خانه / خبر / روسیه و نظام سوریه اجازه ورود بازرسان به دوما را نمی‌دهند

روسیه و نظام سوریه اجازه ورود بازرسان به دوما را نمی‌دهند

روسیه و نظام سوریه اجازه ورود بازرسان به دوما را نمی‌دهند ، تیم بازرسان هنوز وارد دوما نشده است ، ممنوعیت ورود افراد متفرقه به مدارس غیردولتی/ حذف پیش دانشگاهی از نظام آموزشی کشور ، مسکو خطاب به لندن: روسیه اجازه نمی‌دهد کسی با زبان امرونهی با آن حرف بزند ، سحرقریشی: موافقم که اجازه نمی دهند خانمها به استادیوم بروند! +واکنش ها ، اگر آبی برای مردم نمی‌آوریم، کوزه‌ای نشکنیم/ اجازه نمی‌دهیم مشکلات نظام سلامت به مردم آسیب بزند .
نخست وزیر انگلیس تصریح کرد: روسیه بارها در شورای امنیت مانع از تشکیل مکانیزم تحقیقاتی درخصوص حملات شیمیایی شد.سخنرانی ترزا می در مقابل پارلمان انگلیس درخصوص حمله به سوریهنخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) در مقابل پارلمان کشورش اظهاراتی را درخصوص حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه مطرح کرد.به نقل از اسکای نیوز، ترزای می، نخست وزیر انگلیس مدعی شد: …

نخست وزیر انگلیس تصریح کرد: روسیه بارها در شورای امنیت مانع از تشکیل مکانیزم تحقیقاتی درخصوص حملات شیمیایی شد.

سخنرانی ترزا می در مقابل پارلمان انگلیس درخصوص حمله به سوریه

نخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) در مقابل پارلمان کشورش اظهاراتی را درخصوص حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه مطرح کرد.

همه چیز در مورد اجازه روسیه سوریه نخست وزیر نظام ورود وزیر

به نقل از اسکای نیوز، ترزای می، نخست وزیر انگلیس مدعی شد: نظام سوریه با حمایت روسیه آثار حمله شیمیایی در دوما را پنهان کرده است.

وی مدعی شد: عدم رهایی از سلاح‌های شیمیایی سوریه به این معناست که نظام سوریه به استفاده از این سلاح‌ها ادامه خواهد داد.

جزییات مطلب اجازه و روسیه و سوریه و نخست وزیر و نظام و ورود و وزیر را میخوانید .

ترزا می با طرح این ادعا که نظام سوریه مسئول حمله شیمیایی خان شیخون در ادلب است، گفت، شاخصه‌ها نشان می‌دهد که نظام سوریه در حمله شیمیایی دوما نیز دست دارد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره روسیه و نظام سوریه اجازه ورود بازرسان به دوما را نمی‌دهند

نخست وزیر انگلیس تصریح کرد: روسیه بارها در شورای امنیت مانع از تشکیل مکانیزم تحقیقاتی درخصوص حملات شیمیایی شد.

وی تاکید کرد: برای جلوگیری از استفاده نظام سوریه از سلاح‌های شیمیایی در سوریه مداخله کردیم.روسیه و نظام سوریه اجازه ورود بازرسان به دوما را نمی‌دهند.

ما از روند سیاسی در سوریه بر اساس بیانیه ژنو حمایت می‌کنیم. ما برای حل و فصل بحران سوریه و مبارزه با داعش و حل و فصل بحران انسانی مصمم هستیم.

توضیحات بیشتر در مورداجازه روسیه سوریه نخست وزیر نظام ورود وزیر


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

شما مطلب روسیه و نظام سوریه اجازه ورود بازرسان به دوما را نمی‌دهند را می خوانید .
اجازه روسیه سوریه نخست وزیر نظام ورود وزیر
ممنوعیت ورود افراد متفرقه به مدارس غیردولتی/ حذف پیش دانشگاهی از نظام آموزشی کشور

ضمانت دادن نخست وزیر انگلیس برای متوقف نمودن حمله نظامی به س

 پارلمان انگلیس بایستی در این رابطه مورد مشورت و رای گیری قرار می‌گرفت. نخست ‌وزیر انگلیس به پارلمان این کشور و نه هوس بازی رئیس ‌جمهوری آمریکا پاسخگو است.رهبر حزب کارگر: انگلیس با کمک ایران در سوریه آتش‌بس برقرار کندجرمی کوربین رهبر حزب کارگر انگلیس در نامه‌ای خطاب به ‘ترزا می’ با تأکید بر ضرورت حصول راهکار سیاسی در حل بحران سوریه تصریح کرد که این کشور بایستی با کمک ایران و سایر کشورهای درگیر در تحولات سوریه آتش‌بس برقرار کند.’جرمی کوربین’ در این نامه که یک نسخه آن را توییترش منتشر کرد ، نوشت: پارلمان انگلیس بایستی در این رابطه مورد مشورت و رای گیری قرار می‌گرفت. نخست ‌وزیر انگلیس به پارلمان این کشور و نه هوس بازی رئیس ‌جمهوری آمریکا پاسخگو است.این حمله به لحاظ قانونی زیر سؤال است و امروز صبح دبیرکل سازمان ملل متحد تأکید کرد که تمام کشورها بایستی طبق منشور سازمان ملل متحد عمل …
پوتین به نتانیاهو هشدار داد

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه به نخست وزیر رژیم صهیونیستی هشدار داد که از اقدامات بی ثبات کننده در منطقه پرهیز کند.
به نقل از خبرگزاری روسی تاس، کرملین در بیانیه ای اعلام کرد: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس با ولادیمیر پوتین تماس گرفت.
در ادامه این بیانیه آمده است: دو طرف در مورد مساله سوریه از جمله در پی حمله اخیر نیروی هوایی رژیم صهیونیسی به پایگاه هوایی تیفور در استان حمص سوریه صحبت کردند.
بنابراین بیانیه، «ولادیمیر پوتین تاکید کرد که احترام به حاکمیت سوریه دارای اهمیتی بنیادین است.» وی «بر پرهیز از هرگونه اقدامی که باعث بی ثباتی بیشتر وضعیت سوریه و ایجاد تهدید علیه امنیت آن کشور می شود، تاکید کرد.»
رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه حمله ای هوایی به پایگاه تیفور سوریه انجام داد. به دنبال این حادثه، روسیه سفیر این رژیم در مسکو را برای دادن توضیح درباره حمله هوایی به سوریه احضار کرد.
این در حالی …
اگر به سوریه حمله نمی کردیم اسد مصون از مجازات باقی می ماند

پوتین : ممکن است هکر های خصوصی روسیه درانتخابات دخالت کنند !

وزیر امور خارجه انگلیس گفت: حملات هوایی گرچه ممکن است به “وحشیگری بیمارگونه” در سوریه خاتمه ندهد اما نشان می‌دهد ما روی” اصول و ارزش‌های متمدنانه” ایستاده‌ایم.توجیهات وزیر خارجه انگلیس درباره حمله به سوریهبوریس جانسون، وزیر امور خارجه انگلیس در مطلبی برای دیلی تلگراف نوشت: یک دلیل بسیار ساده وجود دارد که چرا پیوستن انگلیس به نزدیکترین متحدانش در اجرای حملاتی هوایی علیه ماشین جنگی اسد اقدامی “صحیح” بود. این درباره آینده جمعی ماست. این درباره نوع جهانی است که می‌خواهیم فرزندانمان در آن رشد کنند. این خصوصا درباره این است که آیا جهان باید استفاده مکرر از تسلیحات شیمیایی و این درد و رنج انسانی را تاب بیاورد یا خیر. مشکل چنین سلاح‌هایی فقط این نیست که تاثیرشان شنیع است. هر که به تصاویر غوطه شرقی نگاهی بیندازد، می‌تواند درد و رنج را مشاهده کند.جانسون همچنین از روسیه بابت “دروغگویی” و حفاظت از “دیکتاتوری” اسد انتقاد کرد. وزیر خارجه …

  • خبر
  • روسیه و نظام سوریه اجازه ورود بازرسان به دوما را نمی‌دهند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *