. زمانی که این موی زاید بیش از اندازه می شود، وضعیت بغرنج تر شده و تبدیل به مشکلی آزاردهنده می شود، چون ریش مخصوص مردان است و موی زاید فراوان روی صورت خانم ها امری غیرعادی و نازیبا تلقی می شود.مساله مهم تر این است که پرمویی صرفا از جهت زیبایی مسئله ساز نیست، بلکه نشان دهنده مشکلی در داخل بدن است.در واقع موی زیاد روی صورت …

  • وب‌گردی
  • در صورت قطع شدن همه درختان زمین چه اتفاقی خواهد افتاد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *