خانه / اختصاصی تاپ ناز / سریال دستت را به من بده؛ خلاصه داستان سریال رهایم نکن و عکس های بازیگران

سریال دستت را به من بده؛ خلاصه داستان سریال رهایم نکن و عکس های بازیگران

سریال دستت را به من بده؛ خلاصه داستان سریال رهایم نکن و عکس های بازیگران ، خلاصه داستان و بازیگران سریال دستت را به من بده ، سریال مروارید سیاه؛ خلاصه داستان قسمت آخر و عکس بازیگران ، خلاصه داستان سریال پایتخت ۵ + معرفی بازیگران و عوامل سریال ، خلاصه داستان و بازیگران سریال عروس استانبول ، سریال همسرایی؛ خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال همسرایی .

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال
سریال تلویزیونی دستت را به من بده (سریال رهایم نکن) به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و به تهیه کنندگی علی پورکیانی از اوایل مهر ۹۶ در تهران فیلمبرداری شده است و خیلی از صحنه های سریال رهایم نکن در خیابان های شلوغ تهران ضبط شده اند و …

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

سریال تلویزیونی دستت را به من بده (سریال رهایم نکن) به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و به تهیه کنندگی علی پورکیانی از اوایل مهر ۹۶ در تهران فیلمبرداری شده است و خیلی از صحنه های سریال رهایم نکن در خیابان های شلوغ تهران ضبط شده اند و یکی از لوکیشن های این سریال هم منزل یکی از بازیگران این مجموعه است.

همه چیز در مورد بازیگران خلاصه داستان سریال عکس من

این لوکیشن محل کار فرزند حاج رسول با بازی امین تارخ است و نقش پسر تارخ را نیما شعبان نژاد بازی می کند. تصویربرداری سریال در این لوکیشن با بازی نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی و مجید توکلی آغاز شد و این اولین بازی جدی نیما شعبان نژاد است. البته امین تارخ هنوز جلوی دوبین نرفته است و در روزهای آینده بازی وی در سریال آغاز می شود.

تدوین این سریال توسط محمد حسین غضنفری انجام شده است. نام این سریال دستت را به من بده بود که گویا قرار است به نام رهایم نکن تغییر نام پیدا کند.

جزییات مطلب بازیگران و خلاصه و داستان و سریال و عکس و من را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سریال دستت را به من بده؛ خلاصه داستان سریال رهایم نکن و عکس های بازیگران

سریال دستت را به من بده در ۳۷ قسمت تهیه شده است و پر از لوکیشن و بازیگر است و گویا در ماه رمضان ۹۷ از شبکه ۳ سیما پخش خواهد شد.

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

بازیگران سریال دستت را به من بده

امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسین ملکی و … بازیگران این سریال هستند.

توضیحات بیشتر در موردبازیگران خلاصه داستان سریال عکس من

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

داستان سریال رهایم نکن

در خلاصه داستان «دستت را به من بده» آمده است: رسول تولایی به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است.این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشه دار می شود. خانواده هایی که هر کدام با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و در پی یافتن مقصر اصلی هستند.

شما مطلب سریال دستت را به من بده؛ خلاصه داستان سریال رهایم نکن و عکس های بازیگران را می خوانید .

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

عوامل سریال

عوامل تولید سریال تلویزیونی «دستت را به من بده» عبارتند از نویسنده و کارگردان: محمد مهدی عسگرپور، همکار نویسنده: جمیله دارالشفاهی، مدیرتصویربرداری: فریبرز سیگارودی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: سید مهدی موسوی، مدیر تولید: حسین پورکیانی، صدابرداری: علیرضا کیان ارثی، مدیر تدارکات: افشین رئوفی، دستیار اول کارگردان: لیلا رنگرزان، برنامه ریز: سید جواد حسینی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، عکاس: محمد مهدی دلخواسته، کامبیز رحمانی فر، تصویربردار پشت صحنه: محمود پری، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی، ناظر کیفی: علی روحانی و تهیه کننده: علی پورکیانی.

بازیگران خلاصه داستان سریال عکس من

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

بازیگران پیشکسوت و جوان در این سریال

علی پورکیانی، تهیهکننده سریال درباره هدف تولید آن به جامجم گفت: این سریال برای رمضان ۹۷ تولید میشود. طرح اولیه را آقای عسگرپور ارائه و با کار کردن روی طرح آن را پختهتر کردند. البته در ابتدا قرار نبود این سریال برای ماه رمضان تولید شود، اما از آنجا که مفاهیم آن انسانی و اعتقادی است، به همین دلیل قرار شد در ماه رمضان روی آنتن برود و ما تولید را زودتر شروع کردیم.

حضور مهناز افشار در کنسرت نوازنده برجسته ساز کمانچه +عکس

وی ادامه داد: آدمهای قصه سریال دستت را به من بده در جامعه فراوان هستند و مشکلات زیادی برای شخص اول قصه و اطرافیانش رخ میدهد و باعث میشود بیننده با آنها همذاتپنداری کند. این موارد به جذابیت قصه اضافه کرده است. همچنین ما در قالب قصه سریال به موضوع استحکام خانواده، اعتماد و… هم میپردازیم.

این مطلب در مورد بازیگران خلاصه داستان سریال عکس من می باشد .

این تهیهکننده درباره همکاریاش با محمدمهدی عسگرپور توضیح داد: آقای عسگرپور پیشکسوت ما هستند. خوشبختانه فرصتی برای همکاری پیش آمد و با توجه به اینکه طرح اولیه را هم خود ایشان نوشته بودند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم همکاری مشترکی داشته باشیم. پورکیانی درباره ملاکهای انتخاب بازیگران نیز توضیح داد: با توجه به اینکه برآوردهای سازمان صداوسیما محدود شده، به همین دلیل با توجه به امکانات موجود بهترینها را انتخاب کردیم. ضمن اینکه بازیگران پیشکسوت و جوان در کنار هم در این سریال حضور دارند.

وی در پاسخ به این سوال که ما تا امروز مجموعههای زیادی با محوریت خانواده در تلویزیون داشتهایم، شما از چه زاویه تازهای به این موضوع نگاه کردهاید، افزود: بله، ما نگاه تازهای داریم. شخصیت اول قصه به عنوان بزرگتر خانواده کمکهای زیادی به خواهران و برادرانش میکند، اما بر اثر اتفاقاتی اعتماد میان آنها خدشهدار میشود و شخصیتهای قصه با چالشهای زیادی روبهرو میشوند. این تهیهکننده درخصوص مدت زمان تولید مجموعه عنوان کرد: امیدواریم کار را برای پخش در ماه رمضان برسانیم و در حال حاضر ضبط ۴۰ درصد سریال تمام شده است.

سریال دستت را به من بده؛ خلاصه داستان سریال رهایم نکن و عکس های بازیگران

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

مرز اشتباهها

بازیگران, خلاصه, داستان, سریال, عکس, من

محمدمهدی عسگرپور پیش از این ساخت سریالهای موفق تلویزیونی همچون جراحت، نفس گرم، شیدایی و گلهای گرمسیری را بهعهده داشته است. وی که در کارهای قبلیاش به مفهوم خانواده و جزئیات آن پرداخته است، درباره رویکرد مجموعه دستت را به من بده هم توضیح داد: این سریال در ادامه کارهای قبلیام است. به نظرم اگر مخاطب کارهای قبلی مرا دیده باشد، وقتی این سریال را میبیند، متوجه میشود همه این آثار را یک نفر ساخته است.

عسگرپور ادامه داد: محور اصلی مجموعه دستت را به من بده، خانواده است و این مبحث را مورد بررسی قرار میدهیم که تصمیمات اشتباه افراد ممکن است به چه مشکلات و معضلاتی برای خانواده منجر شود و یک مشکل چطور میتواند فضایی را ایجاد کند که کنترل آن سخت باشد. در این سریال نشان میدهیم اشتباه یک عضو بزرگتر خانواده که همه به او اعتماد دارند تا کجا گسترش مییابد. دایره گستردگی این اشتباه نسبت به یک فرد کوچکتر در خانواده خیلی متفاوتتر است، حتی گاهی آثار این اشتباه، نسل بعدی را هم دربرمیگیرد و لاینحل میشود.

جدید ترین عکس های بازیگران ایرانی بهمن ۹۶ سری چهارم

این کارگردان در پاسخ به این سوال که معمولاً شما در کارهایتان از زاویهای به خانواده نگاه میکنید که برای مخاطب بکر باشد، آیا این اتفاق در مجموعه دستت را به من بده هم افتاده است، تصریح کرد: زوایای پنهانی وجود دارد که ما با آنها زندگی میکنیم، اما نسبت به آنها بی توجه هستیم و بعد وقتی در قالب یک سریال میبینیم، متوجه میشویم تا به حال توجه نکردهایم.

در سریال دستت را به من بده به زوایایی از زندگی میپردازیم که کمتر در تلویزیون به آن توجه شده یا اصلا دیده نشده است. در این اثر مثل دیگر آثار قبلیام با یک موضوع ساده شروع میکنم که ظاهرش ساده است، اما آرام آرام پیچیده میشود.

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

زن میانسال در شرف ازدواج

فریبا متخصص که در این سریال نقش آذر را بازی میکند، درباره نقشش به ما گفت: نقش آذر متفاوت از دیگر نقشهایی است که تا الان بازی کردهام. آذر، زنی است که در میانسالی تصمیم میگیرد ازدواج کند. آن هم با کسی که از کودکی در کنار هم بزرگ شدهاند. این بازیگر ادامه داد: شخصیت آذر در قصه، دانای کل است و زن متین، محکم و متفکری است و با هر مسالهای سطحی برخورد نمیکند، حتی در جاهایی به رسول کمک میکند. وی با اشاره به اینکه علاقهمند بوده با آقای عسگرپور کار کند، گفت: حضور کارگردان در کار خیلی اهمیت دارد. ویژگی آقای عسگرپور این است که در کار خیلی آرامش دارد. ضمن اینکه خیلی هم منعطف است و به حرف بازیگران گوش میدهد و در مجموع فضای آرامشبخشی در کار حاکم است.

سریال دستت را به من بده | سریال رهایم نکن | عکس های بازیگران سریال

یک جوان امروزی

نیما شعباننژاد که در مجموعه دستت را به من بده، نقش امیر را بازی میکند درباره نقشش در این اثر به جامجم گفت: من در این مجموعه نقش یک پسر امروزی به نام امیر را دارم که کاملاً معمولی است و آرمانهای جوانان امروز را دارد. البته باید تاکید کنم ایفای نقش یک آدم معمولی خیلی سخت است و کار را دشوار میکند. وی ادامه داد: حضور آقای عسگرپور در کسوت کارگردان، مرا برای بازی در این نقش ترغیب کرد. دستت را به من بده، اولین تجربه سریال من است. البته قبل از این سریال پیشنهادهای دیگری هم داشتهام، اما میخواستم کارم را با یک کارگردان خوب شروع کنم. با شناختی که از آقای عسگرپور داشتم، میدانستم حاصل کار، استاندارد و با کیفیت خواهد بود. این بازیگر در پاسخ به این سوال که ایفای نقشهای جدی را دوست دارید یا طنز را توضیح داد: من خود نقش را دوست دارم و هر چه سختتر باشد، بیشتر مورد علاقهام است. دوست دارم نقشهای پیچیده را بازی کنم. اصولا خلق نقش را دوست دارم.

منبع : مهرنیوز و جام جم انلاین


همچنین ببینید :

سریال زمرد (وقت جدایی) داستان قسمت آخر سریال و عکس های بازیگران

سریال شرایط خاص؛ عکس بازیگران و داستان سریال شرایط خاص

متن و عکس نوشته زیبای حاملگی و تبریک بارداری

عکس های بازیگران سریال راه و بیراه و داستان سریال شبکه یک

سریال بازگشت؛ داستان سریال بازگشت و عکس های بازیگران این سریال

سریال کوبار؛ داستان سریال کوبار و عکس بازیگران سریال کوبار

سریال گلشیفته؛ خلاصه داستان مجموعه گلشیفته و عکس بازیگران سریال Golshifteh

سریال همسرایی؛ خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال همسرایی

سریال همسرایی؛ خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال همسرایی

عکس های سریال همسرایی
داستان سریال همسرایی و معرفی بازیگران این سریال و زمان پخش
سریال همسرایی به کارگردانی حسین تبریزی از اسفند سال گذشته مراحل فیلمبردای اش آغاز شده است و لوکیشن آن در شهر تهران است. سریال همسرایی برای شبکه سوم سیما تولید می شود و در هر قسمت شاهد حضور بازیگران مهمان خواهیم بود. کارگردان این سریال از چهره های معروف به عنوان بایگر مهمان استفاده کرده است که خیلی از بازیگران تئاتر نیز در میان این بازیگران دیده می شوند.
 
داستان سریال هم سرایی
این مجموعه با موضوع طنز و با نگاهی اجتماعی به مشکلات و معضلات روز جامعه است و بیشتر معضلات جوانان برای ازدواج را نشان می دهد.
داستان این سریال در مورد فردی است که می خواد گروه هم‌سُرا راه بیندازد که آگهی گروه وی در روزنامه توسط یک خانم، به اشتباه گروه همسریابی تایپ می شود که باعث داستان جالب افرادی می شود که به دنبال همسریابی هستند.
 
معرفی …
خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال کوبار

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال کوبار
سریال کوبار به کارگردانی فریدون حسن پور قرار است از هفته سوم فروردین ماه ۹۷ از شبکه ۲ سیما در ۳۵ قسمت پخش خواهد گردید . تولید این سریال حدود یک سال است که آغاز شده است و اکثر فیلمبرداری آن در شمال کشور انجام شده است و این مجموعه نام قبلی اش مرد بود که تغییر نام داد . در ادامه به معرفی این سریال , داستان و بازیگران مجموعه می پردازیم.
شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که معنی کوبار چیست که اسم این مجموعه است : کوبار به معنی کوه بلند می باشد .
لوکیشن ها و محل فیلمبرداری سریال در ارتفاعات دیلمان، رشت و تهران بوده است.

خلاصه داستان سریال کوبار
قصه معلم جوانی ( با بازی ارمیا قاسمی ) است که …
سریال ماسک شیشه ای؛ خلاصه داستان سریال ماسک شیشه ای و عکس با

سرنوشت ازگی، دنیز، فیرات و امره در سریال ماسک شیشه ای
عکس سریال ماسک شیشه ای We1
سریال ماسک شیشه ای یا نقاب شیشه ای Içimdeki Firtina محصول سال ۲۰۱۷ کشور ترکیه است و در سایت IMDB امتیاز ۶٫۷ را دارد.
خلاصه داستان قسمت آخر سریال ماسک شیشه ای
داستان سریال ماسک شیشه ای در مورد دو خواهر است که هر دو عاشق یک نفر می شوند و به شدت با هم دشمن می شوند….
داستان دو خواهر، دو عشق، یک نقاب، داستان یک حسادت و آتش این حسادت که همه چیز ار در بر میگیرد.در جدالی نابرابر، حقیقتی که بعد از سالها آشکار می شود و او که دوباره با قلبی پر از تنفر بازگشته، پیروز این جدا چه کسی خواهد بود؟ چهره واقعی آنها را خواهیم دید
ازگی ( با بازی مروه بولوگور) مدت زمان زیادی است که عاشق امره است که البته امره قرار است با خواهرش دنیز ازدواج کند. او برای اینکه بتواند …

  • اختصاصی تاپ ناز
  • سریال دستت را به من بده؛ خلاصه داستان سریال رهایم نکن و عکس های بازیگران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *