خانه / اخبار حوادث / کشف جسد یک کوهنورد در ارتفاعات چالوس

کشف جسد یک کوهنورد در ارتفاعات چالوس

کشف جسد یک کوهنورد در ارتفاعات چالوس ، خوشگذرانی در چالوس | سفر به چالوس و گردش در جاهای دیدنی چالوس ، کشف جسد چهارمین کوهنورد مفقود شده؛ تلاش برای پیدا کردن ۵ مفقودی دیگر ، جاده چالوس عصر امروز یکطرفه می‌شود ، کشف یک جسد در ارتفاعات خرم‌آباد ، پیدا کردن پیکر یک کوهنورد همچنان ادامه دارد .
خبرگزاری ایرنا:  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: جسد یک مرد ۶۰ ساله عصر دوشنبه در ارتفاعات جاده کرج – چالوس کشف شد.
داودرجبی شامگاه دوشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: با تلاش امدادگران این جمعیت و افراد محلی در جاده کرج -چالوس ۲ کوهنورد که شب گذشته در …

خبرگزاری ایرنا:  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: جسد یک مرد ۶۰ ساله عصر دوشنبه در ارتفاعات جاده کرج – چالوس کشف شد.

داودرجبی شامگاه دوشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: با تلاش امدادگران این جمعیت و افراد محلی در جاده کرج -چالوس ۲ کوهنورد که شب گذشته در ارتفاعات آسارا در جاده چالوس مفقود شده بودند، پیدا شدند.

همه چیز در مورد جسد چالوس کشف

وی خاطرنشان کرد: شب گذشته با اطلاع افراد محلی به هلال احمر مبنی بر مفقود شدن ۲ نفر که به کوه های آسارا رفته بودند، موضوع در دستور کار قرار گرفت و ماموریت آغازشد.

وی اضافه کرد: با جستجوهای ادامه دار صبح امروز جوان ۳۶ ساله توسط امدادگران پیدا شد که حال عمومی وی مساعد است.

جزییات مطلب جسد و چالوس و کشف را میخوانید .

رجبی خاطرنشان کرد که امدادگران برای ادامه جستجو فرد دیگر به کو ه های اطراف اعزام شدند که عصر امروز نیز جسد فرد دیگر که مردی ۶۰ ساله بود کشف شد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کشف جسد یک کوهنورد در ارتفاعات چالوس

رجبی تاکید کرد: باتوجه به شرایط آب وهوایی برفی و کولاک ازکوهنوردی خودداری شود.
وی یادآورشد که هموطنان می توانند درصورت نیاز امدادی با سامانه ۱۱۲ هلال احمر البرز تماس حاصل کنند.

توضیحات بیشتر در موردجسد چالوس کشف

کشف سیاره‌های شبیه به زمین در خارج از منظومه خورشیدی
  • اخبار حوادث
  • کشف جسد یک کوهنورد در ارتفاعات چالوس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *