خانه / فوتبال / یک دقیقه ملتهب در آزادی

یک دقیقه ملتهب در آزادی

یک دقیقه ملتهب در آزادی ، عالیشاه امروز در استادیوم آزادی ، ربیع‌خواه و محبوبیت باورنکردنی در آزادی ، رهبر انقلاب: امروز در کشور ما آزادی فکر، آزادی بیان و آزادی انتخاب وجود دارد ، رهبری: درکشور ما آزادی فکر، آزادی بیان ، آزادی انتخاب وجود دارد ، چاره‌ی مهار ژاوی در آزادی چیست؟ .
ورزش سه: پرسپولیس در حالی موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند و پیروزی برابر السد شد که لحظات بسیار سختی برای هواداران این تیم، بازیکنان و کادر فنی سپری شد.
پس از اینکه در ۱۵ دقیقه پایانی شاگردان فریرا همه جانبه برای رسیدن به گل تلاش کردند، پرسپولیسی ها در چند صحنه …

ورزش سه: پرسپولیس در حالی موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند و پیروزی برابر السد شد که لحظات بسیار سختی برای هواداران این تیم، بازیکنان و کادر فنی سپری شد.

پس از اینکه در ۱۵ دقیقه پایانی شاگردان فریرا همه جانبه برای رسیدن به گل تلاش کردند، پرسپولیسی ها در چند صحنه خوش شانس هم بودند، چرا که ضربات بونجاح مهاجم زهردار الجزائری السد می توانست، سرنوشت سرخپوشان را تغییر دهد و آنها را به مصاف تیم اول گروه اول مسابقات بفرستد.

همه چیز در مورد آزادی پرسپولیس دقیقه سه موفق ورزش

این استرس تا ثانیه های پایانی نیز ادامه داشت و در حالی که هواداران و بازیکنان پرسپولیس منتظر سوت پایان بودند، یک حرکت خطرناک دیگر از بونجاح و خطای محمد انصاری موقعیت بسیار مناسبی را به السد چسبیده به خط محوطه جریمه داد.

با توجه به تبحر ژاوی در استفاده از ضربات ایستگاهی، احتمال فرو ریختن دروازه بیرانوند وجود داشت، اما قرار داشتن این توپ در جایی که بازیکنان چپ پا تسلط بیشتری بر توپ دارند، موجب شد تا ژاوی نتواند ضربه خوبی بزند و توپ پس از برخورد به بازیکنان پرسپولیس راهی کرنر شد و بلافاصله داور مسابقه به نشانه پایان بازی در سوت خود دمید؛ سوتی که خیال خیل هواداران پرسپولیس و البته برانکو ایوانکوویچ را از صدرنشینی راحت کرد و بازیکنان پرسپولیس نیز پس از پایان بازی با بازیکنان السد به ویژه مرتضی پورعلی گنجی که مهره کلیدی این مسابقه بود به خوش و بش پرداختند.

جزییات مطلب آزادی و پرسپولیس و دقیقه و سه و موفق و ورزش را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره یک دقیقه ملتهب در آزادی

یک دقیقه ملتهب در آزادی

 

استیضاح سه وزیر؛ پشت پرده چه خبر است؟

یک دقیقه ملتهب در آزادی

توضیحات بیشتر در موردآزادی پرسپولیس دقیقه سه موفق ورزش

 

یک دقیقه ملتهب در آزادی

شما مطلب یک دقیقه ملتهب در آزادی را می خوانید .

 

یک دقیقه ملتهب در آزادی

آزادی پرسپولیس دقیقه سه موفق ورزش

 

یک دقیقه ملتهب در آزادی

عکس ها از: امیرحسین خیرخواه

این مطلب در مورد آزادی پرسپولیس دقیقه سه موفق ورزش می باشد .

عالیشاه امروز در استادیوم آزادی


ورزش سه: هافبک پرسپولیس که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، با پایان خدمتش امروز راهی استادیوم خواهد شد تا از تیم خود حمایت کند.
عالیشاه که با توجه به مستندات و مدارکش خدمت خود را در بهمن ماه ۹۶ به اتمام رسانده، در انتظار پایان لیگ و بازگشت به جمع سرخپوشان تهرانی است. او تصمیم دارد امروز با حضور در استادیوم آزادی در کنار دیگر هواداران این تیم به حمایت از پرسپولیس برابر السد بپردازد و با پیروزی احتمالی برابر رقیب قطری جشن صدرنشینی را برگزار کند.
دیدار دو تیم پرسپولیس و السد قطر امروز از ساعت ۱۹ در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.
نوری: برانکو پرسپولیس را قهرمان آسیا می‌کند


ورزش سه: محمد نوری، هافبک سابق پرسپولیس در جریان تقابل با تیم سابقش موفق شد پاس گل پارس جنوبی را پایه‌گذاری کند. او که سابقه بازی در لیگ ستارگان قطر را در کارنامه دارد، در آستانه جدال دو تیم پرسپولیس و السد به تشریح شرایط دو تیم و همچنین تقابل دو تیم پارس جنوبی و پرسپولیس که در آزادی به تساوی کشیده شد پرداخت.
برابر پرسپولیس به تساوی رسیدید و این در شرایطی بود که قادر بودید با سه امتیاز هم آزادی را ترک کنید.
بازی خوبی بود. تیم ما منسجم و باهدف بازی کرد. مقابل قهرمان سخت است خصوصا تیمی که برانکو ایوانکوویچ شکل داده. یک امتیاز نتیجه خوبی بود. مقابل تیمی که از هفته ها قبل قهرمانی اش مسجل شده بود و امیدوارم با درایتی که مدیران تیم انجام می دهند تیم قدری را برای فصل آینده شکل دهند. پارس پتانسیل …
ترکیب السد برابر پرسپولیس اعلام شد

اولین اتفاق تلخ برای یک بازیکن در دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس


ورزش سه: سرمربی السد تیم فوتبال السد ترکیب تیم خود را برای بازی با السد اعلام کرد.
 فریرا سرمربی پرتغالی امروز با تمام توان خود تیمش را آماده بازی با پرسپولیس کرده تا این تیم بتواند با کسب امتیاز در بازی امشب صدرنشین به دور بعد صعود کند.
ترکیب السد در بازی برابر پرسپولیس به شرح زیر است:
سعد الشیب، پدرو کوریا، مرتضی پورعلی گنجی، یاسر عیسی، ژاوی هرناندز، حسین هیدوس، بغداد بونجاح، حمید اسماعیل خلیفه، بوعلام خوخی، سالم الحجری، اکرم حسن عفیف

  • فوتبال
  • یک دقیقه ملتهب در آزادی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *