خانه / اخبار اجتماعی / دستگیری ۳۰۰ مجرم اینترنتی در لرستان

دستگیری ۳۰۰ مجرم اینترنتی در لرستان

دستگیری ۳۰۰ مجرم اینترنتی در لرستان ، دستگیری بیش از ۶۰۰ مجرم در تهران ، شاخ “آنتی شاخ” در لرستان شکست ، دستگیری اراذل و اوباش فضای مجازی ، کشف مار دوسر در یکی از شهرستان های لرستان +فیلم ، عذرخواهی فرمانده انتظامی تهران از مردم لرستان .
خبرگزاری مهر: سردار محمدمهدیان نسب در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: فیلم تیراندازی خرم‌آباد که در فضای مجازی منتشرشده مربوط به پاییز ۹۶ بوده که عده‌ای افراد قانون‌شکن در مراسم عروسی اقدام به تیراندازی کرده‌اند.
وی افزود: بلافاصله پس از شناسایی چهار نفر از این افراد توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند و …

خبرگزاری مهر: سردار محمدمهدیان نسب در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: فیلم تیراندازی خرم‌آباد که در فضای مجازی منتشرشده مربوط به پاییز ۹۶ بوده که عده‌ای افراد قانون‌شکن در مراسم عروسی اقدام به تیراندازی کرده‌اند.

وی افزود: بلافاصله پس از شناسایی چهار نفر از این افراد توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند و دستگیری یک نفر دیگر توسط پلیس فتا در حال پیگیری است و پلیس همه مطالبی را که در فضای مجازی وجود دارد را پیگیری می‌کند.

همه چیز در مورد اینترنتی دستگیری لرستان

فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۲۸۹ پرونده توسط پلیس فتا در استان طی سال گذشته بررسی‌شده و حدود ۳۰۰ نفر دستگیر شدند و بیشترین جرائم در حوزه کلاه‌برداری اینترنتی، مزاحمت‌های اینترنتی و نشر اکاذیب بوده است.

سردار مهدیان نسب افزود: پلیس فتا در لرستان یکی از توانمندترین پلیس‌های فتا در کشور است که همه به این موضوع اذعان دارند و هیچ‌چیز در فضای مجازی از چشم تیزبین پلیس پنهان نیست.

جزییات مطلب اینترنتی و دستگیری و لرستان را میخوانید .

وی خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از کالاهای ایرانی و به دنبال تحقق شعار سال نیروی انتظامی استان ٢٠ اولویت در این زمینه را مدیریت کرده و ١٣ اولویت با رویکرد اقتصاد مقاومتی دارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دستگیری ۳۰۰ مجرم اینترنتی در لرستان

شاخ “آنتی شاخ” در لرستان شکست

رئیس پلیس فتای لرستان از دستگیری مدیران متخلف فضای مجازی در استان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ دوم کارآگاه فرهاد ابدال چگنی اظهار کرد: اخیراً در شبکه اجتماعی صفحه‌ای با عنوان “آنتی شاخ” ایجاد شده که مدیران صفحه با انتشار تصاویر برخی از جوانان استان ضمن انتساب الفاظ و صفات غیر مرتبط موجب هتک حیثیت آنان شده بودند.
وی ادامه داد: در این راستا چندین پرونده قضایی در این پلیس تشکیل شده بود که در کمتر از یک هفته هفت پرونده قضایی و ۱۲ گزارش مردمی در خصوص صفحه فوق به این پلیس ارجاع داده شد که حساسیت موضوع را بیش از پیش نشان می‌داد.
چگنی افزود: بیشتر تصاویر منتشر شده از صفحات شخصی شکات در شبکه‌های اجتماعی گرفته شده بود.
این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: کارآگاهان فنی با استفاده از تکنیک‌های خاص پلیسی تمام صفحات مشابه را در دیگر شبکه‌های اجتماعی شناسایی کرده و موفق به کشف ادمین‌های صفحه شدند.
وی …

خرم‌آباد| آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال لرستان به ۲۳ نفر رسید
  • اخبار اجتماعی
  • دستگیری ۳۰۰ مجرم اینترنتی در لرستان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *