خانه / اخبار اجتماعی / استشمام بوی بد از آب های تصفیه شده جنوب تهران

استشمام بوی بد از آب های تصفیه شده جنوب تهران

استشمام بوی بد از آب های تصفیه شده جنوب تهران ، نماینده سازمان ملل از تصفیه خانه فاضلاب تهران دیدن کرد ، کشف هزار رسیور در جنوب تهران +عکس ، کشف ۳۳۰ هزار لیتر مشروبات الکلی در جنوب تهران + عکس ، قتل پسر ۱۷ ساله در جنوب تهران ، سفر به جنوب در نوروز ۹۷ | سفر چند روزه بوشهر و بندرعباس از تهران .
خبرگزاری مهر: حسن خلیل آبادی شامگاه دوشنبه در نشست استاندار تهران با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ،شهرداران و دهیاران شهرستان ری طی سخنانی اظهار داشت: ما در ری دارای چندین مشکل اساسی هستیم، که یکی از این مشکلات مشاغل مزاحمی است که به این ری تحمیل شده است و …

خبرگزاری مهر: حسن خلیل آبادی شامگاه دوشنبه در نشست استاندار تهران با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ،شهرداران و دهیاران شهرستان ری طی سخنانی اظهار داشت: ما در ری دارای چندین مشکل اساسی هستیم، که یکی از این مشکلات مشاغل مزاحمی است که به این ری تحمیل شده است و سبب به هم ریختگی می شود، برخی از این مشاغل دارای اتحادیه هایی هستند که در تهران فعالیت کرده و عوارض اتحادیه را به تهران پرداخت می کنند ولی در شهرری فعال هستند.

خلیل آبادی افزود: یکی دیگر از مشکلات شهرری محیط زیست این منطقه است که دارای وضع بسیار بدی است و اکنون آب های رونده سطحی آلوده است و در جلسه قبل مطرح شد که ۹۰ درصد آب های آلوده ری تصفیه قرار می شود، اما متاسفانه همه آب تصفیه شده به سمت ورامین روانه می شود.

همه چیز در مورد آب بوی بوی بد تصفیه تهران جنوب

وی در ادامه گفت: بوی بدی که از آب استشمام می شود، به دلیل این است که مراحل تصفیه به خوبی انجام نمی گیرد و مقداری از آلاینده ها در آب باقی می ماند، وقتی این آب از جاده نظامی به سمت ورامین می رود، بوی زننده ای از آن به مشام می رسد و در بخش حسن آباد نیز آبی که برای حق آبه این منطقه باید پرداخت کنند، نیز به ورامین می رود.

وی در ادامه بیان داشت: منطقه حسن آباد،علاوه بر تحمل ۲۵ هزار اتباع افغان میزبان ۲۰ هزار زندانی نیز است، لازم است که برای جمعیت حسن آباد با زندانیان و اتباع افغانی راه حل درستی در نظر گرفته شود.

جزییات مطلب آب و بوی و بوی بد و تصفیه و تهران و جنوب را میخوانید .

عضو شورای شهر تهران با اشاره به این که شهرک صنعتی حسن آباد یک فرصت است اما برای ساکنین این منطقه تبدیل به یک تهدید شده، گفت: اکنون ضایعات سنگ بری ها یک معضل این منطقه است و این ضایعات امکان ایجاد ریزگرد و روانه کردن به سمت شهرری را دارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره استشمام بوی بد از آب های تصفیه شده جنوب تهران

خلیل آبادی با بیان اینکه بافت بخش قلعه نو نیز در حال به هم خوردن است، افزود: این بخش ها همگی به نیمچه شهرهایی تبدیل شده اند که تعداد زیادی از مهاجرین را به دلیل نزدیک بودن به تهران در خود جای داده اند و افرادی هستند که زمین های کشاورزی را تقسیم کرده اند.

فروش پوست گربه دریکی از فروشگاه‌های تهران تایید شد!

رییس شورای شهرستان ری گفت: به این مناطق نه می توان شهر گفت و نه روستا و بافت فرهنگی بخش هایی مثل قلعه نو، فیروزآباد و ده خیر نیز باید در نظر گرفته شود و باید به این مناطق کمک تخصصی داده شود.

وی بیان داشت: مشکلات شهرری باید به طور موردی و با استفاده از کارگروه های تخصصی و برنامه ریزی مرتفع شود.

توضیحات بیشتر در موردآب بوی بوی بد تصفیه تهران جنوب
شما مطلب استشمام بوی بد از آب های تصفیه شده جنوب تهران را می خوانید .

شرکت آب تهران: ذخیره برف به صفر رسید


خبرگزاری تسنیم: برای نخستین بار در تهران، در پایان فروردین ماه ذخیره برفی تهران به صفر رسیده و در عین حال شاهد کاهش حدود ۵۳درصدی بارش‌ها در استان تهران هستیم، با وجود این، طبق برنامه‌ریزی‌های دقیق صورت‌گرفته، امسال در تهران جیره‌بندی آب نداریم.
 استان تهران با پوشش حدود ۲۰ درصد جمعیت ایران و مصرف ۲۵ درصد آب شرب کشور از مهمترین استان‌ها در مباحث مربوط به آب است. اهمیت مسائل آبی در این استان به‌دلیل تمرکز جمعیتی و جمعیت رو به رشد در متن و حاشیه شهرهای آن از یک سو و عدم امکان افزایش منابع تأمین آب استان از سوی دیگر، دوچندان می‌شود.
در سال جاری کاهش حدود ۵۰درصدی بارش‌ها را در کشور نسبت به سال گذشته و میانگین بلندمدت شاهد هستیم که استان تهران نیز از این امر مستثنی نیست و کاهش بارش‌ها منجر به کاهش منابع آب سطحی در این …
قیمت آجیل و خشکبار از جنوب تا شمال تهران / اسفند ۹۶

نسخه‌های خانگی برای مقابله با بوی بد دهان+ دستور تهیه

خرید آجیل و خشکبار برای پذیرایی از مهمانان نوروزی برای ایرانیان یک سنت دیرینه است، به همین دلیل بازار این محصولات در روزهای پایانی سال رونق خاصی دارد و اکثر فروشگاه‌های عرضه آجیل و خشکبار روزهای پرمشتری را سپری می‌کنند.البته  آجیل و خشکبار از نظر نوع و کیفیت بسیار متنوع است و قیمت‌ها هم از جنوب تا شمال شهر تهران بسیار با یکدیگر تفاوت دارد.* جدول قیمت آجیل و خشکبار (قیمت‌ها بر حسب تومان) نوع کالا جنوب تهران (بازار مولوی)شمال تهران (حوالی پارک ساعی)پسته احمد اقایی۳۸۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰۷۸۰۰۰پسته کله قوچی۴۲۰۰۰ تا ۶۸۰۰۰۶۴۰۰۰پسته اکبری۵۴۰۰۰ تا ۶۴۰۰۰۸۹۰۰۰مغز پسته۸۰۰۰۰۱۱۵۰۰۰مغز بادام۵۸۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰۱۱۰۰۰۰بادام هندی۸۰۰۰۰۹۸۰۰۰بادام کاغذی۳۸۰۰۰ تا ۴۸۰۰۰۵۴۰۰۰فندق با پوست۳۸۰۰۰۵۵۰۰۰مغز فندق۵۵۰۰۰۸۸۰۰۰تخمه ژاپنی۲۲۰۰۰۲۸۰۰۰تخمه مرمری۱۸۰۰۰۲۲۰۰۰تخمه کدو۲۲۰۰۰۲۸۰۰۰مویز۲۵۰۰۰۳۸۰۰۰توت خشک۳۸۰۰۰۶۴۰۰۰مغز گردو۳۸۰۰۰ تا ۶۴۰۰۰۸۸۰۰۰سنجد۲۲۰۰۰۴۵۰۰۰ساتین

شگردی خانگی برای رفع بوی بد دهان/ دارو‌هایی که برای رانندگی


دستورالعمل های مندرج روی جعبه تمام داروها و توصیه‌های پزشکان متخصص می‌تواند افراد را از داروهایی که سبب خواب‌آلودگی می شوند آگاه کند.
به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
داروهایی خطرناک برای رانندگی
یکی از مهم‌ترین دلایل تصادفات رانندگی خواب آلودگی رانندگان است؛ در بسیاری از اوقات مشاهده شده است که مصرف دارو‌های خواب آور پیش از رانندگی موجب خواب آلودگی و از دست رفتن هوشیاری فرد راننده شده است.
دارو‌های آرام‌بخش خواب آور مانند زولپیدم، دارو‌های ضد افسردگی مانند دوتیپین و آنتی هیستامین‌ها از مهم‌ترین دارو‌هایی هستند که نباید پیش از رانندگی و کار کردن با ماشین آلات آن‌ها را مصرف کرد.
علاوه بر داروهای فوق،  دستورالعمل های مندرج روی جعبه تمام داروها و توصیه‌های پزشکان متخصص می‌تواند افراد را از داروهایی که سبب خواب‌آلودگی می شوند، آگاه کند.
تحقیقات نشان داده است، نوشیدن الکل، مصرف همزمان چند داروی خواب …

پشت پرده مرگ مشکوک دختر ۲۳ ساله در اکباتان تهران
  • اخبار اجتماعی
  • استشمام بوی بد از آب های تصفیه شده جنوب تهران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *