خانه / آمادگی بارداری / هنوز پریود نشدم، کی برم آزمایش بدم؟

هنوز پریود نشدم، کی برم آزمایش بدم؟

هنوز پریود نشدم، کی برم آزمایش بدم؟ ، من باردار نیستم، پس چرا پریود نمیشم؟ ، هواوی پی ۱۱ اوایل سال ۲۰۱۸ معرفی می‌شود/ هنوز هدف شیائومی بازار آمریکا است/ قاب موبایلی که قند خون را آزمایش می‌کند! ، چرا من پریود نمیشوم؟ ، آزمایش غربالگری دوقلو، تفسیر جواب ، آزمایش بتا دادم، چرا جوابش عجیبه؟ .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام ۱۷ باید پریود میومد هنوز نیومده برم آزمایش بدم؟ پاسخ دکتر کتایون برجیس، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر پریودشان …

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام ۱۷ باید پریود میومد هنوز نیومده برم آزمایش بدم؟

پاسخ دکتر کتایون برجیس، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر پریودشان گذشت و خونریزی اتفاق نیفتاد آزمایش بدهند. حالا این آزمایش می تواند آزمایش خون یا بارداری باشد. کلا ما انتظار داریم که بعد از به تاخیر افتادن پریود، تست بتا عدد حدود ۱۰۰ را نشان بدهد و در این زمان معمولا با بی بی چک هم که چک کنند جواب مثبت است. اما در مورد خانم هایی که قاعدگی های منظمی ندارند ممکن است بعد از تاخیر در پریود آزمایش بدهند و نتیجه منفی باشد اما چند روز بعد که مجددا تست می دهند پاسخ مثبت است.
همه چیز در مورد آزمایش پریود سوال

چرا من پریود نمیشوم؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: ۶ ماه از زایمان میگذره پریود نامنظم داشتم تو این چند ماه الانم ۷ روزه از زمان پریود شدنم میگذره و دلدردو کمردرد دارم و حس میکنم یک چیزی تو شکمم داره تکون میخوره.لطفا راهنمایی کنید   پاسخ دکتر کتایون برجیس، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر پریودشان گذشت و خونریزی اتفاق نیفتاد آزمایش بدهند. حالا این آزمایش می تواند آزمایش خون یا بارداری باشد. کلا ما انتظار داریم که بعد از به تاخیر افتادن پریود، تست بتا عدد حدود ۱۰۰ را نشان بدهد و در این زمان معمولا با بی بی چک هم که چک کنند جواب مثبت است. اما در مورد خانم هایی که قاعدگی های منظمی ندارند …
جواب آزمایش آمنیوسنتز، لطفا تفسیر کنید

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: در بخش پایانی جواب آزمایش غربالگری اول  همسرم که به پیوست می باشد به نکته ای خاص و ظاهرا غیر طبیعی اشاره شده و توصیه به آمینوسنتز شده است میخواستم بدونم این موضوع جای نگرانی دارد و نیاز به آمینوسنتز می باشد؟    پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:دوست عزیز توصیه به آمنیوسنتز نشده! ذکر کرده که روش قطعی در همه افراد برای تشخیص ناهنجاری های ژنتیک آمنیوسنتزه.
آزمایش غربالگری دوقلو، تفسیر جواب

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: خواهرم دوقلو باردار هستش، اگه میشه لطف کنید ازمایش غربالگری او را تفسیر کنید، دکتر خودش کمی نگرانش کرده.      پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:دوست عزیز آزمایش یک قل رافرستاده اید که نرمال است. آزمایش قل دوم را نفرستادید.

پاسخ به ۱۰ سوال رایج کاربران سیستم عامل مک
  • آمادگی بارداری
  • هنوز پریود نشدم، کی برم آزمایش بدم؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *