خانه / فضای مجازی / چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر ، چگونه نوتیفیکیشن های مزاحم اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟ ، چگونه اکانت خود را از شبکه اجتماعی Vero حذف کنیم؟ ، چگونه صدای دریافت نوتیفیکیشن گروه‌ها را در واتس اپ غیر فعال کنیم؟ ، پاک نیت: محتوای شبکه‌های اجتماعی در سال ۹۶ مبتنی بر اخبار کذب بود/ امیر غفار منش: فرهنگ استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در کشور رشد نکرده است ، گربه شیطانی محبوب در صفحات شبکه های اجتماعی+تصاویر .
به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکی از جاذبه‌های فضای مجازی انواع پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی است که هر یک مخاطبان خاص خود را دارند. برخی از کاربران تمایل دارند از همه برنامه‌های اینترنت در تلفن همراه خود استفاده کنند که این امر گاهی به دلیل حجم زیاد نوتیفیکیشن‌ها سبب کلافگی آنها می‌شود. مطالبی …

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ + تصاویربه گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکی از جاذبه‌های فضای مجازی انواع پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی است که هر یک مخاطبان خاص خود را دارند. برخی از کاربران تمایل دارند از همه برنامه‌های اینترنت در تلفن همراه خود استفاده کنند که این امر گاهی به دلیل حجم زیاد نوتیفیکیشن‌ها سبب کلافگی آنها می‌شود. مطالبی که در ادامه ارائه شده است روش‌های  ساده غیرفعال کردن اعلان‌ها در شبکه‌های اجتماعی مختلف است. 

۱/  غیر فعال کردن اعلان‌ها در شبکه اجتماعی توئیتر 

همه چیز در مورد اجتماعی چگونه عکس

توئیتر در قیاس با سایر شبکه‌های اجتماعی، گزینه‌های زیادی از غیرفعال کردن اعلان‌ها را پیش رویتان قرار می‌دهد. برای این کار، پس از آن که وارد حساب توئیترتان شدید ابتدا به برگه اعلان‌ها بروید و روی علامت چرخ دنده‌ای که در پایین صفحه فرار دارد کلیک کنید. صفحه‌ای از گزینه‌های متعدد پیش رویتان باز می‌شود، در ادامه با کلیک بر روی فیلترهای پیشرفته می‌توانید اعلان‌هایی را از افرادی که دنبال نکرده اید، از شما پیروی نمی‌کنند، با یک حساب جدید، که دارای یک عکس نمایه پیش‌فرض و غیره هستند، را خاموش کنید.

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

جزییات مطلب اجتماعی و چگونه و عکس را میخوانید .

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

۲/اینستاگرام

اما در مورد اینستاگرام برای آنکه اعلان‌ها را بتوانید غیرفعال کنید یک روش ساده وجود دارد. پس از کلیک روی آیکون اینستاگرام، به قسمت پروفایل رفته روی سه نقطه عمودی سمت راست ضربه بزنید. با لمس گزینه نوتیفیکیشن صفحه‌ای باز می‌شود که به شما امکان لغو و غبیر فعال کردن افراد منتخبتان را می‌دهد. 

ترن برف روب (عکس)

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

توضیحات بیشتر در مورداجتماعی چگونه عکس

 

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

شما مطلب چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر را می خوانید .

 

۳/ پیام رسان سروش

اجتماعی چگونه عکس

این پیام رسان بومی همچون سایر پیام رسان‌ها قابلیت غیرفعال کردن اعلان ها را دارد. برای انجام این کار به قسمت setting  رفته، گزینه نوتیفیکیشن را انتخاب کنید، صفحه‌ای با امکان انتخاب چند گزینه برایتان باز می‌شود، گزینه نوتیفیکیشن را غیر فعال کنید. 

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

 

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

این مطلب در مورد اجتماعی چگونه عکس می باشد .

 

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

 

انتهای پیام/

اجتماعی, چگونه, عکس

نحوه غیرفعال کردن اعلان های شبکه‌های اجتماعی

خاطره محسن رضایی؛ سپاه و نهادهای انقلابی چگونه شکل گرفت؟ +عک


به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پاسدار محسن رضایی یکی از اعضای ارشد و بنیانگذاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شمار می رود. او که از پایه گذاران گروه “منصورون” در دهه ۵۰  بود، بعدها اقدام به بنیانگذاری سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی برای مقابله با  سازمان مجاهدین خلق نمود. با پیروزی انقلاب اسلامی  پاسدار رضایی با مشورت و نظر امام اقدام به تاسیس سپاه و اطلاعات سپاه کرد و  با حکم امام به فرماندهی این نهاد انقلابی برگزیده شد. پاسدار رضایی با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود به چگونگی شکل گیری این نهادهای انقلابی پرداخت. رضایی در این مطلب نوشت: ”
“پس از پيروزی انقلاب اسلامی تشكل سياسی خودرا به نام «منصورون» فعال و از اوائل سال ١٣٥٨تلاش های سياسی بسیاری براي تشكيل اركان نظام و آینده انقلاب اسلامی آغاز كرديم.
تصميم گرفتيم آیت_الله_خامنه_ای را به عنوان كانديدای رياست جمهوری معرفی كنيم . با چندنفر …
مهارت های اجتماعی کودکان اوتیسم، چگونه زیاد می شود؟

ضرغامی: حمایت از ناطق نوری در انتخابات برایم گران تمام شد +عکس

مطالعات جدید در مدل‌های حیوانی نشان می‌دهد دوز کم داروی رومیدپسین که در درمان برخی از سرطان‌ها شایع است، به بهبود مهارت‌های اجتماعی بیماران مبتلا به اوتیسم کمک می‌کند.در حال حاضر هیچ ژن اختصاصی برای اختلال اوتیسم شناخته نشده است. مطالعات قبلی نشان می‌دهد تعدادی از ژن ها در بروز این اختلال نقش دارند که برخی ارثی و برخی دیگر محصول جهش‌ در هنگام تولد هستند.محققان دانشگاه بوفالو در نیویورک برای بررسی این عارضه روی حالتی تمرکز کردند که بتوان ژن‌ها را تغییر داد. این فرآیند اپی ژنتیک نام دارد.مطالعات نشان می دهد عوامل محیطی می‌توانند آنزیم‌ها را به گونه ای تحریک کنند تا قسمت هایی از کروموزوم‌های حاوی ژن‌های خاص را پنهان کنند.شواهد قوی وجود دارد که نشان می‌دهد تعدادی از ژن‌های مرتبط با اختلال اوتیسم به واسطه این فرآیند خاموش هستند. در ادامه مطالعات آمده است مقادیر بالای آنزیمی به نام HDAC2 در موش‌ها در این پدیده …
عکس العمل نوزادان به صدا، چگونه است؟

شنوایی نوزاد احتمالاً شباهت زیادی با افراد بالغ دارد، ولی والدین باید در مورد شنوایی نوزاد خود به نکاتی توجه کنند. نوزاد به صداهای بلند و گوش‌خراش، حساس‌تر است و با شنیدن این صداها مضطرب می‌شود و از جا می‌پرد.عکس‌العمل نوزاد در برابر صداهای مختلف تفاوت دارد، به این معنی که صداهای بلند ناگهانی، او را از جا پرانده و به لرزه می‌اندازد و صداهای نرم، مثل زمزمه مادر، تبسم کوتاهی بر لب او می‌آورد. نوزاد معمولاً به صدای نازک مادر علاقه و توجه بیشتری نشان می‌دهد و از شنیدن آن آرامش و تسکین بهتری می‌یابد. ولی صدای کلفت و بم پدر تأثیر صدای دلنشین مادر را ندارد.نوزاد برای حفاظت خود از صداهای گوش‌خراش و ناخوشایند، روش جالبی دارد و می‌تواند به‌طور انتخابی از شنیدن صداهای ناراحت کننده خودداری کند. این پدیده به «سد کردن محرک» معروف است که در شنوایی سنجی، تشخیص قدرت شنوایی نوزاد را دشوار می‌کند. …

چگونه ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم؟
  • فضای مجازی
  • چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *