خانه / اخبار حوادث / قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران

قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران

قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران ، کشف ۳۳۰ هزار لیتر مشروبات الکلی در جنوب تهران + عکس ، کشف هزار رسیور در جنوب تهران +عکس ، قیمت آجیل و خشکبار از جنوب تا شمال تهران / اسفند ۹۶ ، سفر به جنوب در نوروز ۹۷ | سفر چند روزه بوشهر و بندرعباس از تهران ، باند قاچاق انسان در جنوب تهران منهدم شد .
خبرگزاری فارس: ماجرای زخمی شدن وحشتناک پسر ۱۷ ساله ای که قصد داشت با آرایشگر مطلقه ای ازدواج کند با فوت او رنگ و بوی جنایی گرفت.
بامداد امروز بود که ماموران انتظامی کلانتری ۱۶۰ خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر از فوت مشکوک پسری جوان روی تخت بیمارستان …

خبرگزاری فارس: ماجرای زخمی شدن وحشتناک پسر ۱۷ ساله ای که قصد داشت با آرایشگر مطلقه ای ازدواج کند با فوت او رنگ و بوی جنایی گرفت.

بامداد امروز بود که ماموران انتظامی کلانتری ۱۶۰ خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر از فوت مشکوک پسری جوان روی تخت بیمارستان دادند.

همه چیز در مورد پسر تهران جنوب زخمی ساله فارس قتل ماجرای

براساس اظهارات ماموران این پسر جوان از بامداد ۲۴ فروردین ماه سال جاری به بیمارستان منتقل شده بود و علت فوت نیز برحسب ظاهر شدت جراحات وارده به بدن مقتول بود.

پس از ثبت این اظهارات تحقیفات گسترده ای در زمینه ماجرا کلید خورد و مشخص شدن اصل درگیری بین متوفی، دوست متوفی و زن همراه شان با یک مرد غریبه بوده است.

جزییات مطلب پسر و تهران و جنوب و زخمی و ساله و فارس و قتل و ماجرای را میخوانید .

براساس اظهارات زنی که پایش به این پرونده باز شده بود بین مقتول و این زن یک رابطه احساسی برقرار بود و حتی مقتول به خواستگاری این زن نیز رفته بود که خانواده ها با این وصلت اعلام مخالفت کرده بودند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران

این زن جوان امروز به دادسرای جنایی منتقل شد و در برابر بازپرس کشیک قتل پایتخت مدعی شد: من آرایشگر هستم و مقتول نیز در کار چاپ و پخش تراکت های تبلیغاتی بود.

زمانیکه برای چاپ تراکت تبلیغاتی آرایشگاهم نزد او رفته بودم با هم گرم گرفتیم و پس از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتیم اما خانواده ها مانع شدند.

آرایشگر جوان ادامه داد: شب واقعه نیز سوار موتور مقتول و دوستش شده بودم تا به خانه بروم که یکدفعه قاتل به داخل کوچه محل وقوع جنایت آمد و آرش و دوستش را هدف ضربات قمه اش قرار داد.

توضیحات بیشتر در موردپسر تهران جنوب زخمی ساله فارس قتل ماجرای

در انتهای رسیدگی به این پرونده با دستور بازپرس جنایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و دستورات لازم در زمینه دستگیری قاتل در اختیار اداره دهم آگاهی پایتخت قرار گرفت.

زلزله ۴.۲ ریشتری در حوالی کیلان تهران
شما مطلب قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران را می خوانید .

پسر جوان مادرش را اشتباهی کشت

پسر ۲۰ ساله با یک اشتباه مادرش را به قتل رساند.
به گزارش میزان، روز شنبه ماموران پلیس گیلان از مرگ یک زن در يك روستا مطلع شدند و بلافاصله برای بررسی موضوع به محل حادثه رفته و با جسد غرق خون زن میانسال روبرو شدند.
بررسی‌های ماموران نشان داد این زن به علت اصابت گلوله جان خود را از دست داده است.
در ادامه در خانه مقتول، ماموران سلاح کمری کشف و به تحقیق از پسر ۲۰ ساله خانواده پرداختند. پسر جوان در بازجویی‌ها با اعلام اینکه اسلحه متعلق به اوست، گفت در روز حادثه مشغول تمیز کردن اسلحه بوده که تیر به صورت سهوی از آن خارج شده و با مادرش برخورد کرده است.
با اظهارات پسر جوان او برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت شد.

قتل پسر ۱۹ ساله توسط پدر

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد رضا آمویی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: عصر امروز پدری ۴۵ ساله در شهرستان اسلام آباد غرب به دلیل اختلافات خانوادگی پسر ۱۹ ساله خود را به قتل رساند.

وی افزود: پس اطلاع از وقوع این حادثه ماموران انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب به سرعت راهی محل شدند و اقدامات اطلاعاتی به منظور دستگیری قاتل را آغاز کردند.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه علت این قتل را اختلاف خانوادگی اعلام داشت و عنوان کرد: پلیس پس از دستگیری قاتل به منظور بررسی بیشتر موضوع، قاتل را به پلیس آگاهی منتقل کرد.

ماجرای جنجالی خطیب جمعه‌ای که حین سخنرانی دستگیر شد! / بهترین دوربین عکاسی و فیلمبرداری متعلق به کدام گوشی‌هاست؟ / اتفاق جالب برای گوینده خبر هنگام پخش زنده

پدری، پسر ۱۹ ساله اش را به قتل رساند

خبرگزاری ایلنا: معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه از قتل فرزند به دست پدرش در اسلام آباد غرب خبرداد.
سرهنگ محمدرضا آمویی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بعداز ظهر امروز پدری ۴۵ ساله در شهرستان اسلام اباد غرب به دلیل اختلافات خانوادگی پسر ۱۹ ساله خود را به قتل رساند.
وی افزود: پس اطلاع از وقوع این حادثه ماموران انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب به سرعت راهی محل شدند و اقدامات اطلاعاتی به منظور دستگیری قاتل را آغاز کردند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه علت این قتل را اختلاف خانوادگی اعلام داشت و عنوان کرد: پلیس پس از دستگیری قاتل به منظور بررسی بیشتر موضوع، قاتل را به پلیس آگاهی منتقل کرد.

  • اخبار حوادث
  • قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *