خانه / فوتبال / افشاگری رهبری‌فر در مورد بازی جنجالی با بحرین

افشاگری رهبری‌فر در مورد بازی جنجالی با بحرین

افشاگری رهبری‌فر در مورد بازی جنجالی با بحرین ، حضور جنجالی پریا عرب زاده, مدل ایرانی در ورزشگاه محل بازی پرسپولیس! عکس ، افشاگری جنجالی تیراندازان درباره کار‌های غیراخلاقی سرمربی تیم ملی! ، حرکت جنجالی سرمربی مشهور قبل از بازی با تراکتور ، توضیح فرشاد احمدزاده درباره شادی گل جنجالی در بازی با الوصل ، حرف‌های جنجالی مسی در مورد آرژانتین .

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کنید

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کنید
رونمایی از تیزر فیلم «تگزاس»

همه چیز در مورد افشاگری بازی بحرین جنجالی

حضور جنجالی پریا عرب زاده, مدل ایرانی در ورزشگاه محل بازی پر

پریا عرب زاده مدل ایرانی که در امارات فعالیت می کند در ورزشگاه محل بازی پرسپولیس و الوصل حاضر شد و به حمایت از پرسپولیس پرداخت!حمایت پریا عرب زاده مدل ایرانی از پرسپولیس!حضور یک مدل سرشناس ایرانی در ورزشگاه برای بازی پرسپولیس مقابل الوصل امارات, این روزها حاشیه ساز شده است.پریا عرب زاده مدل ایرانی مقیم امارات در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه رفته و به تشویق تیم پرسپولیس پرداخته است.حضور این مدل در ورزشگاه شایعاتی را درباره ارتباط وی با یکی از بازیکنان سرشناس پرسپولیس, در فضای مجازی بوجود آورده است!پریا عرب زاده در ورزشگاه محل بازی پرسپولیس و الوصلپریا عرب زاده در رشته ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ Aviation در کشور امارات تحصیل کرده است. عرب زاده ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۰ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﺎﻧﻮﯼ ﺯﯾﺒﺎﯼ ﺧﺎﻭﺭﻣﯿﺎﻧﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎب و در سال ٢٠١٣ به عنوان miss world next top model انتخاب شد.تهیه و تدوین:گروه ورزش سیمرغseemorgh.com/sportاختصاصی سیمرغ

حرکت جنجالی سرمربی مشهور قبل از بازی با تراکتور

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی که استعمال دخانیات در ورزشگاه‌ها ممنوع است اما تن کاته، سرمربی الجزیره امارات یک ساعت قبل از دیدار با تراکتورسازی و زمانی که وارد استادیوم یادگار امام تبریز شد، این حرکت را انجام داد.
تن کاته با سیگاری که در دست داشت به ورزشگاه یادگار امام تبریز آمد و نظاره‌گر تماشاگران و سکوهای این استادیوم شد.
استعمال دخانیات برای بازیکنان فوتبال ممنوع بوده و سرمربیان تیم‌ها نیز ترجیح می‌دهند اگر سیگار می‌کشند، دور از چشم هواداران فوتبال و اماکن عمومی این کار را انجام دهند ولی سرمربی الجزیره امارات بدون توجه به این مسائل مشغول سیگار کشیدن در ورزشگاه یادگار امام شد.

منبع: ورزش سه
انتهای پیام/
سیگار کشیدن تن کاته قبل از بازی با تراکتور

خلاصه بازی العین امارات ۲ – مالکیه بحرین ۰

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس خلاصه بازی العین امارات ۲ – مالکیه بحرین ۰ و در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

شما پست خلاصه بازی العین امارات ۲ – مالکیه بحرین ۰ را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
برترینها

گیم شات: شایعه پایین آمدن گرافیک بازی God of War رد شد

  • فوتبال
  • افشاگری رهبری‌فر در مورد بازی جنجالی با بحرین


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *