خانه / دسته‌بندی نشده / معجزه پول‌های خرد با چاشنی ارز دیجیتال

معجزه پول‌های خرد با چاشنی ارز دیجیتال

معجزه پول‌های خرد با چاشنی ارز دیجیتال ، شبکه فروش بازی های دیجیتال استیم دیگر بیت کوین نمی پذیرد ،  کلایمت کوین به نخستین ارز دیجیتال با آلایندگی صفر تبدیل می‌شود ، اختلال ارز دیجیتال تلگرام در نظام پولی کشور ، پورشه ۹۱۱ توربو با چاشنی زعفران ، مشکلات راه اندازی ارز رمز پایه در کشور با صدور هویت دیجیتال برطرف می شود .

جذب ۱.۷ میلیارد دلار تلگرام با ارز دیجیتالی

خبرگزاری ایسنا: تلگرام پیش از عرضه اولیه ارز دیجیتالی اختصاصی خود با برگزاری دو پیش فروش، موفق به جذب سرمایه ۱.۷ میلیارد دلاری شد.
به گزارش وب سایت the verge، ماه فوریه سال جاری ۲۰۱۸ میلادی بود که اپلیکیشن پیام رسان تلگرام توانست با پیش فروش ارز دیجیتالی اختصاصی خود، پیش از عرضه اولیه توکن (ICO)، ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه را به خود جذب کند. اما گزارش‌های دیگری نشان می‌دهد که پیش فروش دیگری که در همان ماه صورت گرفته است، جذب سرمایه این پیام رسان محبوب و پرطرفدار را دو برابر کرد.
بر اساس گزارش بلومبرگ، تلگرام موفق شده است با برگزاری دو پیش فروش، در مجموع سرمایه ای معادل ۱.۷ میلیارد دلار در ماه مارس را به خود جذب کرده و از آن خود کند.
این پیام رسان همچنین از برگزاری چند پیش فروش دیگر در آینده‌ای نزدیک خبر داده است. …
 کلایمت کوین به نخستین ارز دیجیتال با آلایندگی صفر تبدیل می‌

ارز دیجیتالی گرام، رقیبی جدی برای بیت کوین

وبسایت گجت نیوز – م. معصوم‌پور: یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک می‌گوید ارز دیجیتالی گرام به رقیبی جدی برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده تبدیل خواهد شد. ارز Gram به زودی توسط تلگرام عرضه می‌شود.
سهیل شهیدی، کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک با اشاره به عرضه ارز دیجیتالی گرام توسط تلگرام در آینده نزدیک گفت این ارز دیجیتالی به رقیبی جدی برای بیت کوین تبدیل خواهد شد. شهیدی در مورد کاهش قیمت برخی ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین گفت این کاهش قیمت مقطعی بوده و طبق روال سال‌های گذشته، امری قابل انتظار است، اما این کاهش قیمت به زودی متوقف و از ماه‌های خرداد و تیر و نیمه دوم سال مجددا شاهد رشد قیمت ارزهای دیجیتالی خواهیم بود.
به گفته این کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک، ارز دیجیتالی گرام که توسط تلگرام صادر خواهد شد، یکی از اصلی‌ترین رقبای بیت کوین در …

قیمت دلار ۵۱۰۰ تومان شد؛ صرافی‌ها ارز ندارند!
  • دسته‌بندی نشده
  • معجزه پول‌های خرد با چاشنی ارز دیجیتال


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *