خانه / فوتبال / بایرن با رافینیا تمدید می‌کند

بایرن با رافینیا تمدید می‌کند

بایرن با رافینیا تمدید می‌کند ، الشحات با رقیب استقلال تا ۲۰۲۱ تمدید کرد ، قرارداد یانگ تمدید شد ، هدف کی‌ روش از تمدید قرارداد با تیم ملی‌ ، زمان تمدید قرارداد شفر با استقلال ، اینتر و ایکاردی در آستانه توافق برای تمدید .
خبرگزاری فارس: مدیریت باشگاه مونیخی‌ بعد از آنکه با آرین روبن و فرانک ریبری برای ادامه همکاری تا یک سال دیگر به توافق رسید، سراغ دیگر بازیکنانش که قرارداد رو به اتمام دارند، خواهد رفت.
براساس اعلام هفته‌نامه اشپورت‌بیلد، مونیخی‌ها برای فصل بعد رافینیا را نیز به عنوان یک ذخیره برای دفاع‌های …

خبرگزاری فارس: مدیریت باشگاه مونیخی‌ بعد از آنکه با آرین روبن و فرانک ریبری برای ادامه همکاری تا یک سال دیگر به توافق رسید، سراغ دیگر بازیکنانش که قرارداد رو به اتمام دارند، خواهد رفت.

براساس اعلام هفته‌نامه اشپورت‌بیلد، مونیخی‌ها برای فصل بعد رافینیا را نیز به عنوان یک ذخیره برای دفاع‌های کناری خود می‌خواهند. از این رو به فکر تمدید قرارداد مدافع ۳۲ ساله هستند.

همه چیز در مورد تمدید فارس مدیریت

در این ارتباط ستاره برزیلی اظهارداشت:صحبت‌های اولیه انجام گرفته و اما هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است.مدیر برنامه‌ام در حال مذاکره با باشگاه است و فکر می‌کنم بعد از انجام چند بازی باقیمانده،‌توافق حاصل شود.

گفته می‌شود قرارداد این بازیکن به مدت یک سال دیگر تمدی خواهد شد.

جزییات مطلب تمدید و فارس و مدیریت را میخوانید .

وی از سال ۲۰۱۱ در خدمت بایرن است.رافینیا پیش‌تر در تیم‌های جنووا، شالکه و کوریتیبا توپ زده است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بایرن با رافینیا تمدید می‌کند

“تیرانداز” مدیرعامل خبرگزاری فارس شد

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس “تیرانداز” مدیرعامل خبرگزاری فارس شد و به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با رای هیات مدیره جدید خبرگزاری فارس، پیام تیرانداز به عنوان مدیرعامل جدید این خبرگزاری برگزیده شد.پیام تیرانداز، نویسنده و روزنامه‌نگار، دانش‌آموخته مدیریت رسانه در مقطع دکترا و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت استراتژیک در مقطع کارشناسی ارشد است. وی از اواخر دهه هفتاد تاکنون سوابق متعددی در زمینه‌های خبرنگاری، روزنامه‌نگاری، مدیریت، آموزش و پژوهش در حوزه رسانه دارد.تیرانداز متولد ۱۳۵۹ و جوان‌ترین مدیرعامل خبرگزاری فارس از بدو تاسیس تاکنون خواهد بود. وی از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در اواخر دهه هفتاد و از اولین خبرنگاران و موسسان شبکه خبر دانشجو است.مدیریت «اندیشکده باران»، تهیه‌کننده برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شبکه‌های یک و پنج صداوسیما چون «مصیر» و «توقف ممنوع»، مدیرمسئول «هفته‌نامه پنجره» و معاون خبر و سردبیر «خبرگزاری مهر» بخشی از سوابق وی در این عرصه است.غلبه رویکرد فرهنگی …
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

لوپتگی: برای پیروزی فرصت‌هایی داشتیم

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت و به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سید یاسر جبرائیلی در کانال شخصی تلگرامش نوشت: امروز دوست و برادر گرانقدرم سید نظام‌الدین موسوی پس از ۶ سال تلاش خستگی‌ناپذیر با خبرگزاری فارس خداحافظی می‌کند.
فارس در دوران مدیریت سیدنظام عزیز توانست از نظر تمامی شاخص های حرفه‌ای در جایگاه نخست خبرگزاری های کشور قرار گیرد و یک تریبون انقلابی برای نظام باشد.
سید نظام، سرمایه گران‌سنگی برای نظام است که حقیقتا نمی‌توان نظیری برای او مثال زد. نگاه راهبردی او، همواره فارس را فراتر از رویدادهای جاری نگه داشت و اجازه نداد این خبرگزاری گرفتار روزمرگی شود. سیدنظام همواره در حال نو شدن است و هیچ ‌گاه کهنه نمی‌شود.
رفتن سید نظام از فارس، هرچند مایه ناراحتی بچه‌های انقلاب است، اما شنیدن این خبر که فردی چون پیام تیرانداز عزیز …
هشدار مدیریت بحران به وقوع سیل در فارس/موفقیت محققان فارسی د

  • فوتبال
  • بایرن با رافینیا تمدید می‌کند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *