خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب

۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب

۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب ، نحوه داشتن رابطه خوب زن و شوهرهایی که با هم متفاوت هستند ، رابطه جنسی مقعدی | عوارض رابطه مقعدی چیست ، رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه ، تشخیص مشکل در رابطه زناشویی + راه حل آن ، ۳ ترس رایج در رابطه عاطفی .

تنها دو نوع رابطه وجود دارد- روابطی که بلند مدت‌اند و روابطی که خیلی بلند مدت‌اند. بقیه روابط فقط درحد آشنایی هستند. روابط بلند مدت، عمیقند و ایجاد می‌شوند تا بتوانیم حوادث و شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

۱۱ کار کوچکی که افراد شگفت‌انگیز برای ایجاد روابط عمیق‌تر انجام می‌دهند:

واقعا و اصالتا محتاطند

آنها جوری به ملاحظات شما اهمیت می‌دهند که …

تنها دو نوع رابطه وجود دارد- روابطی که بلند مدت‌اند و روابطی که خیلی بلند مدت‌اند. بقیه روابط فقط درحد آشنایی هستند. روابط بلند مدت، عمیقند و ایجاد می‌شوند تا بتوانیم حوادث و شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

همه چیز در مورد تنها دو رابطه راه نوع

۱۱ کار کوچکی که افراد شگفت‌انگیز برای ایجاد روابط عمیق‌تر انجام می‌دهند:

 1. واقعا و اصالتا محتاطند

آنها جوری به ملاحظات شما اهمیت می‌دهند که انگار مربوط به خود آنهاست. بین واقعا محتاط بودن و ” تظاهر به احتیاط ” تفاوت وجود دارد . این افراد آشکارا “واقعا محتاط ” اند. وقتی با شما حرف می‌زنند سعی می‌کنند برنامه‌ها و افکارخودشان را رها کرده و به شما توجه کنند.

جزییات مطلب تنها و دو و رابطه و راه و نوع را میخوانید .
 1. به حافظه می‌سپارند

من در مورد تاریخ تولد و سالگردها صحبت نمی‌کنم. این افراد به چیزهایی که برای شما مهم‌ترین است، اهمیت داده و مراقبند. به‌عبارتی دیگر، آنها مانند شرکای مسئولیت‌پذیری که خودتان گمارده‌اید عمل می‌کنند و چیزهایی را که ممکن است در برنامه پرمشغله خودتان از قلم انداخته باشید، به شما یادآوری می‌کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب
 1. متفکرانه و بامراعات ارتباط برقرار می‌کنند

آنها اندیشمندانه و با درنظر گرفتن ملاحظات، شما را به افراد شبکه خودشان ارتباط می‌دهند تا فضای فرصت‌ها و امکانات شما را در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان گسترش دهند. آنها مشتاقانه می‌دانند که وقتی با افراد درست و مناسبی در ارتباط باشید، توانایی و ظرفیت‌تان به میزان چشمگیری افزایش می‌یابد.

 1. پیگیر هستند

آنها در پیگیری‌های‌شان سرسخت هستند، نه درمورد چیزهایی که ازجانب شما نیاز دارند بلکه درمورد چیزهایی که نیازمندی‌ها و پیچیدگی‌ها را از زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان دور می‌کند. آنها آگاهند که شما پروژه‌های‌تان را با اهداف بزرگی شروع کرده‌اید اما مانند هرکس دیگری برای پیگیری و به انجام رساندن‌شان به کمک و همیاری نیاز دارید.

 1. شما را وادار به تفکر می‌کنند

وقتی قرار است تصمیمات مهمی در زندگی یا حرفه‌تان بگیرید، این افراد هرچه می‌گویید را به سادگی نمی‌پذیرند. از شما سوالات جدی و عمیق پی‌پرسند تا وادار به اندیشه و تفکر دوباره شوید. در این فرایند، تصمیمات بهتری در انتها خواهید گرفت.

توضیحات بیشتر در موردتنها دو رابطه راه نوع
 1. پیروزی‌های شما را جشن می‌گیرند

آنها نسبت به پیروزی‌های شما، حسود یا بی‌تفاوت نیستند و از صمیم قلب‌شان برای این موفقیت‌ها شادمانی می‌کنند. به‌علاوه، با کمک به شما در هدف‌گیری‌ بزرگ بعدی، به شما این ضمانت را می‌دهند که به دست آوردهای خودتان قانع نمانید و همچنان جلو بروید.

 1. واقعا گوش می‌دهند

به حرف شما گوش می‌سپارند و همچنین به چیزهایی که نمی‌گویید هم گوش می‌دهند. آنها معنای نهفته در حرفهای شما را می‌خوانند تا ته توی چیزی را که درموضوع پنهان شده و آزارتان می‌دهد درآورند. آنها همچنین برای شما آن اندازه راحتی را فراهم می‌نمایند تا آزادانه آرزوها، رویاها، خواسته‌ها، ترس‌ها، چالش‎‌ها، نگرانی‌ها، و مطالبات‌تان را با آنها درمیان بگذارید.

شما مطلب ۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب را می خوانید .
 1. لبخند می‌زنند

آنها مانند نسیم فرحبخشی هستند، همیشه با لبخند وارد می‌شوند، و وقت گذراندن با آنها لذت بخش است. وقتی در اطراف‌تان هستند شما هم در جریانی خوشایند قرار دارید.

 1. شما را هم به لبخندزدن وامی‌دارند

آنها به طرز شگفت‌انگیزی زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند، جوری که درمورد خودتان احساس خوبی دارید. نقاط قوت و مثبت‌تان را برجسته کرده و کمک‌تان می‌کنند نقاط ضعف‌تان را پوشش دهید. به‌طور خلاصه، شما را وادار به لبخند زدن و احساس آرامش می‌کنند. در حضور آنها شما در مورد زندگی احساس راحتی و خوبی خواهید داشت.

تنها دو رابطه راه نوع
 1. فقط با یک تماس خودشان را به شما می‌رسانند

وقتی می‌گویند کافیست یک تماس بگیرید تا خودشان را برسانند، واقعا همین‌کار را می‌کنند. دراوقات خوشی و ناخوشی کنارتان هستند. تنها همین حقیقت که هرگاه به آنها نیاز داشتید، دردسترس‌اند به شما اطمینان می‌دهد تا با چالش‌ها روبرو شوید.

 1. ضریب بخشندگی کاربردی (PGQ) بالایی دارند

ضریب بخشندگی کاربردی، ظرفیتی است که فرد در روابطش به ظرفیت نیازهای شخص دیگر اضافه می‌کند تا به شیوه‌ای موثر، نیازهای او را برطرف نماید. آنها چنان ضریب بخشندگی کاربردی بالایی دارند که شما چاره‌ای جز این ندارید که بابت داشتن چنین دوستی احساس خوشبختی و کامروایی کنید.

جاده چالوس، دو طرفه شد

به‌طور خلاصه، زندگی شما عالی می‌شود چون با این افراد شگفت‌انگیز و عالی احاطه شده‌اید. با آنها روابط عمیق برقرار نمایید تا زندگی‌تان را سحرآمیز کنید.

اختصاصی عشق
۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب

مواد غذایی برای کاهش چربی خون

به نقل از سایت دو نفره و به گزارش پارس مواد غذایی برای کاهش چربی خون و  کلسترول نوعی چربی در بدنه که اگر میزان آن در بدن افزایش پیدا کنه، مشکلاتی برای بدن بوجود میاره. چربی خون بالا به تنهایی یک نوع بیماریه که باعث تولید بیماریهای دیگه مثل بیمارها ی قلبی هم میشه. اگه به این نوع بیماری دچار شدید باید رژیم غذایی مناسب داشته باشید. مؤثر ترین راه برای کاهش چربی خون تغذیه و رژیم غذایی مناسب هست. با خوندن این مطلب میتونید به کاهش چربی خون در بدنتون کمک کنید. کاهش چربی خون خواص جو برای کاهش چربی خون اولین قدم برای کاهش چربی، گنجوندن مقداری جو در وعده های غذایی روزانه است. جو دارای بتاگلوکان (فیبر محلول در آب) که میزان کلسترول مضر در خون رو کاهش میده. اگر روزانه ۳ گرم بتاگلوکان که در جو وجود داره مصرف کنید حدود ۷% از کلسترول …
تنها راه نجات کشور برای رفع مشکلات اقتصادی، فن‌آوری است

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمیدرضا خرم خورشید، متخصص ژنتیک و رئیس سومین رویداد ملی اینوتک سلامت اظهار داشت: این رویداد ۱۳ تا ۱۵ تیر سال آینده در سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود که هدف از برگزاری این رویداد کمک به توسعه اکوسیستم کار آفرینی، ایجاد و رویداد به‌وجود آوردن یک اکوسیستم کارآفرینی و فن‌آوری است.
وی افزود: اکوسیستم به‌طور کلی یعنی ما بتوانیم همه کسانی که از مرحله اول تا مرحله آخر در یک فن آوری مرتبط با سلامت دخیل هستند را دور هم جمع و ارتباط بین آنها را برقرار کنیم.
رئیس سومین رویداد ملی اینوتک سلامت ادامه داد: فن آوری‌های حوزه سلامت حدود ۱۰ حیطه اعم داروها گرفته تا تجهیزات پزشکی، اندام مصنوعی ، تولید کیت های مختلف، طب سنتی،فن آوری‌های اطلاعات و ….را در برمی‌گیرد.
خرم خورشید بیان داشت: در سومین رویداد ملی اینوتک سلامت هسته های فن آور، شرکت های نوپا فن …
۱۲ راه ترمیم رابطه زناشویی و نجات ازدواج

ارتباط موفق با فرزندان، ده نکته کلیدی
 • دسته‌بندی نشده
 • ۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *