خانه / اخبار اقتصادی / معاون آخوندی بار دیگر خواهان گران شدن بنزین شد

معاون آخوندی بار دیگر خواهان گران شدن بنزین شد

معاون آخوندی بار دیگر خواهان گران شدن بنزین شد ، معاون ترامپ: برجام را دیگر تایید نمی‌کنیم ، بیش از ۱۰۰ میلیون لیتر بنزین دود شد ، مصرف بنزین کشور از مرز ۱۰۱ میلیون لیتر گذشت ، روند رو به رشد مصرف بنزین در ایام نوروز ، مصرف بنزین رکورد شکست .
خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد تقی زاده در نشست «گروه مروجان تغییر نگرش در حوزه حمل‌ونقل» با بیان اینکه بسیاری از اقدامات در حوزه حمل‌ونقل درون و برون‌شهری نه‌تنها مشکلی را برطرف نمی‌کند بلکه باعث افزایش مشکلات هم می‌شود، گفت: برخی از این اقدامات ۱۸۰ درجه …

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد تقی زاده در نشست «گروه مروجان تغییر نگرش در حوزه حمل‌ونقل» با بیان اینکه بسیاری از اقدامات در حوزه حمل‌ونقل درون و برون‌شهری نه‌تنها مشکلی را برطرف نمی‌کند بلکه باعث افزایش مشکلات هم می‌شود، گفت: برخی از این اقدامات ۱۸۰ درجه با استانداردهای بین‌المللی متفاوت است؛ مشکلات بنا بر نگرش‌های غلطی است که در بسیاری از اذهان جامعه شکل گرفته و اقدامات نیز بر مبنای همان نگرش‌ها سال‌هاست که در حال رخ دادن است.

وی تصریح کرد: به‌طور مثال در زمینهٔ قیمت سوخت و خودرو در تمام کشورهای پیشرفته و درحال‌توسعه قیمت خودرو ارزان و هزینه استفاده آن بالاست، اما این مسئله در ایران کاملاً برعکس است.

همه چیز در مورد آخوندی بار بنزین گران معاون

تقی زاده تأکید کرد: همین مسئله باعث افزایش متوسط مصرف سوخت روزانه کشور از حدود ۵۰ میلیون به ۹۰ میلیون لیتر، افزایش آلودگی هوای شهرها، همچنین موجب اقدام کامیون‌ها و کشنده‌ها به حمل بار در مسافت‌های طولانی، مخاطره‌انگیز شدن تردد در جاده‌ها و در نهایت باعث جلوگیری و ایجاد مانع بر سر توسعه حمل‌ونقل ریلی شده است.

این مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه برای جلوگیری از این اتفاقات باید تغییر نگرش صورت بگیرد اظهار کرد: باید قیمت خودروها از سواری تا سنگین از تولید داخل گرفته تا وارداتی کاهش یابد و هزینه استفاده از آن به‌طور معقول و منطقی افزایش یابد که در صورت چنین اتفاقی مردم اعتراض نمی‌کنند. در واقع اعتراض مردم در برابر اظهارات دولت برای افزایش همزمان قیمت سوخت و خودرو بوده است.

جزییات مطلب آخوندی و بار و بنزین و گران و معاون را میخوانید .

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی با اشاره به لزوم نگرش در زمینهٔ پارکینگ‌ها نیز گفت: مردم تصور می‌کنند که افزایش ظرفیت پارکینگ‌ها موجب رفع پاره‌ای از مشکلات می‌شود، درحالی‌که طبق نگرش جهانی این دوره، تعدد پارکینگ‌ها به شکل رایگان، محرک استفاده از خودرو شخصی است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره معاون آخوندی بار دیگر خواهان گران شدن بنزین شد

به گزارش خبرنگار مهر پیش از این نیز تقی زاده در ۳۰ آبان ماه سال گذشته در مراسم گرامی داشت قربانیان سوانح جاده ای خواستار گران شدن بنزین با هدف کاهش تلفات و سوانح جاده ای شده بود که این موضوع با واکنش گسترده مردم و رسانه ها مواجه شد.

دید و بازدید‌هایی که گران تمام می‌شود

با این حال وی بار دیگر در ۱۳ آذر سال قبل در نشست کمیسیون ایمنی راه ها نیز با طرح دو سناریو برای کاهش سوانح جاده ای، گفته بود سناریوی دوم، ارائه پیشنهاد افزایش نرخ بنزین به دولت است تا تعداد سفرهای خودروهای شخصی کاهش و ایمنی جاده ها افزایش یابد.

توضیحات بیشتر در موردآخوندی بار بنزین گران معاون

اصرار دولت برای گران کردن بنزین در مقابل مخالفت مجلس

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس اصرار دولت برای گران کردن بنزین در مقابل مخالفت مجلس و اسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از درخواست‌های مکرر نمایندگان مجلس به کمیسیون تلفیق برای افزایش نیافتن قیمت بنزین و حامل‌های در سال ۹۷، خبر داد و گفت: براساس لایحه‌ای که دولت برای بودجه ۹۷ به مجلس ارائه کرده، قصد دارد قیمت بنزین ۵۰ درصد افزلایش یابد، اما کمیسیون‌های تلفیق بودجه و انرژی مجلس با آن مخالفت کردند.بیشتر بخوانید:علی مطهری خواستار افزایش قیمت بنزین شدمجلس از افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی حمایت نمی‌کندبنزین سال ۹۷ گران نمی‌شودوی با انتقاد از سیاست دولت مبنی بر افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی برای کسری بودجه، افزود: در صورت افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی در سال ۹۷، فشار اقتصادی بر مردم بیشتر شده و معیشت‌شان نیز تنگ‌تر می‌شود.سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دولت …
هوای پاک به شرط گران شدن بنزین! /کاریکاتور

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس هوای پاک به شرط گران شدن بنزین! /کاریکاتور و در کاریکاتور ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰ بازدیدروحانی در دفاع از افزایش قیمت بنزین: مبارزه با آلودگی هوا و ریزگردها پول می‌خواهد، ازکجا باید تأمین شود؟!طرح: طاهر شعبانی / خبرگزاری فارس افزایش قیمت بنزین کاریکاتور آلودگی هوا کاریکاتور بنزین کاریکاتور تدبیر و امید کاریکاتور گرانی گرانی بنزین ۱۳۹۶-۱۱-۱۹

پرواز مشهد – تهران ۲ بار به فرودگاه مبدا بازگشت

شما پست هوای پاک به شرط گران شدن بنزین! /کاریکاتور را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
ساتین

دارو گران نمی‌شود


خبرگزاری تسنیم: معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اقدام بیمه‌ها که پول بیمه ای مردم را به خاطر سود در بانک‌ها نگه می‌دارند و معوقات سلامت را نمی‌پردازند و باعث خواهد شد خدمات رایگان به مصدومان تصادفی قطع شود، از عدم افزایش قیمت دارو خبر داد.
ایرج حریرچی در نشست خبری سخنگوی وزارت بهداشت درباره نابسامانی ارز و تأثیر آن بر گرانی دارو اظهار داشت: مردم در این زمینه دچار نگرانی بازار ارز نشوند و نیاز به تهیه زیاد داروی بیماری‌شان نیست چون دارو قرار نیست گران شود.
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: بر این اساس با تأیید و ضمانت دکتر جهانگیری ــ به عنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی در حوزه دارو تغییر قیمت نخواهیم داشت.
سخنگوی وزارت بهداشت بیان داشت: بنابراین با قول مسئولان دولت در حوزه قیمت دارو فعلاً تغییری رخ نخواهد یافت زیرا ارز …

  • اخبار اقتصادی
  • معاون آخوندی بار دیگر خواهان گران شدن بنزین شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *