خانه / اخبار اقتصادی / نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود ، بیمه عمر چیست؟ | شرایط بیمه عمر و انواع بیمه عمر + قیمت بیمه عمر ، هزینه بیش از حد بوسیله بیمه سلامت، تصرف در اموال دولتی است/ تاثیر بسزای دریافت حق بیمه در کسری بیمه سلامت ، ۳۴ میلیون نفر از جمعیت تحت پوشش سازمان بیمه سلامت، بیمه رایگان هستند ، چالش بیمه سلامت با کاهش سرانه‌ بیمه‌ای/ وارد اقیانوسی شده ایم که منابع آن را ندیده‌ایم ، اختصاص ۱۰ درصد حق بیمه شخص ثالث به وزارت بهداشت/ مجلس تخلفات بیمه‌ها را پیگیری می‌کند .
خبرگزاری مهر: رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.
عبدالناصر همتی افزود: بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد و در هر جای دنیا هم که هست به صورت بازارهای آتی در نظر گرفته می شود یعنی نوسانات بازار ارز را باید در …

خبرگزاری مهر: رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.

عبدالناصر همتی افزود: بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد و در هر جای دنیا هم که هست به صورت بازارهای آتی در نظر گرفته می شود یعنی نوسانات بازار ارز را باید در مجموعه بازارهای سرمایه پوشش دهیم.

همه چیز در مورد ارز بیمه رییس مهر نرخ

وی ادامه داد: در هیچ جای دنیا نوسانات نرخ ارز را بیمه نمی کنند و هر کسی هم که می گوید می شود بیمه کرد نمی تواند این کار را انجام دهد.

همتی افزود: نوسانات نرخ ارز فقط در بازارهای مشتقه بورس پوشش داده می شود.

جزییات مطلب ارز و بیمه و رییس و مهر و نرخ را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

رشد چشمگیر قیمت انواع ارز در بازار/ نرخ دلار به ۴۱۳۷ تومان ر

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس رشد چشمگیر قیمت انواع ارز در بازار/ نرخ دلار به ۴۱۳۷ تومان رسید و …
دو پیش‌ شرط ارز تک‌ نرخی

خبرگزاری مهر: سرپرست اسبق وزارت اقتصاد خواستار پافشاری بانک مرکزی بر نرخ تعیین شده در پروسه تک‌نرخی کردن ارز شد و گفت: خریداران هر چقدر تقاضا دارند، دولت باید با همین نرخ تامین کند.
حسین صمصامی با اشاره به اجرای سیاست یکسان سازی نرخ ارز از سوی دولت، گفت: نرخ اعلامی از سوی دولت مطابق فرمولی از اقتصاد بوده و نسبت به آن محاسبه و اعلام شده؛ اما باید دید آن فرمول چیست و آیا واقعا ۴۲۰۰ تومان را طبق آن فرمول محاسبه کرده اند یا چون در بازار نرخ دلار ۶۰۰۰ تومان بوده و در بودجه سال ۹۷ این قیمت ۳۵۰۰ تومان مقرر شده، دولت میانگین آن را انتخاب کرده است؛ اما مهمترین موضوع در بسته ارزی اعلام شده از سوی بانک مرکزی مربوط به حوزه اجرا است، یعنی سیاست ارزی مطرح شده، بسته خوبی است؛ اما این که دولت بتواند …
تا اطلاع بعدی، عرضه ارز به بازار متوقف است

پایان شایعات در مورد مربی پرسپولیس

خبرگزاری مهر: سخنگوی بانک مرکزی گفت: تا اطلاع بعدی، خرید و فروش نقدی اسکناس ارزهای خارجی در صرافی ها انجام نخواهد شد.
محمد علی کریمی، سخنگوی بانک مرکزی با اشاره به اینکه این بانک با رصد نیازهای همه گروه ها، ارز مورد نیاز را از طریق بانک های عامل تامین اعتبار می کند گفت: تا اطلاع بعدی، خرید و فروش نقدی اسکناس ارزهای خارجی در صرافی ها انجام نخواهد شد.
وی تقاضای عمده ارز را از محل واردات دانست که باید پس از ثبت سفارش از طریق بانک انجام شود و در عین حال درباره تامین نیازهای خرد نیز افزود: ارز مسافرتی از طریق بانک های ملی و سامان و ارزهای دانشجویی و درمانی هم از طریق بانک های تجارت و سامان پرداخت می شود تا از رهگذر آن با شناسایی و رصد نیازها، ارز به متقاضیان واقعی ارز تخصیص یابد.
وی با بیان …

  • اخبار اقتصادی
  • نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *