خانه / فوتبال / بازتاب صدرنشینی پرسپولیس در سایت AFC

بازتاب صدرنشینی پرسپولیس در سایت AFC

بازتاب صدرنشینی پرسپولیس در سایت AFC ، بازتاب صدرنشینی استقلال در سایت AFC ، واکنش عجیب سایت اماراتی: داور پرسپولیس را برنده کرد! ، پیروزی و صدرنشینی نفس‌گیر پرسپولیس در آسیا ، لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس به‌دنبال حفظ صدرنشینی در امارات/ آخرین امید برای زنده‌ماندن تراکتورسازی ، تداوم صدرنشینی السد در گروه پرسپولیس .
 خبرگزاری فارس: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از صعود پرسپولیس به عنوان صدرنشین این خبر را به صورت ویژه پوشش داد.
AFC نوشت: پرسپولیس با هواداران پر آوازه خود در همان دقیقه ۳ روی اشتباه یک ایرانی در عمق دفاع السد با یک گل پیش افتاد و با حفظ این گل در …

 خبرگزاری فارس: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از صعود پرسپولیس به عنوان صدرنشین این خبر را به صورت ویژه پوشش داد.

AFC نوشت: پرسپولیس با هواداران پر آوازه خود در همان دقیقه ۳ روی اشتباه یک ایرانی در عمق دفاع السد با یک گل پیش افتاد و با حفظ این گل در ۹۰دقیقه به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود صعود کرد.

همه چیز در مورد AFC بازتاب پرسپولیس صدرنشینی فارس

در ادامه این خبر آمده است که السد می‌توانست توسط بونجاح و ژاوی به گل برسد اما این اتفاق رخ نداد تا شاگردان برانکو باخت دور رفت را جبران کنند.

سایت رسمی فوتبال آسیا با اشاره به این که پرسپولیس هم می‌توانست به گل برسد نوشت: پرسپولیس در نیمه دوم چند موقعیت ایجاد کرد اما در نهایت نتوانست تعداد گل های خود را به ۲ برساند.

جزییات مطلب AFC و بازتاب و پرسپولیس و صدرنشینی و فارس را میخوانید .

این نتیجه به این معنی است که پرسپولیس مرحله گروهی را به عنوان صدرنشین گروه C با ۱۳ امتیاز به پایان رساند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بازتاب صدرنشینی پرسپولیس در سایت AFC

بازتاب صدرنشینی استقلال در سایت AFC


خبرگزاری فارس: سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از صعود استقلال به عنوان صدرنشین گروه D نوشت: نماینده ایران در کویت حریف نامدار خود را با یک گل شکست داد و راهی مرحله بعد شد.
در ادامه این مطلب آمده است: وریا غفوری که نمایش خوبی در لیگ قهرمانان داشته است در این روز زننده تنها گل بازی روی فرصت طلبی بود.
AFC با اشاره به اینکه این پیروزی حکم صعود به عنوان صدرنشین برای شاگردان مرد آلمانی داشت ، ادامه داد:
استقلال در این گروه ۱۲ امتیاز کسب کرد و نمایش خوبی در گروه خود داشت و بالاتر از دیگر رقبا صدرنشین شد.
تعجب نماینده AFC از زمان باز شدن آزادی

پایان خوشِ سفرِ قهرمانی پرسپولیس در مشهد


خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در جریان نشست هماهنگی پیش از بازی، ناظر چینی مسابقه با توجه به برگزاری مسابقه در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه ابتدا ساعت باز شدن درهای ورزشگاه را از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه اعلام کرد اما در ادامه، نماینده نیروی انتظامی پیشنهاد کرد، درهای ورزشگاه از ساعت ۱۰ صبح باز شود. این موضوع باعث تعجب نماینده کنفدراسیون و البته شوخی بین حاضران شد.
در ادامه، با توضیحاتی که ارائه شد، نماینده کنفدراسیون با ساعت ۱۰ صبح به عنوان زمان باز شدن درهای ورزشگاه موافقت کرد.
فروش بلیت بازی پرسپولیس و السد در آزادی


خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بلیت بازی روز دوشنبه سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا، به روال بازی‌های قبلی، فردا در روز برگزاری مسابقه در ورزشگاه آزادی عرضه خواهد شد.
بلیت‌های این بازی به قیمت ۲۰ هزار تومان برای جایگاه، ۱۵ هزار تومان برای روبروی جایگاه و ۱۰ هزار تومان برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم ورزشگاه خواهدبود. ساعت باز شدن درهای ورزشگاه نیز در جلسه هماهنگی مشخص می‌گردد.
گفتنی است؛ تیم‌های پرسپولیس و السد فردا از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ به مصاف یکدیگر می‌روند. این بازی به جهت تعیین تیم اول گروه دارای اهمیت است.

  • فوتبال
  • بازتاب صدرنشینی پرسپولیس در سایت AFC


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *