خانه / فوتبال / قاتل بارسلونا به دیدار برابر لیورپول می رسد

قاتل بارسلونا به دیدار برابر لیورپول می رسد

قاتل بارسلونا به دیدار برابر لیورپول می رسد ، ترکیب لیورپول برابر پورتو اعلام شد ، هشدار توتی به بارسلونا برای دیدار با رم ، بلیت‌های دیدار بارسلونا – رم به اتمام رسید ، ترکیب بارسلونا برای دیدار با رم اعلام شد ، آگوئرو غایب بزرگ سیتی برابر لیورپول .
ورزش سه: کاستاس مانولاس، مدافع یونانی رم مشکلی برای حضور در ترکیب رم برای دیدار هفته بعد برابر لیورپول نخواهد داشت.
 مانولاس در جریان دربی دیشب رم و لاتزیو که به تساوی بدون گل انجامید احساس ناراحتی کرد و در نیمه دوم نیز از سوی دی فرانچسکو تعویض شد اما سرمربی جالوروسی …

ورزش سه: کاستاس مانولاس، مدافع یونانی رم مشکلی برای حضور در ترکیب رم برای دیدار هفته بعد برابر لیورپول نخواهد داشت.

 مانولاس در جریان دربی دیشب رم و لاتزیو که به تساوی بدون گل انجامید احساس ناراحتی کرد و در نیمه دوم نیز از سوی دی فرانچسکو تعویض شد اما سرمربی جالوروسی بعد از بازی مدعی شد تعویض مانولاس تنها برای احتیاط بوده و این بازیکن در دیدارهای بعدی رم را همراهی خواهد کرد.

همه چیز در مورد بارسلونا دیدار سه قاتل لیورپول ورزش

 

قاتل بارسلونا به دیدار برابر لیورپول می رسد

جزییات مطلب بارسلونا و دیدار و سه و قاتل و لیورپول و ورزش را میخوانید .

البته قرار است نطر نهایی در خصوص وضعیت مانولاس طی ساعات آتی منتشر شود اما با توجه به مصاحبه دی فرانچسکو، بعید به نظر می رسد این بازیکن حداقل برای دیدار هفته بعد رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر لیورپول مشکل خاصی داشته باشد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قاتل بارسلونا به دیدار برابر لیورپول می رسد

کاستاس مانولاس در هفته های اخیر تبدیل به ستاره رم شده است. این بازیکن که در دیدار رفت برابر بارسلونا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد، در دقیقه ۸۱ مسابقه برگشت با یک ضربه سر دقیق، گلی تاریخی را وارد دروازه بارسا کرده و سند صعود جالوروسی به نیمه نهایی را امضا کرد.

توضیحات بیشتر در موردبارسلونا دیدار سه قاتل لیورپول ورزش

بارسلونا و معمای مرهم آن زخم چاک چاک


ورزش سه: حمیدرضا صدر به بهانه حذف بارسا از لیگ قهرمانان به توصیف سایه روشن های مفهوم پیروزی و شکست در فوتبال این عصر پرداخته…
ارنستو والورده پس از پیروزی بارسا برابر والنسیا در لیگ گفت “… نمی توان روزگار را با آن شکست سپری کرد، می توان؟” و سپس افزود “اگر به گذشته نگاه کنیم، راه پیش روی مان را نخواهیم دید”.
ولی مگر می توان در فوتبال به “گذشته” نگاه نکرد، خصوصا اگر آن “گذشته” همین “هفته پیش” باشد.
بارسا رکورد سی و هشت ساله رئال سوسیداد در ۱۹۸۰ را با پیروزی ۱-۲ برابر والنسیا در نوکمپ پشت سر گذاشت و رکورد سی و نه بازی بی شکست در لالیگا را پشت سر گذاشت. رکوردی که – البته – از دوران لوییز انریکه در فصل پیش با پیروزی ۲-۳ برابر سوسیداد پس از شکست از مالاگا آغاز شده بود. بهترین رکورد بازی …
واکنش گواردیولا به پنالتی دیدار رئال – یوونتوس

قاتل قهوه خانه: فحشم دادند، تلافی کردم!


ورزش سه: پپ گواردیولا مدعی شد قهرمان شدن با سیتی در لیگ برتر از فتح لالیگا روی نیمکت بارسلونا دشوارتر بوده است.
 اگر امروز یونایتد برابر وست بروم مغلوب شود، سیتی همین هفته قهرمان لیگ خواهد شد وگرنه باید تا دیدار هفته بعد مقابل سوانسی برای گرفتن جشن قهرمانی صبور باشد.
 

گواردیولا گفت: “از نظر فیزیکی، شرایط آب و هوایی و تعداد بازی ها، لیگ برتر نسبت به لالیگا سخت تر است و به همین دلیل اگر ما هفته بعد پیروز شده و قهرمان شویم، این جام در یاد ما تا آخر عمر ما باقی خواهد ماند.شما هم می دانید که فوتبال غیرقابل پیش بینی است پس من بازی امروز یونایتد را تماشا نمی کنم و با فرزندم در آن ساعت قرار است گلف بازی کنم.پنالتی رئال مادرید در مقابل یوونتوس؟ آن صحنه نیز مانند پنالتی ما برابر تاتنهام برای تشخیص دادن از …
پاسخ مجری جنجالی به اعتراضات ایسکو


ورزش سه: دیدار برگشت رئال مادرید و یوونتوس کاملا جنجالی شد و بازتاب بسیار گسترده ای در رسانه های دنیا داشت.
 پنالتی اعلام شده در دقیقه ۹۳ به سود رئال، باعث خشم یوونتوسی ها و مخالفان رئال شد. آنها اعتقاد داشتند که برخورد بین عطیه و لوکاس پنالتی نبوده و صعود رئال یک سرقت بزرگ بوده است.
خوانما کاستانیو، مجری باسابقه رادیو کوپه، در گزارش پس از بازی خود، صحبت هایش را با ذکر این نکته شروع کرد:« صعود رئال به یک رسوایی جهانی تبدیل شده است. رئالی ها صعود را معجزه می دانند و مخالفانش آن را به یک سرقت تشبیه کرده اند.»
 

دیدار ولیعهد سعودی با خانواده بوش

همین مجری سال گذشته بازگشت تاریخی بارسا مقابل پی اس جی و پیروزی ۶-۱ آبی اناری ها را ستوده بود بدون اینکه از اشتباهات مسلم داور بازی صحبتی به میان بیاورد.
ایسکو، ستاره رئال در واکنش به این برخورد دوگانه، اعتراض …

  • فوتبال
  • قاتل بارسلونا به دیدار برابر لیورپول می رسد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *