خانه / فوتبال / کاریکاتور: بر سر تیم امید چه گذشته است!

کاریکاتور: بر سر تیم امید چه گذشته است!

کاریکاتور: بر سر تیم امید چه گذشته است! ، نکونام به تیم امید نزدیک‌تر شد ، کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد ، چرا حمید استیلی برای تیم امید انتخاب شد؟ ، معمای حمایت کی روش از نکونام برای سرمربیگری تیم امید ، معینی: به زودی سرمربی تیم امید را انتخاب می‌کنیم .
خبرآنلاین:  «آنچه در این سال ها به تیم ملی امید گذشته است!« عنوان کارتون امروز خبر ورزشی است.
 

خبرآنلاین:  «آنچه در این سال ها به تیم ملی امید گذشته است!« عنوان کارتون امروز خبر ورزشی است.

 

همه چیز در مورد امید تیم تیم امید چه کاریکاتور گذشته

جزییات مطلب امید و تیم و تیم امید و چه و کاریکاتور و گذشته را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کاریکاتور: بر سر تیم امید چه گذشته است!

تیم امید را رفقای استیلی کنتورات کرده اند؟

خبرآنلاین: حمید استیلی بعد از چند سال خانه نشینی در فوتبال، به عنوان مدیرفنی تیم امید انتخاب شد. او که بعد از ناکامی بزرگ در پرسپولیس دیگر بیزنس اصلی اش بیشتر ایجاد ارتباطات خوب میان رفقای بانفوذش با تیم های فوتبال بوده است و کارهای مشاوره ای، حالا سمتی را در اختیار گرفته که دوره قبل در اختیار محمد مایلی کهن بود.
حالا شایعه بزرگ درباره این تصمیم گرفته شده، تکرار یک الگوی منسوخ است. الگوی ۴ سال قبل که همین گروه کفاشیان و تاج و دوستان، به دلیل هزینه های بالای تدارکات تیم امید، آن را کنتوراتی به حبیب کاشانی سپردند. مدیر پیشین پرسپولیس و البته عضو بانفوذ وقت شورای شهر هم به قول خود و نزدیکانش با ارتباطاتی که داشت، شماره حسابی را معرفی کرد تا خیرین دوستدار فوتبال، پول ها را به حساب مشترک او و احتمالا محمد مایلی …
چرا حمید استیلی برای تیم امید انتخاب شد؟

روزنامه شرق: درحالي‌که نزديک به سه ماه ديگر به شروع رقابت‌هاي بازي‌هاي آسيايي مانده، تيم فوتبال «اميد» ايران حميد استيلي را به‌عنوان مدير فني‌اش شناخت! حرکتي تازه و شايد رو به جلو به اين اميد که «اميدها» در رقابت‌هاي پيش‌رو نااميد نشوند. بااين‌حال موردي که هنوز داستان تيم ملي اميد را داستاني پيچيده جلوه مي‌دهد، اختلاف‌نظر در سطح برنامه و مديريت با تيم ملي بزرگ‌سالان ايران است. اين تيم که آخرين‌بار خاکپور را به‌عنوان سرمربي بالاي سرش داشت، از رسيدن به بازي‌هاي المپيک ٢٠١٦ ريو بازماند تا حسرت رسيدن به اين رقابت‌ها ٤٠ ساله شود. بعد از اتمام رقابت‌هاي انتخابي المپيک؛ مشابه با اتفاقي که هربار رخ داده، تيم اميد به حال خودش رها شد تا باز هم در آستانه يک رقابت و تورنمنت ديگر، يکي، دو نفر معرفي شوند تا به امور اين تيم که دومين تيم ملي ايران در …
نکونام به تیم امید نزدیک‌تر شد

تیم‌های ایرانی در چه صورتی به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهند کرد؟

خبرگزاری فارس: یکی از مباحثی که در روزهای اخیر در فدراسیون فوتبال به مبحث مهم تبدیل شده انتخاب کادرفنی برای تیم امید است که باید خود را برای بازی های آسیایی جاکارتا آماده کند.
بازی های آسیایی چهار ماه دیگر برگزار می شود و از همین امروز هم تشکیل تیم امید برای آماده سازی دیر است اما با این حال هنوز سرمربی تیم مشخص نشده اما در اقدامی جالب چند شب قبل مهدی تاج در یک برنامه تلویزیونی خبر از انتخاب حمید استیلی به عنوان مدیر تیم امید داد آن هم در حالی که این تیم هنوز سرمربی خود را نشناخته است.
طبق آخرین اخباری که از فدراسیون فوتبال رسیده گزینه نزدیک و نهایی فدراسیون فوتبال برای کادرفنی تیم امید کسی نیست جز جواد نکونام.
نکونام که بعد از جدایی اش از تیم خونه به خونه بابل بعد از مدتی با تیم نساجی مازندران …

  • فوتبال
  • کاریکاتور: بر سر تیم امید چه گذشته است!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *