خانه / فوتبال / استقلال بدون محروم به مرحله حذفی رفت

استقلال بدون محروم به مرحله حذفی رفت

استقلال بدون محروم به مرحله حذفی رفت ، سیدبندی قرعه‌کشی اولین مرحله حذفی لیگ اروپا مشخص شد ، جام حذفی| حریف استقلال در فینال از شمال می‌آید یا جنوب؟ ، طرز تهیه پیتزای بدون فر در منزل مرحله به مرحله ، طرز تهیه پیتزا بدون فر مرحله به مرحله ، خونه‌به‌خونه حریف استقلال در فینال جام حذفی شد .
ورزش سه: هیچکدام از بازیکنان استقلال در دیدار با الهلال عربستان کارت زردی از داور مسابقه دریافت نکردند تا آبی پوشان بدون محروم پا به مرحله حذفی بگذارند.
از میان بازیکنان حال حاضر استقلال مهدی رحمتی، پژمان منتظری و فرشید اسماعیلی بازیکنان تک کارته این تیم بودند که در صورت دریافت کارت …

ورزش سه: هیچکدام از بازیکنان استقلال در دیدار با الهلال عربستان کارت زردی از داور مسابقه دریافت نکردند تا آبی پوشان بدون محروم پا به مرحله حذفی بگذارند.

از میان بازیکنان حال حاضر استقلال مهدی رحمتی، پژمان منتظری و فرشید اسماعیلی بازیکنان تک کارته این تیم بودند که در صورت دریافت کارت زرد از حضور در مرحله بعدی محروم می شدند اما در این دیدار کارت زردی دریافت نکردند تا در مرحله بعدی مسابقات حضور داشته باشند.

همه چیز در مورد استقلال حذفی سه محروم مرحله ورزش

امید ابراهیمی و روزبه چشمی دو محروم استقلال از دیدار با الهلال نیز در دیدارهای بعدی حضور خواهند داشت و به این ترتیب آبی پوشان مشکلی برای مرحله بعدی مسابقات نخواهند داشت.

جزییات مطلب استقلال و حذفی و سه و محروم و مرحله و ورزش را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره استقلال بدون محروم به مرحله حذفی رفت

استقلال بدون محروم به الریان رسید

ورزش سه: داور هنگ کنگی دیدار استقلال و العین به هیچکدام از بازیکنان یک کارته استقلال کارت زرد نداد تا به این ترتیب آبی ها هیچ محرومی برای دیدار بعدی نداشته باشند. تنها کارت زرد این دیدار به فرشید اسماعیلی رسید که در دقیقه ۹۰+۳ با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد اما این بازیکن مشکلی برای دیدار با الریان ندارد. به این ترتیب مهدی رحمتی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، مجید حسینی و پژمان منتظری بازیکنان یک کارته استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

استقلال به دنبال چهارمین برد در نبرد با الهلال


ورزش سه: استقلال تهران و الهلال عربستان تا به امروز هفت مرتبه در مسابقات آسیایی برابر یکدیگر قرار گرفتند که در مسابقات قبلی، کفه ترازو به نفع آبی های تهرانی سنگینی می کند.
استقلال تهران در دیدارهای قبلی ۳ پیروزی کسب کرده که آخرین برد آبی پوشان دیدار رفت دو تیم در مرحله گروهی بود که با تک گل تیام به سود آبی های تهرانی به پایان رسید.
دو تساوی و دو برد برای الهلال عربستان در کارنامه دو تیم ثبت شده که آخرین برد الهلال در تهران برای این تیم به دست آمد و آنها توانستند استقلال در تنها دیداری که در تهران برگزار شد، شکست دهند.
نکته جالب آنکه ۷ دیدار قبلی دو تیم، در ۵ کشور مختلف یعنی عربستان، ایران، امارات، قطر و عمان برگزار شده و کویت نیز ششمین میزبان این دیدار است. …
قلی‌زاده: از هواداران استقلال متشکرم

هشدار رائول به رئال درباره یوونتوس


ورزش سه: علی قلی زاده ستاره این روزهای فوتبال ایران یک بازی درخشان دیگر مقابل سیاه جامگان انجام داد تا همچنان مورد توجه رسانه ها و علاقمندان به فوتبال باشد. این ستاره ملی پوش که قراردادش با باشگاه سایپا به اتمام خواهد رسید قصد دارد شانس خود را در تیم دیگری دنبال کند و شاید مهمترین هدف او ادامه درخشش در یک تیم خارجی است. مقصدی که او را به اهداف ملی اش نزدیکتر خواهد کرد.
گفت و گوی ورزش سه با قلی زاده که پاسخ او به اغلب سوال های این روزهاست بخوانید:
پس از گلزنی به سیاه جامگان شادی گل خاصی انجام دادی، آیا منظور خاصی از این شادی گل داشتی؟
بعد از آنکه توپم وارد دروازه شد فقط خوشحالی گل کردم و اینکه گزارشگر اعلام کرد از شأن این بازیکن به دور است، اصلا من کار خاصی انجام ندادم. فکر کنم …

  • فوتبال
  • استقلال بدون محروم به مرحله حذفی رفت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *