خانه / اخبار اجتماعی / چرا تصور فقر از فقیر بودن خطرناک تر است؟

چرا تصور فقر از فقیر بودن خطرناک تر است؟

چرا تصور فقر از فقیر بودن خطرناک تر است؟ ، عبدی: تصور بهتر بودن کالای خارجی را کنار بگذارید ، سیاهچاله‌ها ضعیف‌تر از تصور ما هستند ، تصور کودکان از مرگ، نکات جالب ، هفت غذای که تصور می‌کنیم سالم هستند ، اما نیستند! ، جان بولتون: تصور نمی‌کنم برجام اصلاح‌پذیر باشد .
خبرگزاری تسنیم: ایرج حریرچی در خصوص افزایش قیمت خدمات درمانی در کشور با توجه به نوسانات بازار ارز، گفت: باید از مسئولان بیمارستانهای دولتی، خصوصی و غیردولتی تشکر کنم که در اکثر موارد، مطابق قانون و تعرفه قانونی عمل می‌کنند اما در تصویب و ابلاغ تعرفه پزشکی سال ۱۳۹۷ تاخیری به …

خبرگزاری تسنیم: ایرج حریرچی در خصوص افزایش قیمت خدمات درمانی در کشور با توجه به نوسانات بازار ارز، گفت: باید از مسئولان بیمارستانهای دولتی، خصوصی و غیردولتی تشکر کنم که در اکثر موارد، مطابق قانون و تعرفه قانونی عمل می‌کنند اما در تصویب و ابلاغ تعرفه پزشکی سال ۱۳۹۷ تاخیری به وجود آمده که مراکز درمانی موظف هستند، تعرفه سال گذشته را دریافت کنند و از این بابت، شرمنده ایم.

معاون کل وزارت بهداشت یادآور شد: به هیچ عنوان در برخورد با دریافت خارج از تعرفه قانونی، با هیچ فرد متخلفی، کوتاهی نخواهیم کرد و انتظار عمومی جامعه نیز همین است و اجازه نخواهیم داد که درصد اندکی از متخلفین، وجهه ارائه دهندگان خدمات در بخشهای دولتی، خصوصی و غیردولتی را تخریب کنند.

همه چیز در مورد تصور چرا خطرناک فقر

رفع فقر موجب افزایش سطح سلامت جامعه می‌شود

حریرچی در خصوص تشکیل سازمان رفاه اجتماعی نیز خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات مورد درخواست ما، مبارزه با فقر و عوامل فقرزا در جامعه است. شرایط فقر در حوزه‌های مختلف، مشکلات سلامت روان جامعه را افزایش می‌دهند و در دنیا ثابت شده که رفع فقر، یکی از مهمترین عوامل افزایش سطح سلامت جامعه است و حتی تصور فقیر بودن افراد را بیمار می‌کند بطوریکه افراد نباید خود را فقیر تصور کنند که خطر افسردگی و اختلال روان اینگونه تصورات بسیار مخرب است.

جزییات مطلب تصور و چرا و خطرناک و فقر را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چرا تصور فقر از فقیر بودن خطرناک تر است؟

چرا مدیر تازه CIA خطرناک است، نه پمپئو؟

زیباکلام: اتفاقا سوال این است که چرا نجفی نرفت؟

انتخاب: ابراهيم ناصرالدين در الدیار چاپ بیروت نوشت: دیپلمات های غربی به مسئولان لبنان توصیه می کنند از تعیین جینا هاسپل بعنوان مدیر جدید سیا بیش از روی کار آمدن پمپئو نگران باشند؛ چرا که این قاتل سرکش برای تثبیت جایگاه خود بعنوان نخستین زنی که در این منصب قرار گرفته است، نیاز به اقداماتی بخصوص دارد.
هاسپل قطعا برای ایجاد تغییری ریشه ای در این سازمان تلاش کرده و می کوشد سیاستهای عدوات آمیز بیشتری را نسبت به دشمنان واشنگتن اعمال کند، کسی که متهم به تایید شکنجه افراد بازداشتی است و یکی از مهمترین اصولش، در پیش گرفتن سیاست عملیات بازدارنده بعنوان اولویتی در استراتژی امنیت ملی آمریکاست، بدین معنا، واشنگتن به مرحله تازه ای از عملیات ترور روشمند و برنامه ریزی شده وارد می شود و این مهم در کنار انجام عملیات امنیتی سری در خارج از مرزهای ایالات …
چرا گزینه‌های آمریکا در سوریه، خطرناک هستند؟

تابناک نوشت: در هفتمین سال جنگ داخلی در سوریه، یک بار دیگر ادعا شده که دولت این کشور از سلاح شیمیایی علیه مخالفان استفاده کرده است. باز هم جنجال بر سر ضرورت واکنشی درخور به این وضعیت سر گرفته و باز هم حملات تنبیهی هوایی محتمل‌ترین گزینه خواهد بود. رسیدن به همان وضعیت همیشگی، نشان‌دهنده این است که مسأله سوریه، فوق‌العاده پیچیده و سخت است.
 تا پیش از روی کار آمدن دونالد ترامپ در سال گذشته، تصور عمومی در آمریکا این بود که اگر اوباما در سال ۲۰۱۳ به تهدید خود در خصوص اعمال خط قرمز مربوط به استفاده از سلاح‌های شیمیایی در سوریه پایبند مانده بود، جنگ در سوریه، سرنوشتی متفاوت داشت و شاید اکنون بشار اسد سرنگون شده بود.
ولی سال گذشته، یک حمله شیمیایی دیگر در سوریه و این بار در خان شیخون اتفاق افتاد. دونالد ترامپ با حمله موشکی …
چرا برق گرفتگی خطرناک است؟

چرا باید احمدی‌نژاد آزاد باشد اما خاتمی نه

خانه»مجله»مجله چرا و چگونه؟»پزشکی»چرا برق گرفتگی خطرناک است؟

پزشکی
چرا برق گرفتگی خطرناک است؟

هیئت تحریریه یو سی

۱۶ دقیقه پیش ۰ ۴

چرا برق گرفتگی خطرناک است؟

تبلیغاتهر ساله هزاران نفر در سراسر جهان در اثر برق گرفتگی جان خود را از دست می دهند. بنابراین باید از وسائل برقی درست و با دقت استفاده کرد.
الکتریسیته در برخی از مواد مانند مس، آهن، نقره، آلومینیوم و… آسان تر جریان می یابد. به این مواد، هادی جریان الکتریسیته می گویند. به موادی که جریان الکتریسیته به سختی از میان آنها عبور می کند و دارای مقاومت زیادی هستند، عایق می گویند. موادی مثل چوب، لاستیک، شیشه، پلاستیک و… عایق هستند.

بدن ما وقتی خشک است در مقابل عبور جریان الکتریسیته به میزان قابل توجهی مقاومت می کند. پوست خشک ۱۰۰ الی ۶۰۰ برابر بیش از پوست خیس و نمناک در برابر عبور جریان الکتریسیته مقاوم است. وقتی روی یک ماده عایق مثل …

  • اخبار اجتماعی
  • چرا تصور فقر از فقیر بودن خطرناک تر است؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *