خانه / دسته‌بندی نشده / کاشت ابرو با موهای طبیعی

کاشت ابرو با موهای طبیعی

کاشت ابرو با موهای طبیعی ، کاشت مو طبیعی ، کاشت مو و پاسخ به مهم ترین سوالات مربوط به کاشت ، تغییر شکل ابرو و زیبایی بیشتر آرایش صورت ، چرا ابرو سفید میشود؟ ، روش های ساده و موثر برای پر کردن ابرو .
اگـر از تـاتـوی ابرو کـه حـالـت یکنـواخت و مصنوعی دارد یــا از کشیـدن مـداد در ابــروهایـتـان خستـه شـده ایـدمـا بـه شمـا داشتن ابـرو بـا موهـای طبیعی خودتـان را با روش های فوق پیشرفته کاشت ابرو پیشنهاد می کنیم

تماس مستقیم:
۲۲۷۷۸۰۰۰ كاشت ابروی طبیعی و قابل رشدكمان ابروهای بالای چشمان آدمی با موهای طبیعی زیباتر …


اگـر از تـاتـوی ابرو کـه حـالـت یکنـواخت و مصنوعی دارد 

یــا از کشیـدن مـداد در ابــروهایـتـان خستـه شـده ایـد

مـا بـه شمـا داشتن ابـرو بـا موهـای طبیعی خودتـان را 

با روش های فوق پیشرفته کاشت ابرو پیشنهاد می کنیم


تماس مستقیم:
۲۲۷۷۸۰۰۰
 

همه چیز در مورد ابرو طبیعی کاشت

كاشت ابروی طبیعی و قابل رشد
كمان ابروهای بالای چشمان آدمی با موهای طبیعی زیباتر است یا یك رنگ مصنوعی و خسته كننده به نام تاتوی ابرو؟
قضاوت كردن در مورد این سؤال كه تاتو ابروها با رنگ بهتر است یا كاشت ابروها با موهای طبیعی و زنده كار سختی نیست. چه كسی می پذیرد ابروهایی با موهای طبیعی و زنده و قابل رشد كه قابل اصلاح كردن، قابل تغییر فرم دادن و قابل رنگ كردن است را با یك ابروی نقاشی شده با رنگ های تاتو و هاشوری كه خیلی زود در شخص ایجاد خستگی و یكنواختی می كند، عوض كند. حتی برای كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند خبری خوشحال كننده داریم و آن هم این است كه می توانند روی این تاتوی قدیمی كاشت ابروی طبیعی انجام دهند. یعنی به جای تحمل كردن این تاتوی یك فرم و بی روح یا چند بار تاتو كردن روی تاتوی قبلی، امروزه با استفاده از تكنیك ها و متدهای مدرن و جدید و حرف های كه توسط بهترین و باتجربه ترین متخصصان كاشت ابرو كه تعداد بسیار فراوانی كاشت ابرو انجام داده اند، می توانند روی تاتویشان موهای طبیعی بكارند و صاحب ابرویی طبیعی و زنده شوند.
در ادامه دكتر داوود مقامی، عضو انجمن جراحان ایران از روش كاشت ابروها با استفاده از موهای زنده و قابل رشد و طبیعی خود افراد سخن می گوید.
 
 

آیا وقت خداحافظی با تاتوی ابروها فرا نرسیده است؟
به راستی زمان آن فرا رسیده كه دیگر با تاتوی ابروها و هاشوری كردن ابروها (میكروپیگمنتیشن) خداحافظی كنیم و به جای آن ابروهایتان را با موهای خودتان به صورت طبیعی بكارید.
تاتوی ابروها در آرایشگاه ها انجام می شود و خطر انتقال بیماری های فراوانی از جمله: ایدز، هپاتیت و… به همراه دارد ولی كاشت ابروها با موهای خود شخص در كلینیك های تخصصی پوست و مو كه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند، تحت نظر پزشكان متخصص و با وسایل استریل انجام می شود.

جزییات مطلب ابرو و طبیعی و کاشت را میخوانید .
چه كسانی می توانند كاشت ابرو انجام دهند؟
  • كسانی كه ابروهایی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهایشان 

  • كسانی كه شكل و فرم ابروهایشان زیبا نیست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شكل آن هستند) برای تغییر فرم ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

  • كسانی كه اثر سوختگی یا جای بخیه (اسكار) در ابروهایشان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت ابرو است.

  • كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نیز می توانند با استفاده از تكنیك های خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند

  • كسانی كه به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر كردن داخل آن ناحیه از ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.
 
 
 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کاشت ابرو با موهای طبیعی
 
روش كاشت ابرو چگونه است؟
ابتدا شما موی ابروی دلخواه خود را به وسیله مداد ابرو می کشید و سپس تیم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی می کنند تا اگر نیاز به تغییراتی در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) اعمال کنند تا بهترین مدل ابرو كه كاملا به صورت شما می آید انتخاب شود، سپس روی همین مدل كه با مداد ابرو كشیده شده با موهای طبیعی خودتان ابرو كاشته می شود.

كاشت ابرو در كلینیک تخصصی پوست و مو و به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یك جلسه حدودا یك ساعته انجام می شود، یعنی تعدادی از موهای سر شما كه از ناحیه پشت گوش برداشته می شود، به ناحیه ابرویتان منتقل می شود.

روش حرفه ای اینجاست كه: باید از این مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها كه ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده تر باید موهایی با ضخامت نازك و هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخیم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.


قابلیت رنگ پذیری ابرو بعد از کاشت

نكات مهم و ظرافت های كاشت حرف های ابرو:

ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسیم می كنیم:

۱-   تاج ابرو(head)

۲- بدنه ابرو (body)

۳- دم ابرو (tail)

در كاشت تاج ابرو باید موها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند).

در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود.

حتی باید نوع موهایی كه برای كاشت ابرو استفاده می شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده كرد).

قطر منافذ كاشت موها در ابروها باید كوچكتر انتخاب شود چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می كند.

باید محل قرار دادن موهایی که کاشته می شود، خیلی خیلی نزدیك به هم و بسیار پرتراكم باشد كه پوست زیر موهای ابروها دیده نشود.


برای دیدن نمونه های زنده کاشت ابرو طبیعی کلیک کنید.(زمان فیلم ها کمتر از ۱ دقیقه)

توضیحات بیشتر در موردابرو طبیعی کاشت

 


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر سیب سرخ

شما مطلب کاشت ابرو با موهای طبیعی را می خوانید .


تماس مستقیم:
۲۲۷۷۸۰۰۰
 

ابرو طبیعی کاشت

 آدرس: پاسـداران، ابتدای بـوستان۸، پلاک ۱۴۶، طبقه ۳، کلینیک تخصصی سیـب سـرخ

 

جهت مشاهده نقشه و مسیریابی روی تصویر زیر کلیک نمایید.
 
 

این مطلب در مورد ابرو طبیعی کاشت می باشد .

کاشت مژه و ابرو

مژه ها در صورت کمک می کنند تا چهره شخص به زیباتر دیده شود، احتمال دارد شخص به خاطر نبود مژه در ظاهرش احساس خجالت زدگی کند. برای برطرف کردن این خجالت زدگی کاشت مژه پینهاد می شود.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، کاشت ابرو طبیعی با کمک جراحی و ترمیم مژه ها معمولا باعثت می شود که دوباره مژه ها رشد کنند. در بعضی از زنان مژه ها در اثر بیماری یا حالت های کندن وسواسی و صدمه زدن به آنها در هنگام برداشت مژه های مصنوعی از بین می رود و در بعضی دیگر از موقع تولد مژه ها حالتی کم پشت دارند و همیشه وقتی به قیافه شان نگاه می کنند آرزو دارند که ایکاش مژه هایشان پرپشت و زیاد بود.
کاشت مژه طبیعی و دائمی برای این افراد مناسب ترین شیوه است. اما قبل از اینکه به مراحل کاشت مژه برسیم بهتر است به صورت فهرست …
کاشت ابرو

بسیاری از مردم بخصوص زنان می خواهند که موهای ناحیه ابرو را ترمیم کنند چرا که داشتن ابروهای زیبا علاوه بر زیباتر نشان دادن چهره فرد، می تواند موجب تقویت اعتماد به نفس وی بخصوص در خانمها شود. از طرف دیگر در سال های اخیر در کنار افزایش تمایل به عمل های زیبایی مانند کاشت ابروی طبیعی و یا پیوند و ترمیم ابرو ، شاهد افزایش تمایل به داشتن ابروهای بزرگ و نسبتا پرپشت نزد زنان و حتی مردان ، نیز بوده و طبیعتا این امر موجب افزایش مراجعه افرادی که علاقه مند به جراحی های کاشت ابرو و مژه هستند، شده است.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، پیوند ابرو یا ترمیم نواحی کوچکی از ناحیه ابرو شیوه ای بسیار موثر و مناسب برای کسانی است که به دلایل مختلفی از قبیل: ابرو برداشتن نامناسب، جای زخم و یا عوامل ژنتیکی دچار ریزش موی ابرو شده اند.
در پیوند موی …
سه راه آسان برای سفید کردن دندان در خانه بصورت طبیعی

سفید کردن دندان مانند براق کردن مو این روزها بسیاری از مردم را درگیر کرده است. در سراسر دنیا ممکن است هزینه های گزافی بابت سفید کردن دندان در مطب های دندانپزشکی پرداخته شود. به یاد داشته باشید که اگر دندان های حساسی دارید و در سفید کردن دندان زیاده روی کنید ممکن است به دندان هایتان آسیب جدی وارد شود. در این راه می توانید به جایگزین های طبیعی فکر کنید. این راه های طبیعی می توانند به طور موقت ظاهری سفید به دندان بدهند اما حتی بلیچینگ کردن دندان هم راهی دائمی نیست و تکرارش می تواند مضر باشد. اگر می خواهید با روش های طبیعی سفید کردن دندان آشنا شوید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. چرا دندان ها زرد می شوند ؟ برای سفید کردن دندان ابتدا باید بدانیم چرا دندان زرد می شود. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد …

۱۰ شگفتی طبیعی برتر جهان!

  • دسته‌بندی نشده
  • کاشت ابرو با موهای طبیعی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *