خانه / اخبار اجتماعی / انتساب ملکه انگلستان به خاندان اهل بیت(ع)، جعلی است

انتساب ملکه انگلستان به خاندان اهل بیت(ع)، جعلی است

انتساب ملکه انگلستان به خاندان اهل بیت(ع)، جعلی است ، جاهای دیدنی انگلستان | سفر به انگلستان و دیدن ۳۱ مکان زیبا ، توقیف بیش از ۴۰۰ عدد ویزای جعلی در مهران ، ملکه زیبایی قزاقستان یه پسر از آب درآمد (عکس) ، ملکه زیبایی قزاقزستان که پسر از آب در آمد ، دختر زیبایی که ملکه قزاقستان شد، پسر بود! +عکس .
خبرگزاری حوزه: شجره نامه ای که برای ملکه انگلستان تهیه شده است بسیار ناشیانه جعل شده است؛ چرا که شجره نامه از حیث نسب باید حداقل در حدود ۴۲ نفر باشد و حال آنکه این شجره نامه ساختگی اینگونه نیست.
به گزارش خبرگزاری حوزه، رییس پژوهشکده انساب قم در پاسخ به سوالی …

خبرگزاری حوزه: شجره نامه ای که برای ملکه انگلستان تهیه شده است بسیار ناشیانه جعل شده است؛ چرا که شجره نامه از حیث نسب باید حداقل در حدود ۴۲ نفر باشد و حال آنکه این شجره نامه ساختگی اینگونه نیست.

به گزارش خبرگزاری حوزه، رییس پژوهشکده انساب قم در پاسخ به سوالی درباره شجره نامه ملکه الیزابت دوم، ملکه سلطنتی انگلستان که وی را به خاندان اهل بیت(ع) منتسب کرده است، گفت: شجره نامه منسوب به سیادت ملکه انگلستان جعلی است.

همه چیز در مورد انگلستان اهل بیت جعل جعلی ملکه

حجت الاسلام و المسلمین رجایی افزود: باید مرکز “دارالنقابه” زیر نظر ولایت فقیه و مراجع تقلید تاسیس شود و جلوی ادعاهای کاذب گرفته شود.

وی تصریح کرده است: امروزه خطر بزرگی مسئله سیادت را تهدید می کند که باید هر چه زودتر در مقابل این توطئه خطرناک ایستاد.

جزییات مطلب انگلستان و اهل و بیت و جعل و جعلی و ملکه را میخوانید .

تلاش برای جعل سیادت برای دیکتاتورهایی همچون صدام و قذافی

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره انتساب ملکه انگلستان به خاندان اهل بیت(ع)، جعلی است

رئیس پژوهشکده انساب با اشاره به توطئه جدید بعضی رسانه های انگلیس خبیث مبنی بر سیادت ملکه انگلستان گفت: این مسئله تازه نیست و از قدیم برای افراد ظالم و خبیثی همچون صدام حسین در عراق و قذافی در لیبی نیز کنگره هایی مبنی بر ادعای سیادت برگزار می شد و اگر امروز جلوی این گونه هنجارشکنی ها گرفته نشود در آینده افراد خونریز و ظالم دیگری نیز به دروغ به عنوان سادات و ذریه اهل بیت(ع) جعل می شوند.

شجره نامه سیادت ملکه الیزابت که جعلی استشجره نامه ملکه انگلیس ناشیانه جعل شده است

وی افزود: شجره نامه ای که برای ملکه انگلستان تهیه شده است بسیار ناشیانه جعل شده است؛ چرا که شجره نامه از حیث نسب باید حداقل در حدود ۴۲ نفر باشد و حال آنکه این شجره نامه ساختگی اینگونه نیست.

توضیحات بیشتر در موردانگلستان اهل بیت جعل جعلی ملکه

سیادت ملکه الیزابت، زیر سر تشیع انگیلسی است

مدافعان ملکه انگلیس ‌در تهران از راه رسیدند!

چند روز قبل روزنامه تایمز لندن در مقاله ای به مطلب یک روزنامه مراکشی اشاره کرد که گفته است نسل ملکه الیزابت دوم می تواند با پادشاه مسلمانان که بر اسپانیا حکومت می کرد مرتبط بوده و از طریق آنها با بنیانگذار اسلام مرتبط باشد.

شما مطلب انتساب ملکه انگلستان به خاندان اهل بیت(ع)، جعلی است را می خوانید .

تایمز لندن ادامه داده است که دیوید استارکی، استاد تاریخی، خاطرنشان کرد که این نظریه جذاب است و «کاملا پوچ نیست»، اما ثابت نشده است و از اولین زمانی که اواین نظریه را در دهه ۱۹۸۰ شنیده است زیاد استفاده نشده است. این مورخ معتقد است که شجره نامه تا قبل از ریچارد کنیسبورگ هیج شک و تردیدی در آن نیست و صحیح است و ازدواج های بسیاری بین خانواده های سلطنتی انگلستان و اسپانیا وجود دارد.

دیوید استارکی همچنین اضافه کرده است پادشاهان قرون وسطایی اسپانیا و خاندان سلطنتی اسلامی بسیار نزدیک بودند، با این حال، این دلیل نمی شود که آنها متعلق به نسل خانواده سلطنتی مسلمانان باشند.

انگلستان اهل بیت جعل جعلی ملکه

در این روزنامه مراکشی حتی یک شجره نامه نیز ارائه شده است حجت الاسلام و المسلمین رجائی این شجره نامه را جعلی خوانده است. به نظر می رسد جریان تشیع انگلیسی برای توجیه حضور خود در انگلستان و فعالیت در این کشور، از انتشار دروغ‌هایی چون سادات بودن ملکه الیزابت نیز خودداری نمی کند.

روش های احراز سیادت چگونه است؟

حجت الاسلام و المسلمین رجائی چندی قبل در گفت و گوی دیگری روش‌های احراز سیادت را چنین بر شمرده است: در اصطلاح شرع و ضوابط علم انساب، سید به کسی می گویند که از طرف پدر به یکی از ائمه معصومین علیهم السلام برسد. برای احراز این سیادت، سه راه شرعی و معتبر داریم که این گونه اند:

استخراج بیت کوین کسب و کار تولیدکنندگان چیپ را سکه کرده است + عکس

۱٫ اشتهار (صدها ساله) یک خاندان به سیادت، به گونه ای که همه اهل محل، این خاندان را از دیرزمان به سیادت بشناسند و به سیادتشان اعتراف کنند؛

این مطلب در مورد انگلستان اهل بیت جعل جعلی ملکه می باشد .

۲٫ شهادت دو عادل آگاه، که در اصطلاح آن را بینه شرعی می گویند؛ یعنی چنان چه دو نفر عادل، مورد اعتماد و آگاه به مسایل نسب شناسی به سیادت کسی شهادت دهند، شرعا مورد قبول است.

۳٫ وجود اسناد و مدارک بسیار معتبر در خاندان، که بر سیادت این خاندان دلالت کنند و این اسناد عبارت اند از: الف: شجره نامه معتبر که به تأیید علمای نسب شناس رسیده باشد؛ ب: اسناد سیادت که در قدیم سراغ بزرگ محل، کدخدای محل و آقای محل می رفتند و آن شخص هم از روی شناختی که با این خاندان داشت، سندی مبنی بر سیادت این خاندان می نوشت و به آنها می داد؛ ج: وجود وقف نامه ها و امثال این گونه اسناد معتبر، که سیادت این خاندان در آنها قید شده باشد.

انتساب ملکه انگلستان به خاندان اهل بیت(ع)، جعلی است

بنابراین، با این سه شیوه، سیادت یک خاندان ثابت می شود و هیچ راه دیگری، برای اثبات سیادت، شرعیت ندارد.

انگلستان, اهل, بیت, جعل, جعلی, ملکه

اپلیکیشن‌های جعلی مسیریاب ترفندی جدید برای سرقت اطلاعات کارب

به گزارش  حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از آنجایی که امروزه تقریباً هر فردی یک دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند در اختیار دارد، بنابراین طبیعی است که اغلب کارها و فعالیت‌های روزمره خود را بر پایه تلفن همراه بنا کرده و بدون تردید نمی‌تواند یک روز را بدون گوشی سپری نماید.
البته در این زمینه برنامه‌های کاربردی بسیاری در جهت آسایش کاربران نیز طراحی و تولید شده که همگی قابلیت‌های بالایی در حوزه فعالیتی خود دارا می‌باشند. امروزه دیگر نیازی نیست برای کارهای بانکی خیلی به شعب بانک مراجعه کرد فقط کافی است اپلیکیشن‌های بانک مربوطه را از بانک دریافت نموده و کارهای بانکی خود را انجام دهیم. یا دیگر نیازی نیست برای تردد در شهر، نقشه آن شهر را همیشه در اختیار داشته باشیم کافی است برنامه‌های مسیر‌یاب را نصب کرده و از امکانات آن بهره ببریم. نکته‌ای که باید مطرح شود این است که …
آرزوی مداح اهل بیت (ع) در روزهای برفی

جوان ترین میلیونر بیت کوین از سرمایه گذاری در ارزهای مجازی می گوید

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس آرزوی مداح اهل بیت (ع) در روزهای برفی و به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، مجید بنی فاطمه مداح اهل بیت (ع) همزمان با روزهای برفی پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلتون کم بشه».

شما پست آرزوی مداح اهل بیت (ع) در روزهای برفی را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
خبرگزاری‌میزان

چرا شایعات جعلی سریع‌تر از خبرهای واقعی منتشر می‌شود؟

فیلیپو منچر، استاد مدرسه انفورماتیک دانشگاه ایندیانا، خواستار تحقیق هماهنگ در زمینه نیروهای بنیادی اجتماعی، روانشناختی و فناوری پشت اخبار جعلی شد. او معتقد است تحقیقات برای مقابله با اثر منفی این پدیده روی جامعه، بسیار مهم است.

بنابه گفته منچر، هدف اصلی محققان این است که به مسئولان و جامعه نشان دهند، انتشار اخبار جعلی، مشکلی واقعی و بسیار سخت است که برای حل آن به تحقیقات جدی نیاز است. دانشمندان دانشگاه ایندیانا، موسس پلتفرمی هستند که ابزارهای لازم برای شناسایی حساب‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌کند و به بررسی تمام اطلاعات غلطی می‌پردازد که در کل شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

آنها در بررسی‌های خود متوجه شدند در شبکه مجازی فیسبوک، حدود ۶۰ میلیون و در توییتر حدود ۴۸ میلیون ربات مخرب خودکار وجود دارد. در ضمن در بررسی‌ها فهمیدند تقریبا هر آمریکایی، پیش از انتخابات ۲۰۱۶ ایالات …

  • اخبار اجتماعی
  • انتساب ملکه انگلستان به خاندان اهل بیت(ع)، جعلی است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *