خانه / اخبار سیاسی / جهانگیری: فهرست بلندی از مشکلات پیش روی ماست

جهانگیری: فهرست بلندی از مشکلات پیش روی ماست

جهانگیری: فهرست بلندی از مشکلات پیش روی ماست ، جهانگیری: امیدوام در سال ۹۷ بر مشکلات فائق آییم ، سفر اسحاق جهانگیری و ظریف به عراق +عکس ، پیام توئیتری جهانگیری برای روز دانشجو ، جهانگیری: در بهشت هستم! ، واکنش اسحاق جهانگیری به تصمیم ترامپ در مورد قدس .
خبرگزاری تسنیم: جلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در این جلسه با یادآوری اینکه جایگاه دولت در حقیقت اداره کننده کشور است و قوه مجریه نقشی کلیدی در اداره امور جاری و راهبردی کشور دارد، خاطر …

خبرگزاری تسنیم: جلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در این جلسه با یادآوری اینکه جایگاه دولت در حقیقت اداره کننده کشور است و قوه مجریه نقشی کلیدی در اداره امور جاری و راهبردی کشور دارد، خاطر نشان کرد: دولت برای اینکه بتواند در جایگاه اداره کننده کشور نقش خود را به خوبی ایفا کند، تصمیمات و سیاست گذاری هایش باید از پختگی و پشتوانه علمی برخوردار باشد.

همه چیز در مورد پیش جهانگیری روی فهرست ماست مشکلات

معاون اول رییس جمهور ضمن قدردانی از عملکرد کمیسیون‌های هیات دولت اظهار داشت: نقش کمیسیون های دولت در فرایند تصمیم‌گیری هیات وزیران نقشی تعیین کننده است و هرچقدر که عملکرد این کمیسیون‌ها بهتر باشد مصوبات هیات دولت از استحکام و کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

وی افزود: لازم است به طور جدی به این نکته بیاندیشیم که آیا اداره مطلوب کشور فقط نیازمند مقررات، قوانین و مصوبات است و یا موضوعات دیگر نیز باید مورد توجه قرار گیرد؟ متاسفانه فهرست بلند بالایی از مشکلات و چالش های کشور پیش روی ماست که وقتی این مشکلات را مورد بررسی قرار می دهیم می‌بینیم که این فهرست تقریبا در ادوار گذشته و در دولت‌های مختلف نیز وجود داشته است و علیرغم تلاش های صورت گرفته این چالش ها همچنان وجود دارند.

جزییات مطلب پیش و جهانگیری و روی و فهرست و ماست و مشکلات را میخوانید .

جهانگیری کارآمدی دولت و نظام را در حل مسائل و چالش های پیش روی کشور دانست و افزود: از دیدگاه مردم کارآمدی دولت به این است که مجموعه مدیریتی کشور چقدر توانسته مشکلات آنان را حل و فصل کند و در ذهن مردم و افکار عمومی تعداد جلسات برگزار شده اهمیت چندانی ندارد و آنچه از نظر جامعه مهم است این است که دولت تا چه حد قادر است به نیازهای آنان پاسخ بگوید و مشکلاتشان را مرتفع کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جهانگیری: فهرست بلندی از مشکلات پیش روی ماست

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: متاسفانه خلائی جدی در این زمینه وجود دارد و تمرکز اصلی در ادوار مختلف بر حل مسائل اصلی معطوف نبوده و فقط زمانی که مسائل در حال تبدیل شدن به بحران هستند مورد توجه قرار می‌گیرند و برای حل آنها چاره اندیشی می‌شود.

استفاده از لوازم آرایشی در دوران بارداری

وی از دبیران کمیسیون‌های هیات دولت خواست ضمن انجام وظایف جاری خود، هر کمیسیون مسائل اصلی کشور در حوزه مسئولیت خود را احصاء کند و گزارشی از سوابق این مسائل در ادوار گذشته و برنامه‌هایی که دولت‌های قبل برای حل این چالش ها داشته‌اند ارائه دهند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به پشتوانه کارشناسی تخصصی که در دبیرخانه هیات دولت وجود دارد، تصریح کرد: کمیسیون‌های دولت با تهیه و احصاء‌ مسائل اصلی کشور، دولت را در تمرکز بر اصلی ترین چالش های کشور یاری کنند تا بتوانیم هر ساله تعدادی از مشکلات و مسائل اصلی که در فهرست مهمترین چالش های کشور وجود دارند را مرتفع کنیم.

توضیحات بیشتر در موردپیش جهانگیری روی فهرست ماست مشکلات

در این جلسه دبیر هیات دولت و دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت نیز هر کدام در سخنانی گزارشی از اقدامات صورت گرفته، تعداد جلسات اصلی و فرعی تشکیل شده و تعداد مصوبات در سال ۹۶ ارائه کردند و به بیان پیشنهاداتی در راستای بهبود عملکرد دولت در اتخاذ تصمیم و سیاست گذاری‌ها پرداختند.

شما مطلب جهانگیری: فهرست بلندی از مشکلات پیش روی ماست را می خوانید .

انتقاد شدید به حضور آقای جهانگیری با کفش روی فرش زلزله زدگان

به نقل از سایت آرگا مگ و به گزارش پارس انتقاد شدید به حضور آقای جهانگیری با کفش روی فرش زلزله زدگان و

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور فعلی، آقای روحانی است. وی برای دیدار با مردم زلزله زده به کرمانشاه سفر نمود که عکس های حضورش در کنار زلزله زدگان این منطقه در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

تیزرهای رسمی هواوی P20 با تمرکز بر روی توانایی های دوربین سه گانه منتشر شد

تصاویر زیر مربوط به حضور آقای جهانگیری در چادر محل زندگی زلزله زدگان است. نکته قابل توجه در این عکس ها، کفش های آقای جهانگیری است که به شدت مورد انتقاد کاربران قرار گرفته و این پرسش را به وجود آورده است که چرا آقای جهانگیری با کفش روی فرش ها و محل زندگی زلزله زدگان ایستاده است.

شما پست انتقاد شدید به حضور آقای جهانگیری با کفش روی فرش زلزله زدگان را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
آرگا مگ

بارداری و نارسایی کلیه، مشکلات پیش رو

فرهنگسازی برای سالم بودن و سالم زیستن از ازل تا ابد زندگی بشر نیازمند تلاش و پیگیری است و در این مسیر، کمک گرفتن از نمادها برای ثابت قدم بودن در این فرآیند بسیارحائز اهمیت است.تعیین روزهایی از سال برای توجه به اعضای مختلف بدن از جمله اقداماتی است که سازمان بهداشت جهانی در فرآیند فرهنگسازی در زمینه سلامت به آن توجه دارد.بر این اساس از سال ۲۰۰۶، دومین پنجشنبه ماه مارس هر سال را به عنوان روز جهانی کلیه تعیین کرده است.کارشناسان(experts) معتقدند همزمانی روز جهانی زن با روز جهانی کلیه باعث شده مسئولان سازمان بهداشت جهانی شعار سال ۲۰۱۸ امروز را به سلامت کلیه‌های زنان اختصاص بدهد.دکتر هوشنگ سندگل، متخصص کلیه و مجاری ادراری درباره دلیل انتخاب این شعار و ضرورت توجه بیشتر زنان به این عضو مهم بدن نکات ارزشمندی گفت که پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه آنها، آگاهی خود را افزایش دهید و اطلاعات خود را …
آیا درد قفسه سینه نشانه مشکلات قلبی است؟/ تشخیص مزاج افراد ا

از بین بردن لکه از روی لباس سفید با ۳ روش ساده


بروز مشکلات در سیستم گوارشی و اختلال در عملکرد آن می‌توانند منجر به درد سمت راست قفسه سینه شود؛ همچنین آسیب و درد عضلانی هم یکی از دلایل گرفتگی قفسه سینه می‌باشد. 
به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
مضرات مصرف زیاد قارچ 
قارچ یکی از گیاهان مفید برای سلامتی انسان است که سرشار از عناصری همچون روی، پتاسیم و ویتامین‌های گروه B و‌ E و  اسید فولیک است. بهتر است بدانید که مصرف زیاد قارچ ممکن است به بروز نفخ و درد معده منجر شود؛ همچنین به دلیل اینکه قارچ مزاج سرد و‌ تر دارد، برای افرادی که مزاج گرم دارند مناسب نیست. 

دلایل درد قفسه سینه 
بسیاری از افراد تصور می‌کنند که درد‌های سمت راست قفسه سینه صرفاً به دلیل مشکلات قلبی است، اگرچه یکی از علائم مشکلات قلبی درد‌های سمت راست قفسه سینه است، اما این دردها صرفا به …

  • اخبار سیاسی
  • جهانگیری: فهرست بلندی از مشکلات پیش روی ماست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *