خانه / شبکه‌های اجتماعی / تعبیر اشتباه رسانه ها درباره فیلترینگ تلگرام

تعبیر اشتباه رسانه ها درباره فیلترینگ تلگرام

تعبیر اشتباه رسانه ها درباره فیلترینگ تلگرام ، آیا تصویب فیلترینگ تلگرام صحت دارد؟! ، زمزمه‌های مبنی بر فیلترینگ تلگرام ، فیلترینگ تلگرام در روسیه آغاز شد ، تکذیب مصوبه فیلترینگ تلگرام ، توضیح مدیر روابط عمومی شورای عالی فضای مجازی در مورد فیلترینگ دائم تلگرام .

رسانه کلیک – مرکز ملی فضای مجازی در اطلاعیه ای درباره سخنان دبیر شورای عالی فضای مجازی در خصوص بستن تلگرام توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ در پی …

رسانه کلیک – مرکز ملی فضای مجازی در اطلاعیه ای درباره سخنان دبیر شورای عالی فضای مجازی در خصوص بستن تلگرام توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ در پی سخنان دبیر شورای عالی فضای مجازی در برنامه رادیویی ذره بین به اطلاع می رساند به اشتباه از سخنان دکتر فیروزآبادی در رسانه ها تعبیر به عدم انسداد پیام رسان تلگرام شده است، در صورتی که وی در این گفتگو اعلام کرد که «فعلا تاریخی برای مسدود کردن تلگرام مطرح نشده و اصلا بحث مسدود شدن برای تصمیم گیری مطرح نشده است.

همه چیز در مورد اشتباه تعبیر تلگرام درباره رسانه فیلترینگ

مرتبا شقوق مطرح می شود و همانطور که می دانید در دی ماه نیز برای مدت دو هفته مسدود شد و هر آن ممکن است اگر شرایطی پیش بیاید این انسداد در تلگرام حاصل شود ولی فعلا قرار بر این است که علی رغم این که ما قوانین ضد انحصار نداریم و به روش معمولی نسبت به تقویت پیام رسان های داخلی اقدام می کنیم، فعلا تصمیمی در رابطه با انسداد گرفته نشده و تلاش می کنیم تا از راه تشویق و اقناع هم مردم و هم کسانی که کانال ها و گروه های پرترافیک دارند، کسب و کارها، سازمان ها و موسساتی که کانال دارند، نسبت به کوچ اقدام کنند و داخل کشور نیز ظرفیت مناسب فراهم کردیم».

جزییات مطلب اشتباه و تعبیر و تلگرام و درباره و رسانه و فیلترینگ را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تعبیر اشتباه رسانه ها درباره فیلترینگ تلگرام
Telegram X، کلاینت رسمی تلگرام با قابلیت‌های آزمایشی است

وزارت ارتباطات هر گونه حکم قطعی را درباره زمان فیلترینگ تلگر

رسانه کلیک – در پی مطرح شدن زمان فیلترینگ تلگرام در برخی رسانه ها، وزارت ارتباطات با تکذیب این اخبار اعلام کرد که تصمیم قانونی برای فیلترینگ این شبکه اجتماعی به این وزارتخانه واصل نشده است.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات با انتشار اطلاعیه ای پیرامون انتشار برخی اخبار نادرست به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد زمان فیلترینگ تلگرام اعلام کرد: با توجه به انتشار برخی اخبار نادرست به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه های اجتماعی به اطلاع عموم می‌ رساند دو روز پیش خبری در کانال فارس پلاس به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر زمان پالایش یکی از شبکه های اجتماعی …
درخواست نوبخت از وزیر ارتباطات برای پاسخگویی فوری درباره فیل

رسانه کلیک – سخنگوی دولت در واکنش به برخی اخبار منتشر شده از جلسه روز گذشته مجلس درباره فیلتر شدن پیام رسان تلگرام از وزیر ارتباطات درخواست کرد که در اولین فرصت در این باره توضیح دهد.
به گزارش کلیک به نقل از پانا؛ محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست هفتگی خود که امروز ۲۱ فروردین ماه در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد در پاسخ به پانا درباره اینکه روز گذشته در مجلس نشستی با حضور وزیر ارتباطات در خصوص فیلترینگ تلگرام برگزار شد که در پی آن برخی از نمایندگان اظهاراتی درباره فیلتر شدن تلگرام تا پایان فروردین اعلام کردند، عنوان کرد:‌ بنده تصور می‌ کنم چون این موضوع، مسئله‌ ای بسیار مهم است و ابعاد وسیعی دارد که نیازمند توضیح بیشتری …
موضوع فیلترینگ تلگرام در شبکه مستند بررسی می شود

نکته هایی درباره نگهداری از سوسیس و پخت و نگهداری سوسیس

رسانه کلیک – جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» با موضوع فیلترینگ تلگرام تولید شده است. با فضاسازی رسانه‌ ها تقریبا بسیاری از مردم مطمئن شده‌ اند که باید دنبال نسخه پشتیبان از اطلاعاتشان در تلگرام باشند؛ اما علت این محدودیت‌ ها چیست؟
به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ یازدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» سراغ موضوع فیلترینگ تلگرام رفته است. حرف و حدیث‌ های مسئولان دولتی درباره تهدیدهای پیام‌ رسان خارجی متفاوت است و گاهی ضد و نقیض.
تلگرام در روزهای امنیتی و پر آشوب دی ماه سال گذشته مختل شد. هر چند رییس‌ جمهور قول داده بود که هیچ انگشتی روی دکمه فیلتر نخواهد رفت؛ اما تقریبا بسیاری مطمئن شدند که این پیام‌ رسان پرحاشیه دیگر برگشت‌ پذیر نیست. …

  • شبکه‌های اجتماعی
  • تعبیر اشتباه رسانه ها درباره فیلترینگ تلگرام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *