خانه / اخبار / شکایت شورای شهر از آقازاده شهردار سابق تهران بی‌نتیجه مانده است

شکایت شورای شهر از آقازاده شهردار سابق تهران بی‌نتیجه مانده است

شکایت شورای شهر از آقازاده شهردار سابق تهران بی‌نتیجه مانده است ، پروژه‌های خوابیده تهران باید تا امروز به بهره‌برداری می‌رسید/چگونه می توان درباره عملکرد شهردار سابق گفت درحالیکه بسیاری از پروژه ها متوقف اند ، شکایت از واردکنندگان خودرو زیاد شد؛ شورای رقابت ورود کرد ، نشست مجلسی ها و اعضای شورای شهر درباره شهردار آینده پایتخت ، فاکتور ۲ میلیارد تومان آش نذری در شهرداری سابق تهران ، پیگیری ویژه نصب هواکش مترو جنب “موزه فرش” در شورای شهر تهران .
محمود میرلوحی در خصوص حملاتی که به اصلاح‌طلبان در روزها و هفته‌های اخیر صورت می‌گیرد گفت: پیروزی لیست امید در انتخابات شورای شهر و همچنین مجلس شورای اسلامی نتیجه رقابت‌های سیاسی است. 
 

به گفته وی رقیبان از همه ابزارها و اختیاراتی که داشتند برای زمین زدن اصلاح‌طلبان استفاده کردند و با وجود اینکه اصلاح‌طلبان رفتارهای آنان را «سوءاستفاده» جناحی قلمداد …

محمود میرلوحی در خصوص حملاتی که به اصلاح‌طلبان در روزها و هفته‌های اخیر صورت می‌گیرد گفت: پیروزی لیست امید در انتخابات شورای شهر و همچنین مجلس شورای اسلامی نتیجه رقابت‌های سیاسی است. 
 
به گفته وی رقیبان از همه ابزارها و اختیاراتی که داشتند برای زمین زدن اصلاح‌طلبان استفاده کردند و با وجود اینکه اصلاح‌طلبان رفتارهای آنان را «سوءاستفاده» جناحی قلمداد می‌کنند اما رقیب اعتقاد دارد که در حال عمل به وظیفه‌اش است. 

این عضو شورای شهر تهران افزود: زمانی  بود که هنوز امکانات ارتباطی در این حد نبود و چنان انحصار رسانه‌ای وجود داشت که ما اصلا نمی‌توانستیم تخلفاتی که مشاهده می‌کنیم را رسانه‌ای کنیم اما امروز با شکستن این انحصار می‌بینیم که افکار عمومی چگونه در قبال رفتارهای نادرست واکنش نشان می‌دهند. 

همه چیز در مورد تهران سابق شکایت شهر شهردار شورای شورای شهر مانده

میرلوحی تاکید کرد:  ما تصور می‌کنیم که بعضی نهادها مدت‌ها است که رفتار برابری در قبال دو جناح ندارد و احساس می‌شود به نفع یکی از این جریان‌ها کار می‌کنند.

معاون اجرایی شورای شهر گفت: امروز می‌بینیم که  اعضای شورا از دادستان انتقاد می‌کنند،  پیش از این هم در جلسه قبل از عید رفتار قوه قضاییه در مقابل مدیریت شهری مطرح شد. این درحالی است که در حال حاضر چهار مطلب در صف رسیدگی‌های قوه قضاییه قرار دارد، مسئله دوازده شکایت از تخلفات دوره قبل، سند تحویل و تحول، املاک نجومی و ماجرای قائم مقام شهردار سابق تهران که هفت ماه پیش دستگیر شد.

جزییات مطلب تهران و سابق و شکایت و شهر و شهردار و شورای و شورای شهر و مانده را میخوانید .

او ادامه داد:  ما می‌توانیم به خوبی این مسائل را در ترازو ارزیابی و نقد قرار دهیم. دادستانی تهران پس از ماجرای برج میلاد، به صورت شبانه شهردار تهران را احضار کرد از طرف دیگر هم بعد از آن دادستان کل درخواست کرد که آقای شهردار استعفا دهد و شورا بپذیرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره شکایت شورای شهر از آقازاده شهردار سابق تهران بی‌نتیجه مانده است

میرلوحی اظهار کرد: دادستان گفته است که مدعی العموم هست، ما هم همین خواسته را داریم، چرا که مدعی العموم به تازگی ایجاد نشده است، سوال ما این است که چرا در چهارده سال رفتارهای متفاوتی دیده می‌شود؟ امروز می‌توان یک نظرسنجی کرد که آیا افکار عمومی می‌تواند بپذیرد که رفتار قوه قضاییه در چهارده سال گذشته با رفتارش در ۷ ماه گذشته در یک تراز است ؟ همین سوال را می‌توان در خصوص رسانه ملی هم پرسید.

لیست کامل مسافران هواپیمای تهران – یاسوج منتشر شد + عکس

او همچنین در خصوص آخرین وضعیت شکایات از مدیریت گذشته شهرداری تهران یادآور شد : ۱۲ شکایت ارسال شده است اما تا این لحظه به شورای شهر اطلاعی در مورد سرنوشت این شکایت‌ها داده نشده است. نجفی نیز پیش از استعفا از شهرداری تهران اعلام کرد که به شهرداری هم گزارشی درباره شکایات ارجاع شده به قوه قضاییه داده نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با اشاره به اینکه بسیاری پس از ارسال سند تحویل و تحول به قوه قضاییه می‌گفتند شکایتی نشده است تا قوه قضایه به آن رسیدگی کند گفت: تاریخ‌های شکایت‌ها مشخص است حتی برخی از آن ها به دی ماه سال گذشته باز می‌گردد اما تا امروز واکنشی از سوی قوه قضاییه در قبال آن ندیدیم. 

توضیحات بیشتر در موردتهران سابق شکایت شهر شهردار شورای شورای شهر مانده

به گفته میرلوحی یکی از شکایات مربوط به موسسه «شمس الشموس» مربوط به فرزند شهردار اسبق است. 

موسسه نوآوران آموزشی شمس الشموس در تاریخ ٩٠/٢/١٨ تحت شماره ٢٧۴٣٩ و شناسه ملی ١٠٣٢٠۵٣٧١٨٨ در اداره ثبت شرکتهای تهران با موضوع تاسیس و راه اندازی و اداره مدارس غیرانتفاعی در مقاطع مختلف اعم از دوره آمادگی دبستان راھنمایی تحصیلی متوسطه ھنرستان با رعایت نظام جدید آموزشی کشور دایر نمودن کلاسھای تقویتی و آمادگی کنکور و ایجاد آموزشگاھھای علمی آزاد و تاسیس آموزشگاھھای آموزش زبانھای خارجی ارائه خدمات فرھنگی آموزشی و پرورشی و ایجاد مراکز و ایجاد اماکن آموزشی و تفریحی و تشکیل و برگزاری نمایشگاه در زمینه فعالیتھای فوق برنامه در واحدھای آموزشی مربوط عضویت و مشارکت در تعاونیھای آموزشی و فرھنگی و غیرانتفاعی اجاره و خرید و ساخت و ساز فضاھای مناسب جھت انجام فعالیتھای آموزشی و پرورشی با رعایت استانداردھای متداول انجام کلیه فعالیتھا ارائه خدمات در زمینه اعتلا و تعمیم آموزش و پرورش کشور تاسیس شد.

شما مطلب شکایت شورای شهر از آقازاده شهردار سابق تهران بی‌نتیجه مانده است را می خوانید .

مرکز اصلی موسسه در شھر تھران انتھای بلوار سعادت آباد خروجی کوی فراز بین تقاطع بھزاد و ک پیرسلطانی پ٧ و حمیدرضا زرین به سمت رئیس ھیئت مدیره، الیاس قالیباف به سمت مدیرعامل و نائب رئیس ھیئت مدیره، محمدرضا میرزایی فرد به سمت عضو ھیئت مدیره (بعنوان عضو علی البدل)، سید محمدھادی رضوی به سمت عضو ھیئت مدیره (بعنوان عضو علی البدل)، آقای عباس فوم به سمت منشی ھیئت مدیره به مدت ٢ سال انتخاب گردیدند.

راهکار مدیریتی پس از بارش برف در تهران / طنز

اما در آخرین تغییرات قابل دسترس از موسسه به استناد صورتجلسه ھیئت مدیره مورخ ١٣٩۴/٠٩/٢۴ و مجوز شماره ١۴٩١٢٧/١٢٣ مورخ ١٣٩۴/١٠/٧ اداره کل آموزش و پرورش تھران علیرضا ظھره‌وند به سمت رییس ھیات مدیره، سید مھدی سید خاموشی به سمت نایب رییس ھیات مدیره، الیاس قالیباف به سمت منشی ھیئت مدیره و حمیدرضا زرین به سمت مدیرعامل و عضو علی البدل ھیئت مدیره برای مدت دو سال انتخاب گردیدند.

تهران سابق شکایت شهر شهردار شورای شورای شهر مانده

منبع: آفتاب

فاکتور ۲ میلیارد تومان آش نذری در شهرداری سابق تهران

عضو شورای شهر تهران ضمن تشریح جزییات فاکتور دومیلیارد تومانی آش نذری به اسم کار فرهنگی از وجود مستندات درباره فاکتورهایی خبر داد که ۳ برابر هزینه‌کرد صادر شده‌اند.
به گزارش عصر ایران، شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران در تشریح جزئیات فاکتور دو میلیارد تومانی برای پخت و توزیع آش نذری گفت: فردی فاکتوری به مبلغ دو میلیارد تومان را نزد شهردار یکی از مناطق می‌برد و می‌گوید؛ دو میلیارد تومان آش نذری پخته و توزیع کرده است. متاسفانه از اینگونه اقدامات در قالب کار فرهنگی و فاکتورهای این چنینی زیاد پیدا می‌شود.
امانی با بیان اینکه این فاکتور به دوران مدیریتی شهری گذشته برمی‌گردد، ادامه داد:‌ بعد از جابجایی مدیریت شهری، فرد فاکتورش را برای شهردار جدید آورده است و از این فاکتورها بسیار وجود دارد. متاسفانه برگزاری مناسبت‌ها با هزینه‌های بیش از حد تبدیل به رسم شده است و من هم نمی‌دانم که چقدر آش نذری پخش کردند …
واکنش عضو شورای شهر تهران به شایعه استعفای شهردار تهران

برنامه‌های استانداری تهران برای حمایت از کالای ایرانی

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیونگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت نظری  عضو شورای شهر تهران در پی انتشار اخباری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران پستی را در صفحه توییتر خود منتشر و به شایعات پایان داد.
حجت نظری با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت:
“اخبار و شایعاتی در فضای مجازی و زمزمه‌های درگوشی مبنی بر استعفای دکتر نجفی مطرح شده و تماس‌های مکرر با بنده و سایر اعضا گرفته می‌شود. به صراحت چنین رخ‌دادی را تکذیب می‌کنم و امیدوارم شایعه‌پراکنان، سوای منافع شخصی، منافع شهر و شهروندان را نیز لحاظ کنند.”
لازم به ذکر است از ساعاتی پیش خبری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده است. برخی منابع رسمی نیز مدعی شدند شهردار تهران استعفای خود را به شورای شهر تقدیم کرده اما هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است.

انتهای پیام/
عضو شورای شهر تهران به شایعات اخیر در خصوص شهردار تهران پایان داد …
واکنش حافظی به شایعات استعفای نجفی

خبرگزاری ایسنا: یک عضو پیشین شورای شهر تهران درپیام توییتری خود درباره شایعه استعفای شهردار تهران گفت: با این رفتارها و چنین عملکردی نیازی به ستون پنجم دشمن نداریم، خودمان تیشه به ریشه‌ها خواهیم زد. رحمت‌الله حافظی در توییتر خود نوشت: “مدیر منصوب شهردار سابق مراسم رقص در برج میلاد را تدارک می بیند، شهردار فعلی به دادستانی احضار می‌شود سپس با وثیقه آزاد می شود، نهایتا استعفا می‌دهد. با این رفتارها و چنین عملکردی نیازی به ستون پنجم دشمن نداریم، خودمان تیشه به ریشه‌ها خواهیم زد.”

  • اخبار
  • شکایت شورای شهر از آقازاده شهردار سابق تهران بی‌نتیجه مانده است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *