خانه / شبکه‌های اجتماعی / به کسب و کارهایی که پس از ترک تلگرام ضرر کنند، بیمه بیکاری تعلق می گیرد

به کسب و کارهایی که پس از ترک تلگرام ضرر کنند، بیمه بیکاری تعلق می گیرد

به کسب و کارهایی که پس از ترک تلگرام ضرر کنند، بیمه بیکاری تعلق می گیرد ، شرایط استفاده از بیمه بیکاری + مبلغ بیمه بیکاری چقدر است؟ ، اتباع، بیمه بیکاری می‌گیرند؟ ، فعالیت اقتصادی خاصی در تلگرام صورت نمی‌گیرد/ هنوز نمی‌دانیم مدیر تلگرام از قوانین چه کشوری پیروی می‌کند ، مشاوره می‌گیریم ولی بر عکس عمل می‌کنیم/ تامین اجتماعی از حاشیه نشین‌ها حق بیمه می‌گیرد و خدمات نمی‌دهد ، مدعیان اسکار ۲۰۱۸: جایزه اسکار تعلق می گیرد به …؟ .

رسانه کلیک – دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه فعلا تصمیمی در رابطه با انسداد تلگرام اتخاذ نشده است، گفت: به کسب و کارهایی که با کوچ از تلگرام، متضرر …

رسانه کلیک – دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه فعلا تصمیمی در رابطه با انسداد تلگرام اتخاذ نشده است، گفت: به کسب و کارهایی که با کوچ از تلگرام، متضرر شوند بیمه بیکاری تعلق می گیرد.

به گزارش کلیک به نقل از مهر، سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در برنامه ذره بین رادیو تهران عنوان کرد: تاریخی برای مسدود کردن تلگرام مطرح نشده است اما هر آن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید.

همه چیز در مورد بیکاری بیمه ترک تلگرام ضرر کسب

وی با بیان اینکه از کسب و کارها و موسساتی که کانال های زیادی دارند دعوت شده از پیام رسان های خارجی به پیام رسان های داخلی کوچ کنند، اظهار کرد: من هم از تلگرام و اینستاگرام استفاده می کنم اما بنا به تعهدی که به پیام رسان های داخلی دارم، از آنها نیز استفاده می کنم.

دبیر شورای عالی فضای مجازی با تاکید بر اینکه در حوزه پیام رسان ها نوعی نابسامانی در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: اقدامات وسیعی بنا به دستور رییس جمهور در دی ماه ۹۶ انجام شد. ایشان تاکید کردند که کشور باید از انحصار پیام رسان غالب (تلگرام) خارج شود.

جزییات مطلب بیکاری و بیمه و ترک و تلگرام و ضرر و کسب را میخوانید .

فیروزآبادی با بیان اینکه کسانی که با کوچ پیام رسان های خارجی به داخلی کسب و کارشان دچار اختلال می شود بیمه بیکاری تعلق می گیرد، ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش در حوزه کوچ پیام رسان های خارجی به داخلی بخشنامه صادر کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره به کسب و کارهایی که پس از ترک تلگرام ضرر کنند، بیمه بیکاری تعلق می گیرد

به گفته رییس مرکز ملی فضای مجازی، در مقایسه با کاربرانی که از پیام رسان های خارجی استفاده می کنند رقم کاربران استفاده کننده از پیام رسان های داخلی بسیار کم است.

عکس پروفایل روز پدر (عکس تبریک روز پدر برای پروفایل تلگرام و اینستاگرام)

وی با بیان اینکه به پیام رسان های داخلی انواع تهمت ها زده شده است تصریح کرد: به طور جدی در سال ۹۷ در حوزه پیام رسان ها باید اولین پیام رسان، داخلی باشد. البته پیام رسان های خارجی هم می توانند فعالیت کنند به شرطی که تابع قوانین جمهوری اسلامی باشند.

فیروزآبادی با تاکید بر اینکه به بحث حفاظت از حریم خصوصی مردم اهمیت می دهیم، بیان کرد: کمیته ای در این زمینه تشکیل می دهیم تا محتوا در حوزه پیام رسان ها نیز حفاظت شود. اطلاعات مردم دارایی های مردم هستند و نهایت تلاش را داریم که حریم مردم در پیام رسان های داخلی حفظ شود.

توضیحات بیشتر در موردبیکاری بیمه ترک تلگرام ضرر کسب

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه شهروندان حق دارند از هر پیام رسانی استفاده کنند به شرط اینکه تابع قوانین کشور باشد، خاطرنشان کرد: ما به دنبال پیام رسانی با کاربران بالا و قابلیت اشتغال زایی هستیم .

وی همچنین یادآور شد: برای دارا بودن دانشگاه ها به اینترنت بدون فیلتر به دنبال فرمولی مناسب هستیم.

شما مطلب به کسب و کارهایی که پس از ترک تلگرام ضرر کنند، بیمه بیکاری تعلق می گیرد را می خوانید .
بیکاری بیمه ترک تلگرام ضرر کسب

اتباع، بیمه بیکاری می‌گیرند؟

خبرگزاری ایسنا: در حال حاضر بیش از ۳۵ هزار نفر از اتباع خارجی تحت پوشش خدمات تامین‌اجتماعی قرار گرفته‌اند و براساس آخرین آمارهای سال ١٣٩٥ به ترتیب اتباع افغانستان، عراق، هند، پاکستان و چین بیشترین بیمه شده را در کشور دارند.
آن دسته از اتباع خارجی که به صورت قانونی در کشور مشغول به کار می‌شوند بر طبق ماده ۵ قانون تأمین اجتماعی همانند ایرانیان از مزایای این سازمان بهره مند می‌شوند.
بر اساس این ماده، اتباع خارجی که به طور قانونی در کشوراشتغال دارند می‌توانند بیمه شوند در غیر این صورت هیچ قانون بیمه‌ای اجازه پوشش و ارائه خدمات به افراد غیر قانونی را ندارد براین اساس داشتن پاسپورت برای بیمه اینگونه افراد که سهم بالایی از آن‌ها را افغان‌ها تشکیل می‌دهند، کافی نیست و تنها می‌تواند با مجوز اقامت و اشتغال از وزارت کار از پوشش بیمه‌ای بهره‌مند شوند.
سازمان تأمین اجتماعی …
پرداخت بیمه بیکاری به ۲۵۰ نفر در شهرستان اهر

آموزش رفع محدودیت اسکریت شات در نسخه جدید تلگرام

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛فتحی رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اهر در دیدار با فرماندار شهرستان اهر با اشاره به اینکه روزانه حدود ۱۱۰۰ نفر به شعبه تأمین اجتماعی اهر مراجعه می‌کنندگفت: در راستای ارائه خدمات غیرحضوری و تلاش همکاران تعداد مراجعه‌کنندگان در طول به ۹۰۰ نفر کاهش‌یافته است و از طرفی هم از هرگونه اتلاف وقت ارباب‌رجوع و یا رسیدگی به امور مردم را به زمان دیگری موکول نمی‌شود.
وی افزود: هر چه در توان داریم برای روان‌سازی رسیدگی به امورات مردم را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم و وجود کارمندان باسابقه و باتجربه در این شعبه نقطه قوتی در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان است.
رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اهر به مصوبه اخیر وزارت کشور نیز اشاره کرد و گفت: اگر استفاده از کپی کارت ملی و شناسنامه در ارائه خدمات در ادارات اجرایی شود به‌طور یقین ۱۵ درصد مراجعین تأمین اجتماعی اهر نیز با این نوع …
کسب درآمد از تلگرام و انواع مدل‌های درآمدزایی با ساخت کانال

کاربران شبکه‌های اجتماعی روزبه‌روز درحال افزایش‌ هستند و بسیاری از مردم زمان نسبتا قابل توجهی را به فعالیت و استفاده از این شبکه‌ها اختصاص داده‌اند، به همین دلیل، موج عظیمی از تبلیغات اعم از تبلیغات در تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز ایجاد شده است. طبیعی است که جریان تبلیغات و بازاریابی به هر سمتی که برود، آنجا فرصت خوبی برای کسب درآمد به وجود می‌آید. به همین دلیل در این مطلب می‌خواهیم نگاهی به فرصت‌های کسب درآمد از تلگرام و مدل‌های درآمدزایی آنها بیاندازیم.

همه بیماران روانی تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند

حتما بخوانید:چند ایده برای کسب‌و‌کار بعد از ساعت کاریپر طرفدار‌ترین شغل‌ها در سال ۱۴۰۴فریلنسرها چگونه می‌توانند درآمد بیشتری کسب کنند؟کسب درآمد از تلگرام به دو …

  • شبکه‌های اجتماعی
  • به کسب و کارهایی که پس از ترک تلگرام ضرر کنند، بیمه بیکاری تعلق می گیرد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *