خانه / مراقبتهای بارداری / خون در ترشحات بارداری، مسئله جدی است؟

خون در ترشحات بارداری، مسئله جدی است؟

خون در ترشحات بارداری، مسئله جدی است؟ ، معاینه لگنی در بارداری، ترشحات بعد از آن ، ترشحات بی بو در بارداری، خطرناک نیست؟ ، ترشحات واژن و بارداری، زنان بدانند ، انواع ترشحات واژن، تشخیص و دلایل تغییرات آن ، انواع ترشحات واژن، علم پزشکی چه می گوید؟ .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: بارداری اولمه. هفته هفتم. دوهفته پیش قاطی ترشحاتم خون دیدم.الانم همینجور لکه ای دیدم.میخواستم بدونم خیلی جدیه؟    پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:دوست عزیز تهدید به سقط مطرح است.حتما به متخصص جهت بررسی و دارو مراجعه کنید.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: بارداری اولمه. هفته هفتم. دوهفته پیش قاطی ترشحاتم خون دیدم.الانم همینجور لکه ای دیدم.میخواستم بدونم خیلی جدیه؟  

 
پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز تهدید به سقط مطرح است.حتما به متخصص جهت بررسی و دارو مراجعه کنید.
همه چیز در مورد ترشحات جدی خون سوال
جزییات مطلب ترشحات و جدی و خون و سوال را میخوانید .

معاینه لگنی در بارداری، ترشحات بعد از آن

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۳۸ بارداریم دیروز معاینه لگن شدم امروز ترشحات ژله ای مانند دارم احتمال زایمان است؟   پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:دوست عزیز این ترشحات بعد از معاینه ممکن است به رنگ قهوه ای ، صورتی و قرمز در بیاید که بسیار خوب و به معنی نزدیک شدن به زمان زایمان است. معاینه به تنهایی باعث شروع زایمان نمی شود.
ترشحات بی بو در بارداری، خطرناک نیست؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۱۸ بارداری هستم و در هفته ۱۴ سرکلاژ شدم از وقتی وارد این هفته شدم در طول روز یک یا دوبار ترشحات زیادی دارم که رنگ و بوی خاصی هم ندارن، فقط احساس میکنم حجمش زیاد شده. من چند روز پیش سونو بودم و گفتن همه چیز طبیعیه، دردی هم ندارم. اما نگرانم و همیشه احساس میکنم چیزی از بدنم داره خارج میشه و حس بدی به من دست میده. خواستم بپرسم چه زمانی ترشحات خطرناکه؟   پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:باتوجه به سرکلاژ شما و وجود نخ که برای رحم جسم خارجی تلقی می شود این ترشحات ژله ای طبیعی است در صورت خونی شدن و حالت ابکی و ادرار در امدن نیاز به ارزیابی است.
افرادی که در معرض خطر لخته شدن خون قرار دارند

مواد حاوی کافئین خطر بروز فشار خون بالا را افزایش می دهند

به نقل از سایت عصر ایران و به گزارش پارس افرادی که در معرض خطر لخته شدن خون قرار دارند و لخته ای که در پا شکل می‌گیرد یا همان ترومبوز ورید عمقی می‌تواند از محل شروع خود دور شده و به ریه‌های شما برسد. آمبولی ریوی در نتیجه این لخته‌ها اغلب جدی و حتی مرگبار است. همشهری آنلاین – لخته‌هایی که باعث جلوگیری از جریان خون به مغزی می‌شوند، عامل سکته‌های مغزی و آن‌هایی که جریان خون به قلب را متوقف می‌کنند، عامل حمله قلبی هستند.لخته‌های خون خطرناک بسیار شایع هستند، گاهی اوقات لخته‌ها در قسمت‌هایی از بدن قرار می‌گیرند که خون نیاز به جریان دارد.
لخته ای که در پا شکل می‌گیرد یا همان ترومبوز ورید عمقی می‌تواند از محل شروع خود دور شده و به ریه‌های شما برسد. آمبولی ریوی در نتیجه این لخته‌ها اغلب جدی و حتی مرگبار است.
*آسیب پذیرترین افراد در معرض خطر لخته‌های خون
افرادی …

  • مراقبتهای بارداری
  • خون در ترشحات بارداری، مسئله جدی است؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *