خانه / مراقبتهای بارداری / ترشحات بی بو در بارداری، خطرناک نیست؟

ترشحات بی بو در بارداری، خطرناک نیست؟

ترشحات بی بو در بارداری، خطرناک نیست؟ ، معاینه لگنی در بارداری، ترشحات بعد از آن ، ایا عطسه در بارداری خطرناک است؟ ، عفونت ادرار در بارداری، خیلی خطرناک است؟ ، تیر کشیدن شکم در بارداری، خطرناک است؟ ، ترشحات واژن و بارداری، زنان بدانند .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۱۸ بارداری هستم و در هفته ۱۴ سرکلاژ شدم از وقتی وارد این هفته شدم در طول روز یک یا دوبار ترشحات زیادی دارم که رنگ و بوی خاصی هم ندارن، فقط احساس میکنم حجمش زیاد شده. من چند روز پیش سونو بودم و گفتن همه چیز طبیعیه، دردی هم ندارم. اما نگرانم و همیشه …

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۱۸ بارداری هستم و در هفته ۱۴ سرکلاژ شدم از وقتی وارد این هفته شدم در طول روز یک یا دوبار ترشحات زیادی دارم که رنگ و بوی خاصی هم ندارن، فقط احساس میکنم حجمش زیاد شده. من چند روز پیش سونو بودم و گفتن همه چیز طبیعیه، دردی هم ندارم. اما نگرانم و همیشه احساس میکنم چیزی از بدنم داره خارج میشه و حس بدی به من دست میده. خواستم بپرسم چه زمانی ترشحات خطرناکه؟ 

 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
باتوجه به سرکلاژ شما و وجود نخ که برای رحم جسم خارجی تلقی می شود این ترشحات ژله ای طبیعی است در صورت خونی شدن و حالت ابکی و ادرار در امدن نیاز به ارزیابی است.
همه چیز در مورد بو ترشحات خطرناک سوال
جزییات مطلب بو و ترشحات و خطرناک و سوال را میخوانید .

مشکل کلیه جنین، خطرناک است؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: خانم من هفته ۱۸ باردری هستم رفتیم سونو همه چیز بچه خوب بود فقط تو سونا نشون داد گفت دور کلیه بچه یه ماده خفیف هست خیلی نگرانیم خواستم ببینم مشکلی داره برا بچه یا نه ممنون میشم  پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:دوست عزیز توصیه می شود که چند هفته بعد سونو را تکرار کنید و با جواب آن به پره ناتولوژیست مراجعه کنید.
تیر کشیدن شکم در بارداری، خطرناک است؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۸ بارداری هستم و امروز موقع بلند شدن از مبل ناگهان زیر شکمم اون قسمت که محل قرار گرفتن جنین هست تیر کشید و بعد هم رفت. میخواستم بدونم مشکلی پیش نیامده برای جنین و خطرناک نبود؟ ایا نیاز به مراجعه هست؟   پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان: دوست عزیز در سن بارداری شما این تیر کشیدن ها کاملا طبیعی است و ناشی از رشد جنین است. لذا نگران نباشید و در زمانی که احساس کشش دارید استراحت کنید.
عفونت ادرار در بارداری، خیلی خطرناک است؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: رفتم دکتر در هفته ۱۹ گفت عفونت ادرار دارم و عدد wbc 6 و many نوشته بود  خیلی خطرناکه؟ چرک خشک کن داد بهم   پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:بهتر است تحت نظر پزشک داروهای آنتی بیوتیکی تجویز شود و مصرف کنید و طبق دستور ایشان با کشت مجدد وضعیت عفونت را ارزیابی کنید.

علیپور: زحمات منشا را زیر سوال نبرید
  • مراقبتهای بارداری
  • ترشحات بی بو در بارداری، خطرناک نیست؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *