خانه / بارداری سه ماهه اول / سن بارداری با سونوگرافی، چرا هی تغییر میکنه؟

سن بارداری با سونوگرافی، چرا هی تغییر میکنه؟

سن بارداری با سونوگرافی، چرا هی تغییر میکنه؟ ، سونوگرافی های دوران بارداری، آرامشتان را تضمین کنید ، حلقه پساری در بارداری، چرا انقدر اذیت میکنه؟ ، جواب اولین سونوگرافی بارداری، مشکلی داره؟ ، تغییر ژن انسان در فضا؛ ۷درصد تغییر بخاطر ۱ سال زندگی در فضا! ، نشستن کودک در صندلی ماشین، چرا مقاومت میکنه؟ .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من هر سری میرم سونوگرافی سن بارداریم جابجا میشه یا جلوتر میفته یا عقب تر به کدوم باید اعتماد کنم ؟ بر حسب پریودم الان ۲۰ هفته تمامه برحسب سونوی غربالگری اول ۱۹ هفته و ۵ روز برحسب سونوی آنومالی ۱۹ هفته و ۳ روز بر حسب سونوی قلب ۱۹ هفته    پاسخ دکتر سمیه یگانه، جراح …

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من هر سری میرم سونوگرافی سن بارداریم جابجا میشه یا جلوتر میفته یا عقب تر به کدوم باید اعتماد کنم ؟ بر حسب پریودم الان ۲۰ هفته تمامه برحسب سونوی غربالگری اول ۱۹ هفته و ۵ روز برحسب سونوی آنومالی ۱۹ هفته و ۳ روز بر حسب سونوی قلب ۱۹ هفته  

 
پاسخ دکتر سمیه یگانه، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
بهترین  ملاک برای تشخیص دقیق سن حاملگی سونو گرافی غربالگری سه ماهه اول است که در ١١ تا ١٣ هفتگی انجام میشود و به سونوگرافی NT معروف است.
همه چیز در مورد بارداری تغییر چرا سن
جزییات مطلب بارداری و تغییر و چرا و سن را میخوانید .

بهترین سن برای بارداری

گرچه بهترین سن برای بارداری معمولاً ۲۵ و ۲۶ سالگی است. اما بسیاری از افراد معتقدند ۳۰ سالگی بهترین زمان برای بچه‌دار شدن است چرا که در این سن احتمال اینکه از لحاظ شغلی و روابط زناشویی در ثبات قرار گرفته باشید بیشتر است. همین موضع باعث می‌شود بتوانید پایه‌های خانواده‌تان را بهتر از هر زمان دیگری بنا کنید.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، قدرت باروری در دهه ۳۰ سالگی نسبت به باروری در دهه ۲۰ سالگی تفاوت‌های عمده‌ای دارد. هر چقدر بیشتر از مرز ۳۰ سالگی دور شوید قدرت باروری‌تان نیز کم رنگ‌تر می‌شود. با این حال اگر تا به امروز یک زندگی سالم را دنبال کرده‌اید و حسابی مراقب وزن و تناسب اندامتان بوده‌اید احتمال اینکه در سنین بالا بارداری سالم‌تری داشته باشید بیشتر است.
تخمک‌گذاری در دختر خانم‌ها از سن بلوغ شروع می‌شود و از همان زمان امکان بارداری فراهم می‌شود.
در چند سال اول بعد از بلوغ …
باردار شدن خانم ها ، بدترین و بهترین سن

خواص و مضرات خوردن بادام هندی در بارداری

معمولاً خانم ها نگران مادر شدن در سنین بالا هستند. اما باید بدانید که همه عوارض، مختص مادر شدن در سنین بالا نیست و بارداری در سن خیلی کم هم می تواند مشکلات خاص مربوط به خود را داشته باشد. بنابراین یکی از مهم ترین مسائلی که خانم ها باید قبل از بچه دار شدن به آن توجه کنند، سن مناسب برای بارداری است که در پی آن سلامت مادر و نوزاد تامین می شود.شما می توانید در ادامه شرح کاملی از عوارض و پیامدهای بارداری در سنین نامناسب را مطالعه نمایید.۱۰ تا ۱۹ سالگی بدترین سن بارداریطبق تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO)، وقتی می گوییم دختر نوجوان یعنی به دختران ۱۰ تا ۱۹ سال اشاره می کنیم. دختران در این سال ها در سن رشد قرار دارند. دختران از زمانی که علائم بلوغ در آنها آغاز می شود تا حدود ۱۸ یا ۱۹ سالگی در حال رشد، استخوان …
چرا رنگ پوست نوزاد تغییر می‌کند؟

به نقل از سایت ستاره و به گزارش پارس چرا رنگ پوست نوزاد تغییر می‌کند؟ و رنگ پوست نوزاد تازه متولد شده چه تغییراتی ممکن است داشته باشد؟ رنگ پوست نوزاد اغلب می‌تواند به شناسایی مشکلات بالقوه موجود در بدن نوزاد، کمک کند. اگر کودک به تغییرات رنگ پوستی که در زیر آمده است، دچار شد باید به پزشک متخصص مراجعه شود.
زردی بیش از حد رنگ پوست نوزاد 
بیش از نیمی از نوزادان تازه متولد شده، مقداری زردی دارند که این رنگ زرد در هفته اول در پوست و چشم‌های نوزاد نمایان است. این معمولاً موقتی است، اما ممکن است نشانه‌ای از یک بیماری جدی‌تر هم باشد. زردی بدلیل تجزیه گلبول‌های قرمز خون اتفاق می‌افتد، همانگونه که سلول‌های قدیمی‌تر، شکسته و تجزیه می‌شوند، هموگلوبین به بیلی روبین تبدیل می‌شود و از طریق کبد دفع می‌شود.
در نوزادان تازه متولد شده این فرایند به طور کامل بهبود نیافته است. ساخته شدن بیلی …

نظر آمریکا درباره خروج از سوریه تغییر کرد
  • بارداری سه ماهه اول
  • سن بارداری با سونوگرافی، چرا هی تغییر میکنه؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *