خانه / فوتبال /  انصاری: اندیشه‌های برانکو به بار نشست

 انصاری: اندیشه‌های برانکو به بار نشست

 انصاری: اندیشه‌های برانکو به بار نشست ، انصاری: می‌خواستم روی برانکو، گلاب بریزم! ، «تاریکترین ساعت» در فرهنگسرای اندیشه ، برانکو: سرمربی السد حق دارد ناراحت باشد ، انصاری فرد: داور پنالتی قطعی ایران را نگرفت ، آسیایی‌ها در اندیشه تضعیف فوتبال ایران .
مهر: محمد انصاری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر السد در ورزشگاه آزادی گفت: بازی بسیار زیبایی به نمایش گذاشتیم و توانستیم تفکرات سرمربی تیم را در زمین پیاده کرده و به یک برد دلچسب دست پیدا کنیم.
وی گفت: السد حریف سرسختی برای ما بود و موقعیت های خوبی …

مهر: محمد انصاری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر السد در ورزشگاه آزادی گفت: بازی بسیار زیبایی به نمایش گذاشتیم و توانستیم تفکرات سرمربی تیم را در زمین پیاده کرده و به یک برد دلچسب دست پیدا کنیم.

وی گفت: السد حریف سرسختی برای ما بود و موقعیت های خوبی هم داشت و مقابل ما خطرناک هم ظاهر شد اما بازیکنان ما با تلاش زیاد توانستند گل زده را حفظ کرده و در پایان سه امتیاز را از آن خود و به دور بعد صعود کنند.

همه چیز در مورد بار برانکو مهر نشست

انصاری ادامه داد: روز سختی را مقابل السد پشت سر گذاشتیم. آنها بازیکنان حرفه ای داشتند خصوص ژاوی که در خط میانی همه کاره زمین بود و با پاس های دقیقش چند موقعیت خطرناک را برای مهاجمان تیمش بوجود آورد.

مدافع پرسپولیس در خصوص دیدار بعدی این تیم که قرار است بین الجزیره و یا الاهلی امارات برگزار شود گفت: پرسپولیس برایش فرقی نمی کرد که مقابل چه تیمی قرار بگیرد. ما باید بازی بعد از خود را با پیروزی به پایان رسانده و به دور بعد صعود کنیم. بنابراین برای ما فرقی نخواهد کرد که مقابل چه تیمی قرار بگیریم.

جزییات مطلب بار و برانکو و مهر و نشست را میخوانید .

وی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از همه هواداران هم تشکر کنم. آنها در این بارش باران شدید به ورزشگاه آمده و آنچه که در توان داشتند برای موفقیت تیم بکار بستند. اعتقاد دارم یکی از موفقیت تیم ما مقابل السد حمایت این هواداران بود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره  انصاری: اندیشه‌های برانکو به بار نشست
مراجعه سپرده گذاران البرز ایرانیان،افضل توس،وحدت و فرشتگان به شعب

برانکو: سرمربی السد حق دارد ناراحت باشد

مهر: برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر دوشنبه شب پرسپولیس مقابل السد قطر در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: طبیعی است مربی حریف ناراحت باشد چون باخته اند. شاید مربیشان در زمین بازی نبوده که می گوید حقمان برد نبود.
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازی بسیار زیبایی انجام دادیم. با وجود اینکه بازی یک بر صفر پیش می رفت اما توانستیم خیلی خوب ظاهر شویم. البته معتقدم می توانستیم اختلاف را بیشتر هم کنیم. السد هم خوب بازی کرد اما فکر می کنم این نتیجه، عادلانه بود. بازیکنانم را ستایش می کنم. این دیدار نشان داد آماده ایم با هر تیمی بازی کنیم.
سرمربی پرسپولیس درباره ترکیب امروز سرخپوسان تصریح کرد: بازیکنان فعلی تیم که بازی کردند در اولویت هستند. آنها بهترین بودند که به ترکیب راه یافتند. خیلی هم خوب بازی کردند. اگر …
آمریکا به عنوان ناظر در نشست سوچی شرکت نمی کند

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس آمریکا به عنوان ناظر در نشست سوچی شرکت نمی کند و …
بیانیه نشست ریاض ۲ حاوی شروط از پیش تعیین شده است

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس بیانیه نشست ریاض ۲ حاوی شروط از پیش تعیین شده است و …

  • فوتبال
  •  انصاری: اندیشه‌های برانکو به بار نشست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *