خانه / دسته‌بندی نشده / انواع تهمت‌ها به پیام‌رسان داخلی زده شد/ هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید

انواع تهمت‌ها به پیام‌رسان داخلی زده شد/ هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید

انواع تهمت‌ها به پیام‌رسان داخلی زده شد/ هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید ، پیام رسان تلگرام X رسماً برای پلتفرم اندروید معرفی شد ، بازار داغ حاشیه‌سازی برای پیام‌رسان‌های داخلی ، تلگرام؛ پیام‌رسان یا رسانه‌؟/تا چه حد به محتوای منتشر شده در تلگرام اعتماد کنیم؟ ، صادقی: پیام رسان داخلی حس امنیت نمی دهد ، مشکل پیام رسان‌های داخلی چیست؟ .
به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در برنامه ذره بین رادیو تهران حاضر شد و در خصوص آخرین وضعیت شبکه‌های اجتماعی پیام‌رسان توضیحاتی ارائه داد.
فیروزآبادی در خصوص زمان فیلترینگ تلگرام اظهار داشت: تاریخی برای مسدود کردن تلگرام مطرح نشده، اما هر آن ممکن است شرایطی برای …

فیروزآبادیبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در برنامه ذره بین رادیو تهران حاضر شد و در خصوص آخرین وضعیت شبکه‌های اجتماعی پیام‌رسان توضیحاتی ارائه داد.

فیروزآبادی در خصوص زمان فیلترینگ تلگرام اظهار داشت: تاریخی برای مسدود کردن تلگرام مطرح نشده، اما هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید.

همه چیز در مورد انواع پیش تلگرام داخلی

وی در رابطه وضعیت کسب‌وکارهای موجود در تلگرام ابراز داشت: از کسب و کارها و موسساتی که کانال‌های زیادی دارند دعوت شده از پیام رسان‌های خارجی به پیام رسان‌های داخلی کوچ کنند. در حوزه پیام‌رسان‌ها نوعی نابسامانی در کشور وجود دارد. اقدامات وسیعی بنا به دستور رییس جمهور در دی ماه ۹۶ انجام شد که فرمودند کشور باید از پیام رسان غالب خارج شود (تلگرام) کسانی که با کوچ پیام‌رسان‌های خارجی به داخلی کسب و کارشان دچار اختلال میشود به آنها بیمه بیکاری تعلق می‌گیرد. وزارت آموزش و پرورش در حوزه کوچ پیام‌رسان‌های خارجی به داخلی بخشنامه صادر کردند.

فیروزآبادی ادامه داد: به پیام‌رسان داخلی انواع تهمت‌ها زده شده است. به بحث حفاظت از حریم خصوصی مردم اهمیت می‌دهیم،کمیته ای تشکیل میدهیم تا محتوا نیز حفاظت شود. شهروندان حق دارند از هر پیام‌رسانی استفاده کنند به شرط اینکه تابع قوانین کشور باشد. اطلاعات مردم دارایی‌های مردم هستند نهایت تلاش را داریم که حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی حفظ شود. ما به دنبال پیام‌رسانی با کاربران بالا و قابلیت اشتغال‌زایی هستیم . برای استفاده دانشگاه ها از اینترنت بدون فیلتر به دنبال فرمولی مناسب هستیم.

جزییات مطلب انواع و پیش و تلگرام و داخلی را میخوانید .

انتهای پیام/

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره انواع تهمت‌ها به پیام‌رسان داخلی زده شد/ هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید

 

توضیحات بیشتر در موردانواع پیش تلگرام داخلی
فیلترینگ تلگرام تنها راه ممکن برای سوق دادن مردم به سمت نرم افزارهای بومی است

بهترین عکس پروفایل های عاشقانه همراه با شعر

به نقل از سایت پارس ناز و به گزارش پارس بهترین عکس پروفایل های عاشقانه همراه با شعر و

بهترین عکس پروفایل های عاشقانه همراه با شعر 
انواع جدید ترین عکس پروفایل هاي عاشقانه شیک دونفره برای شما که می‌خواهید از این عکس ها برای تلگرام و اینستاگرام بهرهگیری کنید.

برترین عکس پروفایل هاي عاشقانه همراه با شعر ،برترین عکس های عاشقانه،عکس هاي عاشقانه جالب،عکس هاي عاشقانه خفن،عکس هاي عاشقانه پروفایل تلگرام

گرد آن منزل بگردمکه در او خلوت توست

هوس تو را دارمکه دیوانه ام کنیبا خواندن یک شعرکه مستم کنی با استکانی چای,که خوشبختم کنی بایک بوسه ي بی هوا
 
فلسفه نبافمهوسِ زندگی کرده ام با تو*
 
بگوکنارت کاملا کجاست؟که زندگی آنجا معنا می‌گیردهوس کنار تو بودن دارم

مرا در آغوشت بگیرآن قدر عاشقانه که وابسته ات شومجوری که جز بغل توهرگز, پر پروازی نداشته باشم*

ز تمام بودنی ها, تو همین ازآن من باش *که به غیر با تو بودن, دلم آرزو ندارد 
اين تواين …
کسب درآمد از تلگرام و انواع مدل‌های درآمدزایی با ساخت کانال

کاربران شبکه‌های اجتماعی روزبه‌روز درحال افزایش‌ هستند و بسیاری از مردم زمان نسبتا قابل توجهی را به فعالیت و استفاده از این شبکه‌ها اختصاص داده‌اند، به همین دلیل، موج عظیمی از تبلیغات اعم از تبلیغات در تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز ایجاد شده است. طبیعی است که جریان تبلیغات و بازاریابی به هر سمتی که برود، آنجا فرصت خوبی برای کسب درآمد به وجود می‌آید. به همین دلیل در این مطلب می‌خواهیم نگاهی به فرصت‌های کسب درآمد از تلگرام و مدل‌های درآمدزایی آنها بیاندازیم.

پیشنهاد تشکیل کمیسیون ویژه برای بررسی فیلترینگ تلگرام

حتما بخوانید:چند ایده برای کسب‌و‌کار بعد از ساعت کاریپر طرفدار‌ترین شغل‌ها در سال ۱۴۰۴فریلنسرها چگونه می‌توانند درآمد بیشتری کسب کنند؟کسب درآمد از تلگرام به دو …
اگر تلگرام فیلتر شود تنها ۳۷.۹ درصد کاربران به پیام رسانه ها

رسانه کلیک – در صورتی که اپلیکیشن تلگرام فیلتر شود، تنها ۳۷٫۹ درصد کسانی که از آن استفاده می‌ کنند، حاضر به جایگزینی این شبکه اجتماعی مجازی با پیام‌ رسان‌ های داخلی هستند. 
به گزارش کلیک به نقل از عصر ایران؛ طبق نظرسنجی نوروزی ملی مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران وابسته به جهاد دانشگاهی، ۵۹ درصد مردم ایران از شبکه اجتماعی تلگرام استفاده می‌ کنند و در صورتی که تلگرام فیلتر شود، تنها ۳۷.۹ درصد کسانی که از آن استفاده می‌ کنند، حاضر به جایگزینی این شبکه اجتماعی مجازی به پیام‌ رسان‌ های داخلی هستند. ۴۵.۴ درصد نیز از پیام‌ رسان‌ های داخلی استفاده نخواهند کرد.
عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی با توجه به اینکه یکی از موضوعات مهم این روزها در جامعه، موضوع فضای …

  • دسته‌بندی نشده
  • انواع تهمت‌ها به پیام‌رسان داخلی زده شد/ هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *