خانه / فضای مجازی / سلفی سعد حریری با ولیعهد عربستان و امیر کویت

سلفی سعد حریری با ولیعهد عربستان و امیر کویت

سلفی سعد حریری با ولیعهد عربستان و امیر کویت ، سلفی حریری با ولیعهد سعودی ، پیام کتبی پادشاه عربستان به امیر کویت ، گفتگوی تلفنی امیر کویت و پادشاه عربستان ، ولیعهد عربستان: ایران رقیبی برای عربستان سعودی نیست ، پیام تبریک پادشاه و ولیعهد عربستان به پوتین .
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سعد الحریری، نخست وزیر لبنان در صفحه توییتر خود تصویر سلفی‌ای از خود با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت طی حضورشان در نشست سران اتحادیه عرب در عربستان را منتشر کرد.
گفتنی است؛ مرکز فرهنگی ملک عبدالعزیز در ظهران عربستان روز یکشنبه …

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سعد الحریری، نخست وزیر لبنان در صفحه توییتر خود تصویر سلفی‌ای از خود با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت طی حضورشان در نشست سران اتحادیه عرب در عربستان را منتشر کرد.

گفتنی است؛ مرکز فرهنگی ملک عبدالعزیز در ظهران عربستان روز یکشنبه میزبان بیست و نهمین نشست سران اتحادیه عرب با مشارکت شمار زیادی از رهبران، رؤسا، پادشاهان و مقام‌های عربی جهت بررسی راه‌های تقویت فعالیت و همکاری مشترک کشور‌های عربی، مقابله با چالش‌ها و تهدیدات منطقه عربی است.

همه چیز در مورد حریری سعد حریری سلفی عربستان کویت ولیعهد

انتهای پیام/

جزییات مطلب حریری و سعد حریری و سلفی و عربستان و کویت و ولیعهد را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سلفی سعد حریری با ولیعهد عربستان و امیر کویت

سلفی سعد حریری با مکرون و بن سلمان

عصر ایران: سلفی سعد حریری با مکرون و بن سلمان در حاشیه سفر ولیعهد عربستان به فرانسه منتشر شد.

سلفی حریری با ولیعهد سعودی

خبرآنلاین: سعد حریری نخست وزیر لبنان پس از پایان نشست سران عرب، عکسی از خود به همراه محمدبن سلمان و امیر کویت را در صفحه توئیتری خود منتشر کرد.
بیست و نهمین اجلاس سران اتحادیه عرب که روز یکشنبه در ظهران عربستان برگزار شده بود با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.

مذاکرات محرمانه «کوشنر» و ولیعهد عربستان

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس مذاکرات محرمانه «کوشنر» و ولیعهد عربستان و  خبرگزاری مهر:  به نقل از بلومبرگ، شماری از مقامات آگاه و نزدیک به «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا می گویند که این دیپلمات بلندپایه بیش از پیش نگران گفتگوهای محرمانه ای است که میان «جرد کوشنر» داماد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و مشاور ارشد کاخ سفید، و «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی برگزار شده است.سه تن از افراد آگاه و نزدیک به وزیر امور خارجه آمریکا می گویند تیلرسون بیم آن دارد که این گفتگوها نتیجه معکوس در پی داشته و منطقه خاورمیانه را به آشوب بکشاند.گفتنی است که دونالد ترامپ از آغاز دوره ریاست جمهوری خود جرد کوشنر ۳۶ ساله را برای رهبری فعالیتها در جهت دستیابی به یک توافق صلح پایدار (!) در خاورمیانه مأمور کرد.تیلرسون بر این باور …

ولیعهد عربستان: ایران رقیبی برای عربستان سعودی نیست
  • فضای مجازی
  • سلفی سعد حریری با ولیعهد عربستان و امیر کویت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *